4 צפייה בגלריה
רוצה אותה חזרה. קניה ווסט וקים קרדשיאן
רוצה אותה חזרה. קניה ווסט וקים קרדשיאן
רוצה אותה חזרה. קניה ווסט וקים קרדשיאן
(AP)
בזמן ששמועות על מערכת יחסים חדשה בין קים קרדשיאן וכוכב "סאטרדיי נייט לייב" פיט דיווידסון עולות שלב, בעלה לשעבר של קרדשיאן, הראפר קניה ווסט, או בעצם "יה" (זה שמו החדש - אתם יודעים, גם כי הוא המשנה לאלוהים וגם כי "מדובר במילה שמופיעה הכי הרבה בתנ"ך"), קצת איבד זה כשהתראיין בסוף השבוע האחרון לפודקאסט Drink Champs וטען כי מעולם לא ראה את מסמכי הגירושים שאתרי הרכילות דיברו עליהם וכמו כן הוסיף כי הוא עדיין רוצה את קים בחזרה.
"SNL גרמו לאשתי לומר 'התגרשתי ממנו' בטלוויזיה כי הם רק רצו להוריד את המכשול הזה", אמר הראפר והתייחס להופעת הבכורה של קרדשיאן בתוכנית המערכונים והוסיף: "מעולם לא ראיתי את מסמכי הגירושים, אנחנו בכלל לא גרושים. זו ממש לא בדיחה עבורי. הילדים שלנו רוצים שההורים שלהם ישארו ביחד, אני רוצה שנהיה ביחד".
4 צפייה בגלריה
רוצה שלום בית. קים, קניה והילדים
רוצה שלום בית. קים, קניה והילדים
רוצה שלום בית. קים, קניה והילדים
(צילום: אינסטגרם)
בדבריו התייחס ווסט לשורת המחץ של קים, שאמר במהלך תוכנית המערכונים: "הוא האיש השחור העשיר ביותר באמריקה. גאון, מוכשר שנתן לי ארבעה ילדים מדהימים. אז כשהתגרשתי ממנו, אתם צריכים לדעת שזה הסתכם רק בדבר אחד - האישיות שלו".
מקורב לקרדשיאן התראיין לחדשות E! וסיפר על תחושותיה של כוכבת הריאליטי בתגובה לדבריו של ווסט: "קניה עדיין מקווה ומייחל לכך שהוא וקים יוכלו לפתור את בעיות הנישואים שלהם - אבל אין שום סיכוי לפיוס בשלב זה. קים יודעת שאלו התחושות שלו ושהוא לא מתאפק מלחלוק אותן עם העולם אבל היא באמת ניסתה במשך תקופה מאוד ארוכה אך הגיעה לנקודת השבירה שלה. קניה אומנם עדיין מקווה שהיא תשנה את דעתה אבל קים מבחינתה לא מעוניינת לחזור אליו".
4 צפייה בגלריה
הנישואים שלו זו לא בדיחה. ווסט
הנישואים שלו זו לא בדיחה. ווסט
הנישואים שלו זו לא בדיחה. ווסט
(צילום: GettyImages)
בזמן שווסט מנסה להכחיש שמועות על גירושים ואף לנסות לזכות בלבה של כוכבת הריאליטי בחזרה - השמועות סביב מערכת היחסים הנרקמת בין קרדשיאן לדיווידסון עולות שלב. השניים בילו במהלך השבוע שעבר שני לילות בציפות. לילה אחד עם חברים נוספים ובלילה השני כשהם סועדים בחדר הפרטי במסעדת campania וחולקים יותר מאשר פיצה. מקור יודע דבר סיפר ל-TMZ כי המסעדה סגרה עבור השניים את הגג של המקום ולא אפשרה לאיש לעלות למעלה. עוד הוסיף המקור כי השניים טופלו באופן אישי על ידי בעל המסעדה, שהוא חבר טוב של דיווידסון ושהם נראו "שופעי חיבה".
"קים ופיט היו מאוד קרובים ונראה שמאוד נוח להם יחד", סיפר עד ראיה בר מזל שזכה לראות את השילוב המוזר מקרוב, והוסיף: "הם חייכו המון וצחקו הרבה". עוד דווח לאתר כי דיווידסון היה נחמד מאוד ואף "מקסים" כלפי חבריה של קרדשיאן בכל הפעמים שבילו יחד.
מקורביה של קרדשיאן, שתחילה הכחישו את השמועות נחרצות, החלו לשנות גרסה בימים האחרונים. אז נכון שהם עדיין לא מאשרים שהרומן הביזארי הזה קורה - אבל נראה שאנחנו בהחלט בדרך לשם. "אף אחד לא באמת יודע מה קורה בין קים לפיט", סיפר מקורב לכוכבת הריאליטי למגזין us Weekly, והוסיף: "בשלב זה הם רק חברים טובים אבל דברים יכולים להפוך לרומנטיים ברגע. קים רווקה ונהנית מכל רגע".
מקורב נוסף סיפר כי "קים הופתעה מהכימיה שנוצרה בינה לבין פיט אבל היא לא מתמקדת בדייטים כרגע. בנוסף, היא יודעת כמה קשה לבנות אמון ולכן היא חושבת שייקח קצת זמן עד שהיא תכניס מישהו לחייה הפרטיים. עם קניה זה היה קל מכיוון שהם היו חברים טובים לפני שהפכו לזוג והיה ביניהם אמון של שנים".
"אחד הדברים הראשונים שקים עשתה זה לפנות לחבריה ובני משפחתה על מנת לקבל עצה. כולם עודדו אותה ללכת על זה", סיפר מקור נוסף למגזין us Weekly, והוסיף: "זה מאוד ברור שחסר לקים צחוק וכיף בחייה וכמובן שפיט מציע את זה בכמויות. זה כל כך מרענן עבור קים לצאת עם מישהו שהוא כמעט ההפך הגמור מכל מערכות היחסים הקודמות שלה. פיט כל כך קול ורגוע ולא מזיע ממאמץ וזה מאוד סקסי בעיניה של קים".
4 צפייה בגלריה
אז אתם יחד או לא? קרדשיאן ופיט דיווידסון
אז אתם יחד או לא? קרדשיאן ופיט דיווידסון
אז אתם יחד או לא? קרדשיאן ופיט דיווידסון
(צילום: מתוך SNL)