2 צפייה בגלריה
תחילתו של הסוף? שאקירה וג'רארד פיקה
תחילתו של הסוף? שאקירה וג'רארד פיקה
תחילתו של הסוף? שאקירה וג'רארד פיקה
(צילום: Gettyimage)
"אם בגדו בשאקירה - איזו תקווה יש לכל השאר?" בשעות האחרונות שמועות סביב משבר (נוסף) ביחסים בין הזמרת לבן זוגה, ג'רארד פיקה, מציפות את אתרי הרכילות בספרד. הדיווחים בצהובונים מעבר לים טוענים כי הזמרת תפסה הכדורגלן בוגד בה וכעת הוא מתגורר בברצלונה, בנפרד ממנה ומהילדים ומרבה לצאת למסיבות עד השעות הקטנות של הלילה. "הוא נצפה כשהוא מבלה עם נשים אחרות", סיפר עד ראייה ראשון, ואחד אחר הוסיף: "המסיבות שלו נמשכות עד שתיים-שלוש בלילה".
בדיקה מהירה בחשבונות האינסטגרם של שאקירה ופיקה מחזקת את החשדות. הפעם האחרונה שהזמרת פרסמה תמונה של בן זוגה הייתה בחודש מרץ האחרון. פיקה מצידו פרסם תמונה זוגית של השניים בחודש יולי לפני כמעט שנה ומאז לא נראו עקבות זוגיים. מנגד, אף אחד מהם לא טרח לאשר או להכחיש את השמועות על הפרידה.
מי שכן בחרה להתייחס לשמועות היא נוריה תומס, האקסית של פיקה וזו שהשמועה טוענת ששותפה לבגידה הנוכחית. "יכולתי פשוט להתעלם ולתת לימים לעבור עד שכולם ישכחו מהשקרים האלה שמפיצים עליי, אבל הפעם אני לא רוצה. זה לא ייאמן לראות איך שמועות מומצאות, גוררות איתן תגובות וגורמות לאנשים לשפוט אותי. אין לי מה להוסיף, פשוט בואו נהנה מהחיים". נציין כי נוריה נמצאת בימים אלה בהיריון מתקדם מבן זוגה ואב בנה. מוקדם יותר השבוע פרסמה תמונה משפחתית.
כמובן שגם הטוויטר התעורר לחיים בעקבות השמועות על הבגידה, כשהרוב המוחלט של הציוצים עוסקים בשאלה המתבקשת - איך אפשר לבגוד בשאקירה? "אז פיקה בגד בשאקירה? האם זה נכון? הם באמת נראו כמו זוג יציב מאוד. אבל אם זה נכון אז הוא לא רק בגד באישה שהייתה שם עבורו בכל העליות והמורדות שלו ב-11 השנים האחרונות אלא גם במשפחה שלו", צייצה מעריצה זועמת.
צייצן נוסף בשם LonchiSDP החליט להיכנס לנעליו של שרלוק, כשיצא לאור עם עובדות: "אין תמונות של שאקירה ופיקה מהחודשים האחרונים. פיקה לא פרסם פוסטים המברכים את שאקירה לרגל השיר החדש שלה. שאקירה טסה לאיביזה פעמיים עם הילדים ובלי פיקה. שאקירה נראית רזה ומתלבשת היטב לאירועים". ובכן, מה זה אם לא הסקת מסקנות מתבקשת.
בשנת 2010 ולאחר שנפרדה מבן זוגה, עורך הדין אנטוניו דה לה רוה, שאקירה ופיקה נפגשו על סט הצילומים של שיר המונדיאל הידוע Waka Waka וזמן קצר לאחר מכן החלו לצאת. בשנת 2013 נולד בנם הבכור מילן (9) ושנתיים לאחר מכן נולד בנם השני, סשה (7).
למרות שהשניים תחזקו זוגיות יציבה ואוהבת לאורך השנים, ב-2017 הם עברו משבר ביחסים ואתרי הספורט מעבר לים דיווחו כי השניים נפרדים. בסופו של דבר הם מצאו את הדרך להתגבר על המשבר, חזרו אחד לשנייה והמשיכו לדגמן זוגיות למופת. בפברואר 2020, רגע לפני שנגיף הקורונה טלטל את עולמנו, השניים נתפסו בעדשת הפפראצי בפארק בברצלונה יחד עם שני ילדיהם. כדי להמתיק את העניין שאקירה ופיקה פרגנו לצלמים בנשיקה דביקה .
2 צפייה בגלריה
לא נשקר, קצת כואב לנו בלב
לא נשקר, קצת כואב לנו בלב
לא נשקר, קצת כואב לנו בלב
(צילום: Mega)