4 צפייה בגלריה
בדרך לפרידה? טורי ספלינג ודין מקדרמוט
בדרך לפרידה? טורי ספלינג ודין מקדרמוט
בדרך לפרידה? טורי ספלינג ודין מקדרמוט
(צילום: Gettyimage)
אם יש משבר זוגי שלא הפתיע אותנו לשמוע עליו בהוליווד, זה הקרע ההולך ומחריף בין טורי ספלינג (48) לבעלה דין מקדרמוט (54). שמועות בדבר בעיות בחיי הנישואים של השניים מציפות את אתרי הרכילות מעבר לים בשבועות אחרונים וכעת מקורות יודעי דבר מאשרים: "טורי ודין לא נמצאים בזוגיות בריאה".
בריאיון בלעדי למגזין Us Weekly חשף מקורב רכלן את כל הרפש שהשניים עוד איכשהו, יחסית, מנסים להסתיר: "זה נהיה ממש גרוע מה שקורה ביניהם והמקורבים אליהם מרגישים שזה לא יחזיק מעמד עוד הרבה זמן. הם פשוט לא יכולים לסבול אחד את השנייה ויש ביניהם מתח רב".
אבל אל ייאוש: בניגוד לאותו מקורב פסימי, חבר נוסף של הזוג דווקא שפך קצת אור חיובי ואמר כי השניים "עדיין עובדים על הקשר בשביל הילדים", והוסיף כי בשלב זה טורי לא מתכננת להתגרש מדין - בשביל הילדים. "לא משנה מה יקרה ביניהם - הילדים שלהם יהיו תמיד בראש סדר העדיפויות".
4 צפייה בגלריה
טורי, דין ומלא ילדים
טורי, דין ומלא ילדים
טורי, דין ומלא ילדים
(צילום: Gettyimage)
כפי שאמרנו, שמועות בדבר משבר בנישואים של ספלינג ומקדרמוט לא באמת הפתיעו מישהו. בכל זאת, ב-15 שנות נישואיהם ידעו השניים יותר מורדות מאשר עליות - כולל פרשת בגידה מצידו של מקדרמוט. אבל איך נאמר זאת בעדינות - קשר שהתחיל בבגידה לא יכול להסתיים אחרת.
אנחנו כאן כדי להזכיר לכם: ספלינג הייתה נשואה בעברה לשחקן צ'רלי שניאן ובמהלך הצילומים לסדרת הטלוויזיה Lifetime Mind Over Murder, בעודה נשואה - פגשה את מקדרמוט, שהיה נשוי בזמנו לשחקנית מרי ג'ו יוסטס. את טורי ודין לא עניין שיש להם בני זוג שמחכים להם בבית והשניים החלו לנהל רומן סוער - כבר ביום הראשון שנפגשו. באוקטובר 2005 נפרדה ספלינג משניאן תחת התירוץ "מחלוקות בלתי ניתנות לגישור" והשניים התגרשו באפריל 2006. באותה השנה נישאה ספלינג למקדרמוט והשניים הביאו לעולם חמישה ילדים.
הוריה של טורי, מפיק הטלוויזיה האגדי אהרון ספלינג ואשתו קנדי, התקשו לקבל את מערכת היחסים בינה לבין דין ואף התעקשו שהשניים יחתמו על הסכם ממון. ספלינג סירבה לחתום על ההסכם וכך יצא שחודש לאחר החתונה אביה הלך לעולמו והותיר אחריו הון של 600 מיליון דולר שמתוכם קיבלה טורי 800 אלף דולר בלבד. אמה של טורי סירבה לתמוך בה כלכלית לאורך השנים ובריאיון שהעניקה קנדי בשנת 2009 היא אף האשימה את בתה במותו של אהרון.
וגם, הכתובת הייתה על הקיר: לקראת סוף 2013 מקדרמוט החל לנהל רומן עם אלמונית בשם אמילי גודהנד אותה פגש במהלך נסיעה לקנדה. "דין היה רומנטי וסיפר לי שהנישואים שלו ושל טורי הם חסרי סקס. האמנתי לו", סיפרה הפילגש למגזין Us Weekly. דין מצידו אפילו לא טרח להכחיש את השמועות והודה בכל בפני טורי, שראתה בבגידה הזדמנות עסקית והחלה בתהליך שיקום זוגי לעיני המצלמות. בתוכנית הראשונה שהציגה את הטיפול אמר מקדרמוט שבגד ברעייתו כי "הסקס איתה היה גרוע". כשהחלה למרר בבכי, תהה מה אמר שלא היה במקום. ובכן, כן.
בפברואר 2019, חמש שנים לאחר הבגידה, ספלינג התראיינה למגזין והכריזה כי היא ודין התגברו על משבר הבגידה ואין להם שום בעיות ביחסים. "אנחנו מתקשרים עכשיו, יש לי קול. כנראה שהוא שומע את הקול שלי יותר מדי אבל הוא ממש טוב בלהקשיב. נשים אוהבות לדבר ולהסביר". למרות ניסיון ההכחשה של ספלינג, מוקדם יותר השנה נתפסה השחקנית בעדשת הפפראצי כשהיא לא עונדת את טבעת הנישואים שלה.
בחודש יוני האחרון התראיינה כוכבת "בוורלי הילס 90210" לג'ף לואיס וסיפרה כי היא ובעלה ישנים בחדרים נפרדים. "כרגע הילדים שלי והכלבים שלי ישנים במיטה שלי ודין ישן בחדר האורחים". לואיס המופתע התעכב על דבריה ושאל שוב "בחדר הארוחים?", וטורי השיבה שכשדין עזב את הבית לחצי שנה למדינה אחרת לטובת צילומים הילדים עברו לישון איתה וכך זה נשאר. "הוא עזב לחצי שנה, כולם עברו לישון איתי וכרגע יש לי עדיין ארבעה מתוך חמישה ילדים שעדיין לא חזרו לחדרים שלהם".
4 צפייה בגלריה
"לא יכולים לסבול אחד את השנייה"
"לא יכולים לסבול אחד את השנייה"
"לא יכולים לסבול אחד את השנייה"
(צילום: Gettyimage)
מקורב יודע דבר שמע את הריאיון של ספלינג ומיד מסר פרטים נוספים למגזין: "לטורי ודין יש בעיות גדולות כבר למעלה משנה. העובדה שהיא מדברת על כך שהם ישנים במיטות נפרדות רק מאשרת את זה. היא לא הייתה אומרת את זה אם המצב ביניהם היה טוב. טורי מודעת היטב לכך שהילדים שלה רואים וקוראים הכל ואם היא אמרה דבר כזה בפומבי - הסוף קרוב מאוד".
למרות המקורבים שטוענים כי הגירושים מעבר לפינה - מקדרמוט מצידו עדיין מנסה להכחיש. בחודש ספטמבר האחרון התארח בפודקאסט "הלוחמת הנשית" והסביר מדוע הוא ואשתו הסתובבו ללא טבעת נישואים. "טורי שכחה לענוד את הטבעת לאחר ששטפה ידיים ואני איבדתי את הטבעת שלי ומאז כולם בטירוף. זה פשוט מוזר שכולם רוצים לדעת מה קורה בין טורי לדין. 'היא לא עונדת את הטבעת שלה'. אוקיי. ואיך זה משפיע על היום שלכם?"
התירוץ של מקדרמוט אכן לא נשמע משכנע ותמונות הפפראצי של ספלינג, שנראתה בחודש אוקטובר האחרון מחוץ למשרד של עורך הדין שלה, כשהיא מחזיקה מסמכים עליהם כתוב "נכסים" ו"משמורת" בהחלט חיזקו את התחושה כי הנישואים שלהם מתקרבים לסוף.
וזה ממשיך: "טורי רוצה להתגרש אבל מרגישה לכודה", סיפר מקורב לשחקנית למגזין בחודש אוקטובר האחרון, זמן קצר לאחר שהתפתח ריב בינה לבין בעלה והאחרון "נעלם" ליומיים. על פי הדיווחים, כשדין החליט בטובו לחזור הביתה הוא הטיח בפני טורי כי הוא יתבע אותה בעבור מזונות. אותו מקורב סיפר כי טורי סיפרה בעבר שדין חתום על הסכם ממון ולכן לא יקבל כסף במקרה של פרידה. עם זאת, אותו מקור הוסיף כי לאחרונה הבינה ספלינג כי ייתכן ודין אכן יוכל לתבוע אותה על מזונות - ידיעה שהרגיזה אותה מאוד. נמשיך לעקוב!
4 צפייה בגלריה
פעם משפחה מאושרת. בערך
פעם משפחה מאושרת. בערך
פעם משפחה מאושרת. בערך
(צילום: Gettyimage)