5 צפייה בגלריה
מתקשה להתמודד. פיט דייוידסון
מתקשה להתמודד. פיט דייוידסון
מתקשה להתמודד. פיט דייוידסון
(צילום: Gettyimage)
בסוף השבוע האחרון קים קרדשיאן ופיט דייוידסון נפרדו אחרי תשעה חודשים .במהלך הזוגיות שלהם נאלצו השניים - ובעיקר הקומיקאי - להתמודד עם הטרדות חוזרות ונשנות מצידו של בעלה לשעבר של כוכבת הריאליטי, הראפר קניה ווסט, שהקדיש את עמוד האינסטגרם שלו לפוסטים פוגעניים כלפי דייוידסון בכל הזדמנות אפשרית.
אלא שאם הייתם מצפים שלאחר הפרידה ווסטיהיה מרוצה מכך שמשאלתו הגדולה התגשמה ויעזוב את הקומיקאי לנפשו - אתם כמובן טועים. הראפר, שלקח הפסקה ארוכה מהרשתות החברתיות לאחר שאינסטגרם חסמה לו את החשבון, פרסם פוסט בו רואים עיצוב על העיתון "ניו יורק טיימס" עם הכיתוב - "סקיט דייוידסון מת בגיל 28". הפוסט של ווסט צבר למעלה מ-2 מיליון לייקים ועשרות אלפי תגובות בשעות שהיה באוויר. קרדשיאן הנסערת פנתה לווסט בדרישה להסיר את הפוסט ואחרי כמה שעות טובות באוויר - הפוסט נמחק.
5 צפייה בגלריה
הפוסט של קניה
הפוסט של קניה
הפוסט של קניה
(צילום מסך)
בניגוד לפוסטים הקודמים של ווסט, איתם דייוידסון הצליח להתמודד, מקורבים לקומיקאי סיפרו למגזין People כי הפוסט האחרון של הראפר שבר את רוחו וכעת הוא נאלץ לקבל טיפול לטראומה. "היחס השלילי שמגיע מכיוונו של קניה והתעלולים שלו הם טריגר עבור פיט והוא נאלץ לפנות לקבל עזרה". אותו מקורב הוסיף כי "פיט אינו מתחרט על ההיכרות עם קים ורוצה להבהיר שקים תמכה בו לאורך כל מערכת היחסים שלהם והוא בסך הכל רוצה להמשיך הלאה ולהתמקד בקריירה שלו".
5 צפייה בגלריה
פרידה כואבת. פיט דייוידסון וקים קרדשיאן
פרידה כואבת. פיט דייוידסון וקים קרדשיאן
פרידה כואבת. פיט דייוידסון וקים קרדשיאן
(צילום: אינסטגרם)
עבור מי שלא בקיא במעלליו של דייוידסון ,נזכיר כי בשנת 2018 ולאחר שנפרד מארוסתו ,הזמרת אריאנה גרנדה, דייוידסון פרסם פוסט בחשבון האינסטגרם שלו ורמז כי ברצונו לשים קץ לחייו ."אני באמת לא רוצה לחיות על כדור הארץ יותר. אני עושה כל מה שאני יכול כדי להישאר, אבל אין לי מושג כמה זמן אצליח להחזיק מעמד. כל מה שתמיד ניסיתי לעשות זה לעזור לאנשים. תזכרו שאמרתי לכם".
אגב, עובדה ספק משעשעת ספק עצובה: המשבר הנפשי שחווה דייוידסון לאחר הפרידה מגרנדה קשור גם הוא בווסט. הפרשה התחילה כשקניה ווסט השתלח בדרייק בחשבון הטוויטר שלו. גרנדה הגיבה וצייצה "אני יודעת שיש גברים מבוגרים שרבים ברשת, אבל מיילי סיירוס ואני משחררות שיר חדש ויפה הערב. אולי תתנהגו יפה לכמה שעות כדי שהבנות יוכלו לקבל את אור הזרקורים? זה יהיה מדהים. תודה". ווסט לא נשאר חייב, והגיב בציוץ משלו: "אני יודע שאריאנה כתבה את זה כדי לצאת מגניבה, אבל אני לא מוכן לקבל הערות כאלה ממישהי שאוהבת ומעריכה אותי. כל הטיפשות הזו מכבידה על מצבי הנפשי, אז אריאנה, את יודעת שאני אוהב אותך, אבל עד שאת לא יודעת בוודאות שכולם מרגישים טוב - אל תשתמשי בי או ברגע הזה כדי לקדם את השיר החדש שלך".
דיווידסון מצידו הצטרף גם הוא לחגיגה ולקח את הצד של ווסט: "בראבו קניה ווסט שעמדת על שלך ודיברת על בריאות הנפש. אני לא יכול להסביר כמה זה קשה ומפחיד להיות כן לגבי נושאים כאלה. אנחנו צריכים עוד אנשים כמו קניה. אף אחד לא צריך שיפנו כלפיו אצבע מאשימה כי הוא דיבר על מצבו הנפשי. אני נגעל מאוד".
בעבר דיבר הקומיקאי לא פעם על ההתמודדות שלו עם בריאות הנפש ובריאיון ל"וראייטי" באותה השנה אמר: "התאשפזתי שוב ושוב במוסדות לבריאות הנפש מאז שהייתי בן תשע. ניסיתי להטביע את עצמי בבריכה כשהייתי בכיתה ד' או ה'. ניסיתי לתקוע את הראש בשלב הכי נמוך של הסולם כדי שלא אוכל לקום אבל הייתי רזה מדי והראש שלי קטן".
5 צפייה בגלריה
מעשן מהלחץ?
מעשן מהלחץ?
מעשן מהלחץ?
(צילום: Mega)
נחזור למשולש ההרסני של קים-פיט וקניה: מקור יודע דבר סיפר כי בעקבות הפוסט האחרון של ווסט קים ופיט פנו כל אחד מהם לאינסטגרם בדרישה להסיר את הפוסט. "אנשי הצוות של פיט וקים פנו לאינסטגרם במטרה להפוך את המרחב החברתי לבטוח יותר. ההתנהלות של קניה היא הסיבה לכך שפיט נעדר מהרשתות החברתיות".
קרדשיאן מצידה התייצבה לצידו של פיט במאבק נגד קניה ומקורבים לכוכבת הריאליטי סיפרו כי היא פנתה לווסט בדרישה להפסיק עם התנהגות הזו. "קים לא סובלת את ההתנהגות הזו של קניה. היא עצובה מאוד על הפרידה מפיט אבל לוחות הזמנים הפכו את זה למאוד קשה עבורם".
מקור אחר התראיין ל"דיילי מייל" ואמר גם הוא כי קים לא תסבול את ההתנהגות הזו מצידו של קים. "היא הגנה נמרצות על פיט. היא לעולם לא תחזור לקניה - בעיקר בגלל הדרך שבה הוא מתייחס לאנשים שהיא אוהבת ומכבדת".
5 צפייה בגלריה
תחזיקו מעמד!
תחזיקו מעמד!
תחזיקו מעמד!
(צילום: אינסטגרם)