3 צפייה בגלריה
בריאה ומאושרת. אוליביה ווילד
בריאה ומאושרת. אוליביה ווילד
בריאה ומאושרת. אוליביה ווילד
(צילום: Gettyimages)
"כשאת באמת שמחה - זה לא משנה מה זרים חושבים עלייך". הרבה גבות הורמו בינואר האחרון לאחר שנודע על זוג חדש בהוליווד ,אוליביה ווילד והארי סטיילס. המעריצות של כוכב וואן דיירקשן התקשו לקבל את הבשורה, אתרי הרכילות דיווחו על הכול תחת סימן שאלה אך הנה היום, כמעט שנה אחרי, הזוגיות בין השניים ממשיכה לפרוח - בלי עין הרע, כמובן.
ווילד, שנבחרה לככב על שער מגזין "ווג" שייצא לאוויר העולם בחודש ינואר הקרוב, דיברה לראשונה בפתיחות על מערכת היחסים עם סטיילס. "ברור שזה מפתה לתקן את הנרטיב השקרי", אמרה השחקנית, "אבל בסופו של דבר כל מה שחשוב זה מה שאמיתי, מה שאת אוהבת ואת מי שאת אוהבת".
ווילד המשיכה: "בעשר השנים האחרונות, כחברה, ייחסנו הרבה יותר מדי חשיבות לדעתם של הזרים ולא לדעתם של האנשים הקרובים אלינו ביותר. אני מאושרת יותר ממה שהייתי אי פעם ואני בריאה יותר ממה שהייתי אי פעם וזה פשוט נפלא להרגיש כך".
נזכיר כי מערכת היחסים בין סטיילס לווילד, שהכירו על סט הצילומים של הסרט "אל תדאג דארלינג" בבימויה של ווילד, נחשפה כשהשניים הגיעו יחד לחתונה של הסוכן של הזמר, כשהם מחזיקים ידיים. "אוליביה והארי הצליחו לשמור על מערכת היחסים שלהם בסוד למשך תקופה מסוימת. הם היו מאוד זהירים לגבי זה ואפילו די מתחכמים - למרות שקבוצת האנשים שהייתה איתם על הסט הבינה את זה בסופו של דבר", סיפר מקורב לשניים למגזין Us Weekly מספר שבועות לאחר שהתמונות שלהם דלפו לרשתות החברתיות.
חודש לאחר שהארי ואוליביה אומתו כזוג החלו לצוץ דיווחים כי השניים מתכננים לעבור לגור יחד ."ווילד נתפסה בעדשת הפפראצי מחוץ לביתו של סטיילס בלוס אנג'לס, כשהיא מכניסה פנימה את חפציה ונעזרת באדם אלמוני שסייע בסחיבת המזוודות".
"הארי ואוליביה מבלים את רוב הזמן שלהם יחד ונראים רציניים מאוד ביחסיהם", סיפר מקורב לזוג למגזין "פיפל", והוסיף כי ווילד מתכננת לשהות בביתו של סטיילס עד שיטוסו, יחד, לאנגליה.
3 צפייה בגלריה
קורנת מאושר
קורנת מאושר
קורנת מאושר
(צילום: mega)
לטובת מי שפחות בעניינים נזכיר כי הבשורה על הזוגיות של הארי ואוליביה הגיעה כחודש וחצי בלבד לאחר שפורסם כי ווילד וארוסה לשעבר, השחקן ג'ייסון סודייקיס, פירקו את החבילה אחרי תשע שנות זוגיות ושני ילדים משותפים, אוטיס ודייזי. תחילה טענו הדיווחים כי השניים נפרדו כבר בתחילת 2020 אך מקורבים לזוג חשפו כי הפרידה הייתה טרייה יותר ממה שאנשים חושבים ורמזו כי הסיבה לכך היא הרומן עם סטיילס. "אוליביה וג'ייסון היו עדיין ביחד בסתיו האחרון. ג'ייסון טוען שהטיימליין (ציר הזמן של האירועים, ע"ח) שאוליביה והארי רוצים שהציבור יאמין בו - שהיא וג'ייסון נפרדו זמן רב לפני שהיא נכנסה לקשר עם הארי - כלל לא מדויק", סיפר מקורב יודע דבר.
3 צפייה בגלריה
היו ימים. אוליביה ווילד וג'ייסון סודייקיס
היו ימים. אוליביה ווילד וג'ייסון סודייקיס
היו ימים. אוליביה ווילד וג'ייסון סודייקיס
(צילום: GettyImages)