4 צפייה בגלריה
מאורסים! משין גאן קלי ומייגן פוקס
מאורסים! משין גאן קלי ומייגן פוקס
מאורסים! משין גאן קלי ומייגן פוקס
(צילום: אינסטגרם)
בשורה משמחת מעבר לים: הראפר משין גאן קלי (31) כרע ברך אחרי שנה וחצי של זוגיות והציע נישואים לבת זוגו, השחקנית מייגן פוקס (35). השניים בישרו על האירוסים ברשתות החברתיות, הוא בעזרת וידאו המתמקד בטבעת האירוסים העצומה, היא בסרטון של ההצעה.
"ביולי 2020 ישבנו יחד מתחת לעץ הבניאן וביקשנו קסם. לא היינו מודעים לכאב שנתמודד איתו בפרק זמן כה קצר, לא מודעים לעבודה ולהקרבה שהקשר הזה ידרוש מאיתנו - אבל שיכורים מאהבה. איכשהו, שנה וחצי לאחר מכן, אחרי שעברנו גיהינום יחד ולאחר שצחקתי יותר ממה שהייתי מסוגלת לדמיין, הוא הציע לי להתחתן איתו ואמרתי כן", כתבה פוקס לצד הווידאו שפרסמה, והוסיפה: "ואז שתינו את הדם זה של זו".
נכון לכתיבת שורות אלה, הסרטון זכה ללמעלה מ-12 מיליון צפיות וליותר מ-30 אלף תגובות, בהן גם זו של הכפילה שלה, המאורסת הטרייה קורטני קרדשיאן, שהגיבה ברצף אימוג'יז של לבבות.
"מתחת לאותם ענפים שלידם התאהבנו, החזרתי אותה לכאן כדי להציע לה להתחתן איתי", כתב הראפר, והוסיף הסבר על טבעת האירוסים המיוחדת והעצומה שהעניק לארוסתו הטרייה: "אני יודע שהמסורת היא טבעת אחת, אבל עיצבתי אותה יחד עם סטיבן וובסטר כדי שיהיו שתיים. הברקת (אבן הלידה שלה) והיהלום (אבן הלידה שלי) משובצות על שני פסים היוצרים יחד את המראה של הלב, האהבה שלנו".
4 צפייה בגלריה
טבעת שהיא לב
טבעת שהיא לב
טבעת שהיא לב
(צילום: אינסטגרם)
נזכיר כי שמועות בדבר הרומן המתפתח בין פוקס לראפר החלו במאי 2020, במקביל לפרידה של השחקנית מבעלה לשעבר, השחקן בריאן אוסטין גרין ("בוורלי הילס 90210"). בפודקאסט שלו הוא סיפר כי לאחר שפוקס חזרה מצילומים שערכה באותה התקופה מעבר לים, הקשר כבר לא היה אותו הדבר. "נתתי לה כמה שבועות, תיארתי לעצמי שהיא עבדה קשה וידעתי שאני חייב לתת לה קצת זמן כדי לחזור לעצמה ולחיים, אבל לבסוף היא אמרה לי שהיא התחברה יותר לעצמה כשלא היינו יחד. מייגן אמרה לי שכשהיא הייתה לבד, מחוץ למדינה, היא הרגישה יותר כמו עצמה. היא אמרה לי שהיא חיבבה את עצמה יותר בתקופה הזו, ואמרה שזה משהו שהיא חייבת לעצמה לנסות ולבדוק. הייתי המום מזה, מוטרד, אבל אני לא יכול להרשות לעצמי להרגיש ככה כי היא לא בחרה להרגיש כך, זה פשוט קרה".
אוסטין גרין הוסיף והתייחס לשמועות שהיו באותה התקופה סביב הרומן החדש בין מייגן למשין גאן, ואמר: "היא פגשה את הבחור הזה על סט הצילומים, אני מעולם לא פגשתי אותו, אבל מייגן ואני דיברנו עליו והם רק חברים. אני סומך על שיקול דעתה, תמיד היה לה שיקול דעת טוב. אני לא רוצה שאנשים יחשבו שהיא רעה או שיחשבו שאני הייתי קורבן".
כאמור, השמועות על הרומן הפכו לאמיתיות מהר מאוד ,הגישה הפייסנית של אוסטין גרין התחלפה במאבקים שהשניים ניהלו ברשתות החברתיות סביב הילדים, כשפוקס יצאה נגד השחקן והאשימה אותו בכך שהוא "מטפח את הדימוי שלה כאמא נעדרת". למרות המחלוקות האישיות ביניהם, השחקן ניסה לשמור על שיתוף פעולה עם אשתו לשעבר - עד כמה שניתן. "אין לזה ספר חוקים. אין כאן נכון או לא נכון. אנחנו לומדים תוך כדי תנועה. הדבר הכי חשוב עבורנו הוא לתקשר זה עם זו עד כמה שאפשר. כולם עדיין אוהבים ומכבדים את כולם, אבל הדברים פשוט שונים. לא באופן רע, אלא פשוט שונים. אני רוצה שתהיה מאושרת, עבורה ועבור הילדים", אמר בנובמבר 2020.
4 צפייה בגלריה
פעם, לפני הרומן עם משין גאן. בריאן ומייגן
פעם, לפני הרומן עם משין גאן. בריאן ומייגן
פעם, לפני הרומן עם משין גאן. בריאן ומייגן
(צילום: Gettyimages)
לפוקס יש שלושה ילדים מנישואיה הקודמים לאוסטין גרין, נוח (9), בודהי (7) וג'ורני (5), ולמשין גאן יש בת אחת, קייסי, ממערכת יחסים קודמת שניהל עם איימי קנון.
4 צפייה בגלריה
שיהיה במזל!
שיהיה במזל!
שיהיה במזל!
(צילום: רויטרס)