5 צפייה בגלריה
שבוע סוער ומלא בדרמה. רבל ווילסון
שבוע סוער ומלא בדרמה. רבל ווילסון
שבוע סוער ומלא בדרמה. רבל ווילסון
(צילום: GettyImages)
שבוע סוער עבר על השחקנית רבל ווילסון, שנכנסה בעל כורחה לסערה סביב זהותה המינית ונאלצה לחשוף שהיא נמצאת בזוגיות עם אישה. למרבה השמחה, היא הצליחה להוציא מכך את המיטב, זכתה לתגובות רבות מחבקות ואתמול (א') צייצה: "תודה רבה לכם על התמיכה, זו הייתה סיטואציה קשה אבל אני מנסה להתמודד איתה בחן".
נוסף על כך, העיתונאי שאיים שיחשוף את הזוגיות שלה בניגוד לרצונה, נתקל בזעם רב מצד הציבור, התנצל והודיע שיחשוב היטב על מעשיו.
המקרה המדובר החל כחשיפה מתוקה ורומנטית שהתערפלה תוך זמן קצר בטונים צורמים. "חשבתי שאני מחפשת נסיך, אבל מה שהייתי צריכה זו נסיכה", כתבה הכוכבת ביום שישי האחרון לצד תמונה שלה עם בת זוגה, רמונה אגרומה, מעצבת אופנה ובעלת מותג בגדים.
הפוסט גרף 1.7 מיליון לייקים ועשרות אלפי תגובות מפרגנות, ביניהן גם של השחקניות רובי רוז, סלמה בלייר, מלאני גריפית', אנה קנדריק, אריאנה דבוסה, אליזבת' בנקס, אליסון ברי ובריטני סנואו, ששלחו לכוכבת את אהבתן לצד שלל אימוג'ים רומנטיים ונלהבים.
הבשורה חיממה את ליבם של רבים אשר שמחו בשמחתה, אך ממש כאילו היה מדובר בסרט הוליוודי – גם כאן הגיע הטוויסט בעלילה. למרבה הצער התברר שווילסון לא בחרה לשתף את העולם בזוגיות שלה מרצונה החופשי, אלא אולצה לעשות זאת על ידי העיתונאי האוסטרלי אנדרו הורנרי מעיתון Sydney Morning Herlad, שהודיע לה קודם לכן שהוא מתכוון לחשוף את הזוגיות שלה בעצמו, וביקש את תגובתה לנושא.
לאחר שווילסון החליטה להיות זו שחושפת את סיפורה, לא רק שהורנרי לא חשב לנכון להצניע את מעשיו – אלא התלונן בפומבי על כך שהיא הרסה לו את הסקופ וכתב: "בזהירות רבה ועם הרבה כבוד, שלחנו מייל לנציגים של רבל ווילסון ונתנו לה יומיים להגיב על הזוגיות החדשה שלה עם רמונה אגרומה, לפני שפרסמנו על כך אפילו מילה. טעות גדולה. ווילסון החליטה לקחת את הסיפור לעצמה, וביום שישי בבוקר פרסמה על 'נסיכת דיסני' החדשה שלה באינסטגרם, אותה פלטפורמה בה היא נהגה להתרברב בעבר על החבר לשעבר החתיך שלה.
"בהתחשב בכך שווילסון נהגה להתלונן על הסטנדרטים העיתונאיים הנלוזים, בחירתה להתעלם מהפנייה הדיסקרטית והכנה שלנו היא מאכזבת". לאחר מכן הוא הוסיף: "בעולם מושלם, להוציא מהארון זוגיות גאה של מפורסמים בשנת 2022, אמור כבר להיות דבר מיותר. אהבה היא אהבה, נכון?".
5 צפייה בגלריה
הגיעו ביחד לאירועים בעבר. ווילסון ורמונה אגרומה
הגיעו ביחד לאירועים בעבר. ווילסון ורמונה אגרומה
הגיעו ביחד לאירועים בעבר. ווילסון ורמונה אגרומה
(צילום: GettyImages)
הורנרי כנראה חשב שהוא הצד הצודק בסיפור – אך הקוראים והגולשים, שלא במפתיע, לא חשו סימפטיה כלפי העיתונאי שנשלל ממנו הסקופ. הכעס הציבורי היה כה עז, עד שבוואן שילדס, עורך העיתון שבו הורנרי כותב, נאלץ להתייחס לכך גם הוא וניסה להמעיט מגודל השערורייה: "שאלנו את ווילסון האם היא מעוניינת להגיב על בת הזוג החדשה שלה. היינו שואלים אותה לגבי הנושא גם אם הזוגיות שלה הייתה עם גבר. להגיד ש'הוצאנו מהארון' את ווילסון תהיה טעות. כמו שאנחנו עושים בכל יום, פשוט שאלנו שאלות וביקשנו שהתשובה תגיע עד שעה מסוימת. לא החלטנו מראש אם ומה נפרסם, וההחלטה שלנו הייתה תלויה בתגובה של ווילסון לעניין. היא החליטה לחשוף בפומבי את בת הזוג שלה, שנמצאת בהרבה תמונות ברשתות החברתיות שלה בחודשים האחרונים".
בכך הם צודקים אגב – ווילסון פרסמה תמונות שלה עם אגרומה, שהגיעה עם וילסון למספר אירועים פומביים של התעשייה. הן אף צולמו ביחד על השטיח האדום במסיבת האוסקר של עיתון "וואניטי פייר" בחודש מרץ האחרון.
5 צפייה בגלריה
במסיבת האוסקר של "וואניטי פייר"
במסיבת האוסקר של "וואניטי פייר"
במסיבת האוסקר של "וואניטי פייר"
(צילום: Gettyimage)
העיתונאית האוסטרלית קייט דואק התייחסה לסיפור וכתבה בטוויטר שלה: "מסתבר שזו לא הייתה החלטתה של רבל ווילסון לצאת. Sydney Morning Herlad הודו שהם הודיעו לה יומיים קודם לכן שהם הולכים 'לחשוף' אותה. חמור מכך – גברים הומואים שעובדים בעיתון היו מעורבים בכך". ווילסון עצמה הגיבה לציוץ, וכאמור – הודתה לגולשים על התמיכה וכתבה שהייתה זו סיטואציה לא פשוטה עבורה.
5 צפייה בגלריה
"סיטואציה קשה אבל אני מנסה להתמודד איתה בחן"
"סיטואציה קשה אבל אני מנסה להתמודד איתה בחן"
"סיטואציה קשה אבל אני מנסה להתמודד איתה בחן"
(צילום: GettyImages)
אתמול פרסם הורנרי טור מיוחד עם הכותרת: "עשיתי טעויות לגבי רבל ווילסון, ואלמד מהן". בדבריו הוא כתב: "למדתי לקח חדש וקשה. אני מתחרט בכל ליבי על כך שלרבל היה קשה עם העניין, זו לא הייתה כוונתי. כגבר הומו אני מודע לכמה שהאפליה כואבת. הדבר האחרון שהייתי רוצה לעשות זה לגרום למישהו אחר כאב".
הורנרי המשיך והסביר את הצד שלו בסיפור: "רומן של מפורסמים הוא סיפור משמח. אחרי חודשים שבהם רבל פרסמה תמונות שלהן ביחד, הנחתי שיש סיכוי טוב שהיא תשמח לדבר על כך. היא כבר סיפרה בעבר שהיא בזוגיות ומאוד מאושרת. אבל לא התנהלנו בצורה נכונה".
הורנרי פרסם את תוכן המייל ששלח לנציגיה של הכוכבת בו כתב: "קיוויתי לקבל מרבל תגובה לגבי מערכת היחסים החדשה שלה. אני מודע לכך שהיא לא דיברה עדיין על בת הזוג שלה, אבל קיבלתי על כך אישור מכמה מקורות ויש לי מספיק מידע כדי לפרסם. למען ההגינות, לפני הפרסום אני מעוניין לבדוק עם רבל אם היא תרצה להגיב על מה שלדעתי יהיה סיפור שמח ולא צפוי עבורה, במיוחד בהתחשב באירועי הגאווה האחרונים. המועד האחרון לתגובה הוא 1 בצהריים, שעון סידני".
הורנרי מספר שלא קיבל תגובה מאנשיה של ווילסון, "וזו הייתה זכותה לחלוטין" הודה והוסיף: "האימייל שלי לא נעשה במטרה לאיים, אלא כדי להבהיר שאני בטוח במידע שקיבלתי ומעוניין לשוחח. אבל אני מבין למה הוא נתפש כאיום. הדרך בה ניסחתי אותו הייתה טעות". הורנרי מבטיח בדבריו שמעתה והלאה, הוא והעיתון יפעלו בדרכים אחרות על מנת להתחשב בנושאים רגישים מהסוג הזה והוסיף: "עשיתי טעות, אפשרתי לאכזבה שלי להעפיל על המידע העיתונאי. זה לא היה הוגן ואני מתנצל". בנוסף, הטור המקורי של הורנרי בו התלונן על מעשיה של ווילסון הורד מהאתר.
בכל אופן, עכשיו שהזוגיות יצאה לאור באופן רשמי, גם אם לא באופן נעים מדי, מדורי הרכילות יכולים לעסוק בו בהרחבה. מקורב לשחקנית סיפר לאתר People שהיא ואגרומה יוצאות ביחד קרוב לחצי שנה: "החברים של רבל שמחים לראות אותה מרגישה כל כך בטוחה עם מישהי".
ווילסון סיפרה בעבר בראיונות שהיא בזוגיות שהתחילה בעזרת שידוך שעשו חבריה: "דיברנו בטלפון במשך שבועות לפני שנפגשנו, וזו הייתה דרך טובה להכיר. היה בזה משהו מאוד רומנטי".
5 צפייה בגלריה
עכשיו זה הזמן להפציץ בתמונות רומנטיות
עכשיו זה הזמן להפציץ בתמונות רומנטיות
עכשיו זה הזמן להפציץ בתמונות רומנטיות
(צילום: GettyImages)