4 צפייה בגלריה
איך עשיתים לנו את זה? קים קרדשיאן ופיט דייוידסון
איך עשיתים לנו את זה? קים קרדשיאן ופיט דייוידסון
איך עשיתים לנו את זה? קים קרדשיאן ופיט דייוידסון
(צילום: Gettyimage)
אחרי תשעה חודשים של זוגיות (מפתיעה, בואו נודה באמת), קים קרדשיאן ופיט דייוידסון נפרדו, כך פורסם אמש (ו') באתרים מעבר לים. על פי הדיווחים, השניים, שניהלו מערכת יחסים צמודה ומתוקשרת במיוחד, החליטו להישאר חברים טובים. "יש להם הרבה אהבה וכבוד אחד לשנייה", סיפר מקורב יודע דבר לאתר E!, והוסיף כי הם התקשו לנהל קשר בשלט רחוק. "המרחק, יחד עם לוחות הזמנים העמוסים שלהם, הקשה עליהם מאוד".
לטובת מי שלא עקב נזכיר כי דייוידסון בילה את רוב התקופה האחרונה באוסטרליה, שם הוא מצלם את סרטו החדש Wizards שצפוי לצאת בשנת 2023, ואילו קים נשארה בקליפורניה יחד עם ארבעת ילדיה.
בניגוד לתחילת הקשר ביניהם, שהרים גבות ועורר לא מעט תהיות, דווקא הפרידה לא הייתה צפויה, כשהשניים נראו מאוהבים במיוחד ועשו מאמצים כדי לבלות זמן יחד. רק בתחילת השבוע האחרון פורסם במגזין Us Weekly כי השניים עושים כל שביכולתם על מנת לצלוח את המרחק ביניהם. "הם נמצאים בתקשורת מתמדת", סיפר מקורב לזוג והוסיף כי הם מוצאים את הזמן לדבר למרות הקושי ואזורי הזמן השונים. "הם הצליחו למצוא דרכים אחרות לשמר את הרומנטיקה, הם שולחים זה לזו מכתבי אהבה בזמן שהשני ישן והם מקפידים לקיים שיחות וידיאו בכל פעם שמתאפשר".
עוד הוסיף המקורב: "המרחק אכן מקשה עליהם אבל אפילו תקשורת כזו מרגשת עבורם. הם עדיין מתרגשים מאוד אחד מהשנייה ושניהם מחכים לרגע שיהיו שוב באותו המקום". זה הזמן לציין כי בחודש יולי האחרון קים הוכיחה עד כמה היא מוכנה להשקיע ביחסים עם פיט וטסה לבקר אותו על סט הצילומים באוסטרליה.
4 צפייה בגלריה
יש מצב לקאמבק?
יש מצב לקאמבק?
יש מצב לקאמבק?
(צילום: Gettyimage)
רגע לפני שנלך לבכות לכרית ולהתפלל לקאמבק, נזכיר כי שמועות על הרומן המפתיע בין השניים החלו לצוץ בחודש אוקטובר האחרון, לאחר שכוכבת הריאליטי השתתפה בתוכנית המערכונים "סטארדיי נייט לייב" לצידו של הקומיקאי. תחילה ניסו השניים לשמור על היחסים מתחת לרדאר אך חודש לאחר מכן "נתפסו" על חם כשהם אוחזים ידיים מחוץ לביתה של קים. מאז עברו הרבה תמונות פפראצי בנהר והשניים הפכו לאחד הזוגות המדוברים ביותר בהוליווד - אם לא בעולם.
"זה היה בתוכנית של 'סאטרדיי נייט לייב', כשהתנשקנו בסצנה של אלאדין ויסמין. זו הייתה רק נשיקת אווירה וחשבתי לעצמי 'אוי, כמה חבל. אולי אני צריכה לנסות משהו אחר', אבל פיט אפילו לא הגיע לאפטר פארטי שלי", נזכרה קים במהלך פרק של "משפחת קרדשיאן", כששוחחה עם קלואי קרדשיאן.
כוכבת הריאליטי המשיכה וסיפרה כי כמה ימים לאחר מכן צלצלה למפיק של SNL וביקשה את מספר הטלפון של פיט. "פשוט שלחתי לו הודעה, אפילו לא חשבתי שאני אהיה איתו במערכת יחסים. פשוט חשבתי על ה-BDE ששמעתי שיש לו (הפירוש הוא Big Dick Energy - ע.ח.), ואמרתי שאני צריכה לבדוק את זה". ואם זה לא מספיק, קרדשיאן הבהירה בחיוך: "בעצם, כל מה שרציתי זה רק DTF", או במילים אחרות, היא רק חיפשה סקס.
4 צפייה בגלריה
ממש רע לנו בלב
ממש רע לנו בלב
ממש רע לנו בלב
(צילום: Gettyimage)
וכמובן שלא הכל עבר חלק: הזוגיות של קים ופיט עוררה בעיקר את זעמו של בעלה לשעבר של כוכבת הריאליטי, קניה ווסט, שהשקיע את כל המאמצים הנדרשים בלנסות ולמרר לדייוידסון את החיים .בחודש פברואר האחרון החל ווסט לתקוף את בן זוגה של קים ברשתות החברתיות ופרסם כמויות אדירות של פוסטים מקריפים ומדאיגים. "לא, אתה לעולם לא תפגוש את הילדים שלי", כתב ווסט בפוסט אחד לצד תמונה של הקומיקאי. בפוסט אחר כתב: "תראו את הראש ז** הזה. אני תוהה האם אינסטגרם יחסמו לי את החשבון מאחר ואני תוקף את האקס של הילארי קלינטון".
4 צפייה בגלריה
בימים יפים ודביקים
בימים יפים ודביקים
בימים יפים ודביקים
(צילום: אינסטגרם)