3 צפייה בגלריה
פול ראד הגבר הסקסי בעולם לשנת 2021
פול ראד הגבר הסקסי בעולם לשנת 2021
פול ראד הגבר הסקסי בעולם לשנת 2021
(צילום: מגזין people)
הרגע הלוהט של השנה הגיע: מגזין "פיפל" הודיע לפני זמן קצר היום (ד'), על הזוכה בתואר "הגבר הסקסי ביותר בעולם לשנת 2021". הזוכה המאושר הוא השחקן פול ראד (52), בחירה נהדרת אך קצת מפתיעה - גם את ראד עצמו. "יש לי מספיק מודעות עצמית כדי לדעת שכשאנשים ישמעו שבחרו בי הם יגידו 'מה?'", אמר השחקן בריאיון למגזין, והוסיף: "אני יודע שזה יעורר זעם. תתכוננו".
מנגד, השחקן - שמעכשיו אין ברירה אלא להוסיף לו את הטייטל "לוהט" - הפגין חוש הומור אדיר בכל הנוגע לבחירה, שזה כבר סקסי, ובסרטונים שפירסם מגזין "פיפל" ניתן לראות אותו עובר "מבחני סקסיות", מספר שאפילו אשתו גיחכה על הרעיון, יודע שהחברים שלו עומדים לעשות לו את המוות אבל מבהיר שהוא לוקח את התפקיד ברצינות רבה: "אני לא מתכוון להיות צנוע לגבי זה, אני אדפיס כרטיסי ביקור!"
מתוך מגזין People 
פריצתו הגדולה של ראד לתודעה הייתה בשנת 1995 בסרט "קלולס", שם גילם את דמותו של האח החורג של שר הורוביץ (אלישיה סילברסטון). בעקבות הצלחת הסרט עבר ראד להתגורר בניו יורק ו"נחת" יחד עם המזוודות במשרד יח"צ בעיר. מי שקיבלה את פניו הייתה ג'ולי יאגר, שהבטיחה לו שתשגיח על המזוודות שלו בזמן שהוא ייכנס לאודישן. לא עבר הרבה זמן עד שראד קיבל את האומץ להציע לה לצאת. השניים נישאו שמונה שנים לאחר מכן והביאו לעולם שני ילדים, ג'ק ודרבי. הם נשואים עד היום - מראה נדיר בהוליווד כפי שאתם יודעים.
לאורך השנים ראד שמר על קריירה יציבה וגילם את מייק, החבר של פיבי ב"חברים", והשתתךף בלא מעט סרטים של חברו ג'אד אפאטו ("בתול בן 40", "הדייט שתקע אותי" ו"הכל יחסים"), אך בשנים האחרונות הוא מיצב את עצמו מחדש כגיבור על לא צפוי, בסדרת סרטי "אנטמן" של מארוול. בימים אלה השחקן משתף פעולה עם וויל פארל בסדרה The Shrink Next Door (אפל TV), ומחר, אמור לעלות לאקרנים סרט חדש בכיכובו - "מכסחי השדים: החיים שאחרי".
למרות ההצלחה הגדולה, ראד מתעקש כי הדבר שהכי משמח אותו זה להיות בבית עם אשתו ושני ילדיהם. "כשאני חושב על עצמי אני חושב על עצמי כבעל ואבא וזה מי שאני. אני פשוט מבלה עם המשפחה שלי כשאני לא עובד, זה מה שאני הכי אוהב לעשות".
במהלך הריאיון סיפר ראד כי אשתו הייתה היחידה שהוא גילה לה על תואר "הגבר הסקסי בעולם" לפי שזה נחשף: "היא הייתה המומה, אבל היא הייתה כל כך חמודה לגבי זה. אחרי שקצת צחקנו והיינו בשוק היא אמרה 'טוב, הם בחרו נכון'. היא כנראה לא אמרה את האמת אבל מה כבר היא יכולה לומר?".
ראד גם סיפר כי הוא בא עם ציפיות מהתפקיד: "אני צופה את זה שחיי ישתנו משמעותית. אני מקווה שסוף-סוף יזמינו אותי לכמה מהארוחות הסקסיות האלה עם ג'ורג' קלוני, בראד פיט ומייקל בי ג'ורדן. ואני מניח שאבלה על יותר יאכטות, אני נרגש להרחיב את חיי היאכטות שלי. ואני כנראה אנסה להשתפר בהרהורים שלי באור רך. אני אוהב להרהר, אני חושב שזה יעזור לי להיות יותר מסתורי ואני מצפה לזה בקוצר רוח". פול, רק תכניס ללו"ז שלך קצת פפראצי בחוף הים בלי חולצה ותגשים לנו חלום.
3 צפייה בגלריה
מצחיק זה סקסי! פול ראד
מצחיק זה סקסי! פול ראד
מצחיק זה סקסי! פול ראד
(צילום: Gettyimage)
בחירת הגבר הסקסי היא מסורת שנתית של המגזין, שהחלה בשנת 1985 - אז היה זה מל גיבסון שקיבל את הכבוד. אחריו הגיעו גברים סקסיים אחרים יותר ופחות (עניין של טעם, בכל זאת) כמו שון קונרי, קיאנו ריבס, דנזל וושינגטון, בראד פיט, מת'יו מקונוהיי, ג'ורג' קלוני, יו ג'קמן, ג'וני דפ, ראיין ריינולדס, כריס המסוורת', דיוויד בקהאם, אידריס אלבה, ג'ון לג'נד , מייקל בי ג'ורדן עוד רבים אחרים.
בתחילת השבוע פרסם הצהובון "פייג' סיקס" שהזוכה בתואר הגבר הסקסי ביותר בעולם הוא כריס אוונס, אך כעת מסתבר כי הם טעו.
וכמובן שלא נשכח את המקבילה הישראלית שלנו - בשנה שעברה בר ברימר נבחר לגבר הכי סקסי בישראל לשנת 2020 . מי הגבר החתיך הבא שייכנס לנעליו? ביום חמישי הקרוב תוכלו להצביע ולהשפיע!
3 צפייה בגלריה
שומרים על זוגיות יציבה כבר מעל 20 שנה. פול ראד ואשתו
שומרים על זוגיות יציבה כבר מעל 20 שנה. פול ראד ואשתו
שומרים על זוגיות יציבה כבר מעל 20 שנה. פול ראד ואשתו
(צילום: Gettyimage)