4 צפייה בגלריה
יחסים מצוינים. ג'וזף באנה וארנולד שוורצנגר
יחסים מצוינים. ג'וזף באנה וארנולד שוורצנגר
יחסים מצוינים. ג'וזף באנה וארנולד שוורצנגר
(צילום: אינסטגרם)
בשנת 2011 האדמה בהוליווד רעדה כשנודע שארנולד שוורצנגר ומריה שרייבר החליטו לפרק את הנישואים שלהם אחרי 25 שנים. שבוע לאחר מכן, האדמה כבר נפערה לחלוטין, כשנודע שהסיבה לפרידה הייתה רומן שניהל השחקן עם עוזרת הבית ,מילדרד (פאטי) באנה, אותה גם הכניס להיריון. כדי לסדר לכם את לוח הזמנים, נעדכן שבאנה ילדה את בנם המשותף, ג'וזף באנה, בשנת 1997, כלומר, שוורצנגר הסתיר את הרומן (והילד) במשך 14 שנים.
שוורצנגר תמך כלכלית בעוזרת הבית ובבנם המשותף לאורך השנים ,מאחורי גבה של שרייבר כמובן, ולאחר הפרידה מאשתו אף התקרב יותר ויותר לבנו, שהשבוע התארח בפודקאסט Unwaxed Monday ונתן הצצה נדירה למערכת היחסים עם אביו.
"זה לקח קצת זמן עד שאבא שלי ואני התקרבנו באמת. גדלתי עם אמא שלי ותמיד הייתי עצבני, לחוץ. לא רציתי שהוא יחשוב עליי דברים רעים ויגיד לעצמו 'מה לעזאזל הבחור הזה עושה, הוא רק חוגג כל הזמן?'. עכשיו זה מדהים, אני מאוד קרוב לאבא שלי ואנחנו מדברים וצוחקים על הכל".
באנה הוסיף כי שוורצנגר הורה מאוד פעיל ותמיד רוצה לשמוע על "הדרמה" המתרחשת בחייו. "הוא כל הזמן אומר לי 'ספר לי הכל, כל הדרמה, כל הבנות'". כשנשאל איך זה להכיר בנות זוג לאבא שהוא גם שחקן הוליוודי גדול וגם מושל קליפורניה לשעבר, ענה: "הכרתי לו רק שלוש בחורות שיצאתי איתן, וזה היה נהדר. הוא יוצא דופן, כל כך סתמי בנוגע לזה. בכל פעם כשהבאתי בחורה לארוחת ערב או משהו כזה אז אני תמיד מתלבש - לא משהו מהודר מדי, אבל מתלבש יפה, והוא תמיד בטרנינג שלו, שואל 'בשביל מה אתם הבחורים מתלבשים?'".
4 צפייה בגלריה
השרירים מהצד של האבא
השרירים מהצד של האבא
השרירים מהצד של האבא
(צילום: אינסטגרם)
בחודש אוקטובר האחרון חגג באנה את יום הולדתו ה-24. בימים אלה הוא עוסק בתחום הנדל"ן ועומל על פיתוח קריירת המשחק. באנה מבהיר כי לא לקח את שם משפחתו של אביו, שוורצנגר, מכיוון ש"מעולם לא היה שוורצנגר", והסביר: "אני חושב שבאמת לא התעניינתי בלשנות את זה. יש לי כבר שם משפחה, אני עושה כל כך הרבה, מצליח ומתקדם עם המטרות שלי וזה הדבר האחרון שעולה בראשי".
4 צפייה בגלריה
ילד של אבא
ילד של אבא
ילד של אבא
(צילום: אינסטגרם)
ונזכיר שוב לטובת מי שלא ידע: במאי 2011 שוורצנגר ואשתו לשעבר הודיעו כי הם נפרדים ושחררו הצהרה זוגית מכובסת למדי: "אחרי הרבה חשיבה, הרהורים, דיונים ותפילות רבות הגענו להחלטה הזאת יחד. אנחנו ממשיכים לגדל את ארבעת הילדים שלנו ביחד, הם האור ומרכז החיים שלנו". כאמור, המילים היפות לא החזיקו מים ושבוע לאחר מכן נחשפה הסיבה האמיתית לפרידה - הרומן עם העוזרת והילד שהגיע לעולם.
"אחרי שעזבתי את משרד המושל, סיפרתי לאשתי על האירוע שהתרחש לפני יותר מעשור. אני מבין את רגשות הכעס והאכזבה בין חבריי ובני משפחתי. אין תירוצים ואני לוקח את כל האחריות על הכאב שגרמתי. אני מתנצל בפני מריה, ילדיי ומשפחתי. אני באמת מצטער", אמר שוורצנגר בריאיון ל"לוס אנג'לס טיימס" ימים ספורים לאחר שהסיפור התפוצץ.
"זה שבר לי את הלב וזה כואב", אמרה שרייבר, ופנתה לכלי התקשורת בבקשת רחמים. "בתור אימא, הדאגה שלי כרגע היא הילדים שלי, ולכן אני מבקשת כבוד לפרטיות שלי וחמלה. אני מנסה לבנות את חיי מחדש".
בחודש דצמבר האחרון ואחרי עשור (!) שוורצנגר ושרייבר סוף-סוף התגרשו באופן סופי. לא ברור מדוע הליך הגירושים נמשך כל כך הרבה זמן והשניים דאגו להשאיר את פרטי ההסכם שנחתם ביניהם חסויים.
4 צפייה בגלריה
תם ונשלם. מריה שרייבר וארנולד שוורצנגר
תם ונשלם. מריה שרייבר וארנולד שוורצנגר
תם ונשלם. מריה שרייבר וארנולד שוורצנגר
(gettyimages)