4 צפייה בגלריה
נמסים מכם. בן אפלק וג'ניפר לופז
נמסים מכם. בן אפלק וג'ניפר לופז
נמסים מכם. בן אפלק וג'ניפר לופז
(צילום: Splashnews)
שבעה חודשים לאחר שחזרו זה לזרועותיה של זו והחזירו את המותג "בניפר" לאופנה, בן אפלק מדבר לראשונה על הקאמבק לג'ניפר לופז. בריאיון למגזין WSJ נשאל השחקן על הזוגיות החדשה-ישנה ואמר: "אני יכול לומר שזה פשוט מדהים עבורי. אני לא יכול לומר מי מרוויח יותר מהיחסים האלה מבלי להיכנס לפרטים רכילותיים, אבל אני רק יכול לומר שאני מרגיש מצוין ושאני מאוד בריא. וזה סיפור טוב, זה סיפור נהדר! יום אחד אני אספר את זה, אני אכתוב הכל - ואז אשרוף הכל", סיים בנימה משועשעת.
נזכיר עבור אלו שלא היו ממעריצי "בניפר" בתחילת שנות ה-2000 כי השניים ביטלו את החתונה ארבעה ימים לפני שהייתה אמורה להתקיים והאשימו את התקשורת, שלא הניחה להם ולו לרגע אחד. "בשל הסיקור התקשורתי המוגזם סביב החתונה שלנו החלטנו לדחות את המועד. כשמצאנו את עצמנו שוקלים ברצינות להעסיק שלוש כלות 'מזויפות'' ולמקם אותן בשלוש נקודות שונות, הבנו שמשהו לא בסדר", מסרו השניים בהצהרה זוגית משותפת. תאריך חדש מעולם לא נקבע והשניים נפרדו סופית כמה חודשים לאחר מכן. "ג'ניפר לופז ביטלה את אירוסיה לבן אפלק ואנו מבקשים שתכבדו את הפרטיות שלה בתקופה קשה זו", כך מסר הדובר הרשמי של לופז. כמובן שהצהרה רשמית יצאה גם מצידו של אפלק: "אני לא מתכוון לאשר דבר לגביו חייו האישיים של בן. אנחנו לא רוצים להיגרר לחול טבעוני כשברור שמה שכולם רוצים זו מלחמה. זה לא יקרה מהצד שלנו", כך מסר הדובר של השחקן.
4 צפייה בגלריה
"בואי נהיה הזוג הזה"
"בואי נהיה הזוג הזה"
"בואי נהיה הזוג הזה"
(צילום: Splashnews)
מאז עברו שני עשורים ונראה כי הצלקת שהותירה התקשורת עדיין שם. "אחד הלקחים הקשים ביותר שלמדתי זה שזה פשוט לא חכם לחלוק הכל עם כל העולם. אני יודעת שאני מרגיש הרבה יותר בנוח כשיש לי את הגבולות הבריאים האלה בחיי ובמסגרתם אני אומר, בצורה ידידותית וישירה, שאני פשוט לא רוצה לדבר על מערכת היחסים האישית שלי בתקשורת. אני נוהג יותר באיפוק".
כמובן שהמראיין, מייקל הייני, לא ויתר כל כך בקלות ושאל את אפלק לגבי ההזדמנות השנייה לאהבה עם ג'יי לו, והשחקן השיב: "יש לי מזל גדול בחיים שהרווחתי הזדמנות שנייה ואני מודע לכך שיש אנשים שלא מקבלים אפילו הזדמנות ראשונה. הייתה לי הזדמנות שנייה בקריירה, הזדמנות נוספת כבן אדם. החיים קשים ואנחנו תמיד נכשלים ובתקווה לומדים מהכישלונות האלה. הדבר היחיד שבאמת צריך זה לנצל את ההזדמנות השנייה. ואני בהחלט מנסה לנצל זאת. לא תמיד הצלחתי, אבל בפעמים שכן אלו היו הרגעים המכריעים בחיי", אמר אפלק, והוסיף כי הוא "אינו מושלם" אך משתדל מאוד להיות ישר, אותנטי ואחראי.
4 צפייה בגלריה
מרגש בכל פעם מחדש
מרגש בכל פעם מחדש
מרגש בכל פעם מחדש
(צילום: Gettyimage)
ננצל את ההזדמנות כדי לומר כמה מילים על אפלק, שעד חזרתה של ג'יי לו לחייו עבר ממכון גמילה אחד לאחר, כשמי שמלווה אותו לאורך כל הדרך היא אישתו לשעבר, השחקנית ג'ניפר גארנר. בשנים האחרונות ניהל אפלק מספר מערכות יחסים, כולן הסתיימו באסון. קחו למשל את מערכת היחסים שניהל עם לינדזי שוקוס, מפיקת תוכנית המערכונים "סאטרדיי נייט לייב". תחילה הקשר בין השניים נראה אופטימי ואף יציב אך שנה לאחר שהחלו לצאת ורגע לפני שעברו לגור יחד, באוגוסט 2018, אפלק נתפס בעדשת הפפראצי כשהוא מבלה צמוד (מדי) לדוגמנית פלייבוי ,מה שגרם לשוקוס להיפרד ממנו.
כמה ימים לאחר הפרידה משוקוס אפלק מצא את עצמו שוב במכון גמילה .אתר TMZ דיווח כי גארנר הגיעה לביתו של בעלה לשעבר והתחננה בפניו שיילך לקבל עזרה. אפלק הסכים והיא הסיעה אותו למכון הגמילה, שם שהה למשך מספר שבועות. וזה ממש על קצה המזלג.
לזכותו של אפלק ייאמר כי מהרגע שהוא חזר לזרועותיה של ג'יי לו הוא נראה מצוין. בשבעת החודשים האחרונים כל צילומי הפפראצי של אפלק מצליחים לשקף היטב את השיקום שעבר ואת ההוכחה לכך שהוא באמת מאושר. "אני מאוד שמח. זו תקופה מאוד שמחה בחיי", אמר אפלק בחודש אוקטובר האחרון בריאיון למגזין Extra, והתייחס גם לקריירה: "זו תקופה מאוד פורייה בקריירה שלי באופן מאוד מפתיע. התמזל מזלי, אני אסיר תודה. וכן, אני מאוד שמח".
4 צפייה בגלריה
מאושר וטוב לו. ג'יי לו ובן
מאושר וטוב לו. ג'יי לו ובן
מאושר וטוב לו. ג'יי לו ובן
(צילום: Gettyimage)