4 צפייה בגלריה
שני דייטים מוצלחים מאוד. קניה ווסט ובת הזוג החדשה, ג'וליה פוקס
שני דייטים מוצלחים מאוד. קניה ווסט ובת הזוג החדשה, ג'וליה פוקס
שני דייטים מוצלחים מאוד. קניה ווסט ובת הזוג החדשה, ג'וליה פוקס
(צילום: GettyImages)
אחרי השמועות, ההכחשות ותמונות הפפראצי שתיעדו אותם במהלך דייטים, עכשיו זה רשמי: קניה ווסט (44) והשחקנית ג'וליה פוקס (31) אכן יוצאים ביחד.
פוקס אישרה את הזוגיות במאמר קצר שכתבה למגזין Interview ובו סיפרה על שתי הפגישות שהיו לשניים עד כה. כן, השניים יוצאים בסך הכל שבוע אחד בודד, כמות זמן שכנראה הספיקה להם על מנת לרצות ולשתף את הציבור במעשיהם עד כה. הכתבה כללה לא רק את סיפורה של פוקס, אלא גם תמונות שהשניים צילמו במהלך הפגישה השנייה שלהם, בזמן שסעדו במסעדה.
פוקס מספרת שהקשר בינה ובין קניה, אותו היא מכנה בשמו החדש "יה", טרי מאוד – בן שבוע בלבד וכאמור, למעשה הם יצאו בינתיים רק לשני דייטים: "פגשתי את יה במיאמי בערב השנה החדשה והיה בינינו קשר מיידי", כותבת פוקס. "האנרגיה שלו כל כך מהנה. הוא הצחיק אותי ואת החברים שלי, רקד וחייך כל הערב. החלטנו לשמור על האנרגיה הזו וחזרנו ביחד לניו יורק לראות הצגה. הטיסה של יה נחתה בשש, ההצגה התחילה בשבע והוא היה שם בזמן. התרשמתי מאוד. לאחר ההצגה הלכנו לאכול באחת המסעדות האהובות עליי".
פוקס ממשיכה ומספרת על מהלך הפגישה, שבה ווסט הפעיל כמה גימיקים על מנת להרשים אותה, וזה בהחלט הצליח לו: "במסעדה, יה צילם אותי בסדרת תמונות בזמן שהאנשים במסעדה סעדו! כל המסעדה נהנתה והריעה לנו בזמן שזה קרה".
שתיים מהתמונות שצולמו במהלך הערב:
אך ההפתעות לא הסתיימו שם, כפי שפוקס מספרת: "לאחר הארוחה, ליה הייתה הפתעה עבורי. כלומר, אני עדיין המומה. יה הכין לי סוויטה במלון מלאה בבגדים. כמו חלום שמתגשם עבור כל בחורה, הרגשתי כמו סינדרלה. אני לא יודעת איך הוא עשה את זה ואיך הוא הכין את זה בזמן. אבל הופתעתי, כלומר – מי עושה דבר כזה בדייט השני? או בכל דייט?".
יש שיגידו שאחרי שני דייטים בלבד, אולי קצת מוקדם לרוץ ולספר לכל העולם על הזוגיות הטרייה ועל מה שקרה בפגישות שלכם, אך נראה שפוקס בטוחה שיש כאן פוטנציאל לקשר טוב: "כל מה שקשור אלינו היה כל כך טבעי. אני לא יודעת לאן נתקדם מכאן, אבל אם כל זה היה סימן לבאות, אני נהנית מכל רגע".
4 צפייה בגלריה
הגיע בזמן וקנה לה בגדים. מה עוד בחורה צריכה?
הגיע בזמן וקנה לה בגדים. מה עוד בחורה צריכה?
הגיע בזמן וקנה לה בגדים. מה עוד בחורה צריכה?
(צילום: Backgrid)
לא ברור מה גרם לפוקס לרצות ולשתף את כל העולם בקשר הטרי שנרקם בינה ובין ווסט, במיוחד בהתחשב בכך שהוא בן שבוע בלבד. יש שיגידו שמדובר בהתלהבות ראשונית של תחילת קשר. אחרים, ציניקנים יותר, אולי ירמזו שמדובר בניסיונות לעורר קנאה באקסים של השניים: ווסט נמצא בהליך גירושים מכוכבת הריאליטי קים קרדשיאן בעוד שפוקס נפרדה לאחרונה מבעלה פיטר ארטמייב, לאחר 4 שנות נישואים. תחליטו אתם באיזה צד של הסקאלה אתם נמצאים.
קרדשיאן אגב, ככל הנראה משתייכת לקבוצה הראשונה – מקורביה סיפרו לאתר The Sun שהיא משוכנעת שלא מדובר בתחילתו של קשר רציני אלא בניסיונות מבוימים של ווסט להגיב למערכת היחסים שלה עם פיט דיווידסון. "קים חושבת שזה משעשע, שרק לפני כמה ימים קניה התחנן שתחזור אליו וכעת הוא מציג לראווה את הבחורה החדשה שלו בכל העיר. היא יודעת שזה לא רציני ושמדובר בניסיון נואש לגרום לה לקנא. למען האמת, לא אכפת לה. היא התגברה עליו והמשחקים שלו לא עובדים".
מהמחנה של ווסט לעומת זאת, טוענים שהכל אותנטי לחלוטין, ושווסט מצלם בימים אלו פרויקט דוקומנטרי על חייו, ולכן הצלמים הקיפו אותו בתקופה האחרונה ותיעדו את כל מעשיו.
4 צפייה בגלריה
לא מתרשמת מהניסיונות שלו. קים קרדשיאן וקניה ווסט
לא מתרשמת מהניסיונות שלו. קים קרדשיאן וקניה ווסט
לא מתרשמת מהניסיונות שלו. קים קרדשיאן וקניה ווסט
(צילום: אינסטגרם)
כאמור, בעוד שווסט נמצא בהליך גירושים מקרדשיאן, פוקס גם היא פרודה מבעלה ואבי בנה בן השנה, פיטר ארטמייב. לאחרונה היא תקפה את ארטמייב ברשתות החברתיות והאשימה אותו בהזנחה של בנם.
פוקס היא ילידת איטליה, בת לאם איטלקייה ואב אמריקאי. כשהייתה ילדה, הוריה התגרשו והיא עברה להתגורר בניו יורק עם אביה. בעבר סיפרה שחיי המשפחה שלה לא היו יציבים ושהיא אף הייתה חסרת בית לתקופה. כשהייתה בת 15 ברחה מהבית למספר שבועות עם סוחר הסמים שלה, אך אביה לא שם לב בכלל שנעלמה. בריאיון למגזין "רולינג סטון" סיפרה שלעיתים גנבה בגדים מחנויות בניסיון להידמות לנשים העשירות שראתה מסתובבות במנהטן, עד שנעצרה: "את רואה את מידת העושר שיש לאנשים ואת מנסה להיראות כמוהם, אבל עליך לעשות זאת על ידי גניבה".
בשנות העשרה המאוחרות שלה היא עבדה כמלכת מין, ומספרת שכך הרוויחה מספיק כסף וגם צברה ביטחון עצמי רב. לפני כשנתיים הגיעה הפריצה הגדולה שלה לעולם השעשועים, כשכיכבה בסרטו של אדם סנדלר "יהלום לא מלוטש", עליו זכתה לשבחים רבים.
4 צפייה בגלריה
בהצלחה עם בן הזוג החדש!
בהצלחה עם בן הזוג החדש!
בהצלחה עם בן הזוג החדש!
(צילום: GettyImages)