בשורות משמחות לסוף השבוע: סלינה גומז (31) פרסמה תמונה זוגית ראשונה עם המפיק המוזיקלי בני בלאנקו (35), אחרי שבועות ארוכים של שמועות בדבר רומן חדש המתפתח בין השניים.
3 צפייה בגלריה
סלינה גומז ובני בלאנקו
סלינה גומז ובני בלאנקו
מדגמנים זוגיות. סלינה גומז ובני בלאנקו
(מתוך אינסטגרם)
בתמונה שפרסמה גומז בסטורי היא מניחה את ראשה על כתפו של בלאנקו ולאחר שהתמונה החלה להופיע בכל עמודי האינסטגרם מעבר לים תחת התהייה האם השניים אכן זוג, השחקנית הגיבה במילה אחת שלא משאירה ספק - Fact (עובדה).
למען הגיוון, בחלק מהעמודים בהם התמונה פורסמה, גומז ציינה כי הם יוצאים כבר חצי שנה והוסיפה כי "הוא מתייחס אליה יותר טוב מכל אחד אחר". שמעתם, ג'סטין ביבר ודה וויקנד?
3 צפייה בגלריה
סלינה גומז ובני בלאנקו
סלינה גומז ובני בלאנקו
עובדה! סלינה גומז ובני בלאנקו
(מתוך אינסטגרם)
בחודש יולי האחרון השתתף המפיק המוזיקלי ביום הולדתה של גומז. השניים צולמו כשהם מחובקים וזמן קצר לאחר מכן רמזה השחקנית שהיא מאוהבת - אך לא נידבה מידע במי.
גומז ובלאנקו הכירו כשעבדו יחד על שלושה שירים של הזמרת, אך בשנת 2020 החליט בלאנקו לנצל את הרשתות החברתיות כדי לשבח את האקס המיתולוגי של גומז, ביבר, ובמקביל לעקוץ את הזמרת. מזל שהיא לא שומרת טינה.
3 צפייה בגלריה
סלינה גומז
סלינה גומז
מזל שהיא לא שומרת טינה. סלינה גומז
(צילום: AP)
וכמה מילים על בלאנקו, בתקווה שהקשר הזה יהיה שפוי ואף יציב. שמו האמיתי והמלא הוא בנימין יוסף לוין והוא מוזיקאי יהודי-אמריקני. ביולי 2018 הוציא את הסינגל הראשון שלו, Eastside, יחד עם הלסי וחאליד. באותה השנה הוציא גם את האלבום הראשון שלו Friends Keep Secrets.
לסיום רק נזכיר כי מאז אותה שבת שחורה ב-7 באוקטובר, גומז הספיקה להתבטא מספר פעמים ברשתות החברתיות והביעה זעזוע עמוק מהשנאה, הטרור והאלימות. "לקחתי הפסקה מהמדיה החברתית בגלל שהלב שלי נשבר מלראות את הזוועה, השנאה, האלימות והטרור המתרחשים בעולם", כתבה, והקפידה לא "לתפוס צד". כמה שבועות לאחר מכן עוררה גומז את זעמם של הישראלים כשעשתה לייק לפוסט של אנג'לינה ג'ולי, שטענה כי "עזה היא בית סוהר פתוח מזה כמעט שני עשורים, שהופכת במהירות לקבר אחים". אנחנו מקווים מאוד שהבויפרנד החדש ישפיע על גומז ואולי עוד יגרום לה להביע תמיכה מלאה בישראל.