1 צפייה בגלריה
חלק א'!
חלק א'!
חלק א'!
(צילום: Gettyimage)
מרחוק, הוליווד נראית כמו מקום עצום, זוהר ונוצץ. אבל אם תסתכלו על מערכות היחסים של הכוכבים שגרים בה, תגלו שמדובר במקום פצפון, כמעט מקביל בגודלו לביצה הלאומית שלנו, ואפילו קטן יותר. אחרת, איך תסבירו את העובדה שכולם שם יוצאים – או ליתר דיוק, מקיימים יחסי מין - עם כולם?
בשבוע האחרון צצו באתרי הרכילות מעבר לים שמועות כי הקומיקאי וכוכב "סאטרדיי נייט לייב", פיט דיווידסון, יוצא עם הגברת הראשונה לריאליטי ,קים קרדשיאן. נכון לכתיבת שורות אלו – השניים עדיין מכחישים את העניין, אבל אפילו אם הם סתם ידידים עם הטבות, אנחנו חייבים לשאול – קים, באמת לא היה אף אחד אחר טוב יותר?
דיווידסון יצא בשנתיים האחרונות עם כל כך הרבה נשים מפורסמות (ותחשבו כמה אנונימיות היו בדרך שאנחנו לא יודעים עליהן), שלצאת איתו מרגיש כמו הפרסומת משנות ה-90 למלחמה באיידס ("בכל פעם שאת שוכבת עם החבר שלך, את שוכבת עם החברה שלו לשעבר, ועם החבר של החברה שלו לשעבר...").
אז ברוח הדברים ההם, החלטנו לעשות לכם סדר (או בלאגן, תלוי איך אתם רוצים להסתכל על זה) במערכות היחסים בהוליווד. עם מי דיווידסון יצא, עם מי הן יצאו, עם מי האקסים שלהם יצאו וכן הלאה וכן הלאה. מכירים את המשחק "7 צעדים מקווין בייקון"? בטח שלא, אתם צעירים מדי. אבל זה בדיוק אותו דבר - רק עם סקס. כל שעליכם לעשות הוא ללחוץ על ראש החץ וליהנות מהעובדות. מוגש כשירות לציבור.