2 צפייה בגלריה
הזוג (המוזר) הזה. פיט דיווידסון וקים קרדשיאן
הזוג (המוזר) הזה. פיט דיווידסון וקים קרדשיאן
הזוג (המוזר) הזה. פיט דיווידסון וקים קרדשיאן
(צילום: GettyImages)
בסוף השבוע האחרון, השמועות סביב הרומן בין קים קרדשיאן לפיט דיווידסון אומתו והשניים נתפסו בעדשת הפפראצי כשהם צועדים מחוץ לביתה של קריס ג'נר, אוחזים ידיים וכשדיווידסון לובש את מכנסי הפיג'מה של קים מתוך הקולקציה החדשה של Skims. "קים ופיט ממש מאושרים והם נרגשים לראות לאן זה יילך", סיפר מקורב לזוג לחדשות E!, ואישר כי הם אכן זוג.
עוד לפני שהשניים יצאו לאור כזוג באופן רשמי הם זכו לשלל כותרות וצלמי הפפראצי מעבר לים עבדו מסביב לשעון על מנת להצליח לתעד את קרדשיאן ודיווידסון. תחילה הם ניסו להסתתר (בערך) אך כעת, לאחר שהעולם כולו מודע לכך שהם יחד, כבר אין בכך צורך. כמו כן, יממה לפני שהשניים אימתו את השמועות, קרדשיאן הרימה הפקת יום הולדת לדיווידסון בביתה של אמה. אחד האורחים שהגיע לחגיגות היה הראפא פלייבור פלייב, שתיעד את המאורע בעזרת פוסט באינסטגרם.
בתחילת השבוע נתפסו השניים (שוב) בעדשת הפפראצי בדרכם לדייט במסעדה האיטלקית "ג'ורג'יו באלדי" בסנטה מוניקה. השניים צולמו כשהם מצחקקים ביניהם ברכב ולאחר מכן כשהם צועדים לעבר המסעדה - גם הפעם כשהם אוחזים ידיים. אבל חכו, זה עוד לא השוס: דיווידסון צולם כשעל צווארו היקי, שאם נקפוץ למסקנות - מי שאחראית על הביצוע הייתה קים. ואם לא - אז היא כנראה לא רואה טוב כי אי אפשר היה לפספס את זה! ואם זה לא מספיק, נעדכן שהמקור שאישר את הזוגיות הוסיף ואמר כי "פיט אמר לקים שהוא לא רוצה לצאת עם אף אחת אחרת".
מוקדם יותר החודש התראיין מקורב לכוכבת הריאליטי ל"דיילי מייל", וסיפר על כך שדיווידסון לא מסתיר את תשוקתו אליה: "פיט מאוד אגרסיבי. הוא תופס אותה במותניים לעיתים קרובות, מחמיא לישבנה ומלטף את שיערה בכל הזדמנות כשהם יחד. הוא לא משחק משחקים - פשוט הולך על זה ונראה שקים אוהבת את תשומת הלב. זה נחמד לראות אותה מאושרת". אם נשפוט לפי התמונות החדשות - קים אכן נראית מאושרת כפי שלא ראינו אותה זמן רב.
2 צפייה בגלריה
אנחנו מתקשים להתרגל לזה
אנחנו מתקשים להתרגל לזה
אנחנו מתקשים להתרגל לזה
(צילום: אינסטגרם)