צרות בארמון: השבוע הצטרפו הנסיך וויליאם וקייט מידלטון, AKA הדוכסים מקיימברידג', למומחית האפייה מרי ברי לכבוד חג המולד שבפתח .הדוכסים הפשילו שרוולים ולקחו חלק פעיל באפייה, ובסיומה ישבו לשוחח עם ברי ושאר הצוות לטובת ספיישל ששודר ב-BBC.
כהרגלם, הנסיך והדוכסית הפגינו נימוס מרשים ולא הפסיקו לחייך למצלמות ואחד לשנייה, אך שניה לא מתוכננת שנתפסה בעדשת המצלמה גרמה לעולם כולו לפקפק במערכת היחסים של השניים.
הנסיך וויליאם הושיט את ידו והניח אותה על כתפה של מידלטון, שבלי לחשוב פעמיים (ולקחת בחשבון שהמצלמה מצלמת הכל) ניערה את כתפיה במטרה להעיף את ידו. וויליאם הסיר את היד והשניים המשיכו לשוחח ולחייך כאילו הרגע הכה מביך הזה לא קרה מעולם.
4 צפייה בגלריה
מפגין חיבה. הנסיך וויליאם וקייט מידלטון
מפגין חיבה. הנסיך וויליאם וקייט מידלטון
מפגין חיבה. הנסיך וויליאם וקייט מידלטון
(צילום: BBC)
כמובן שהקטע המביך הפך לוויראלי תוך שניות ספורות וכמו כן העולם כולו מיד מצא את הדמיון בין מידלטון לאשתו של נשיא ארצות הברית, מלניה טראמפ, שמעיפה את ידו של בעלה בגסות בכל פעם שהוא מנסה לאחוז בה. "זה היה כל כך מביך, הם היו צריכים לחתוך את זה בעריכה, זה בדיוק כמו שמלניה עושה לטראמפ", צייץ אזרח בריטי, והוא בהחלט לא היה היחיד.
מלניה מעיפה את ידו של דונלד טראמפ 
כמה ימים לאחר שצולם קטע הניעור של מידלטון והנסיך, השניים הגיעו לארוחת חג המולד המוקדם אצל המלכה אליזבת - ברכבים נפרדים, מה שעורר את החשד לכך שהשניים עוברים משבר ביחסים. מקורות אלמוניים מהארמון ניסו להכחיש כי מדובר במשבר בין וויליאם לקייט ואף טענו כי "דברים הוצאו מהקשרם" והסבירו כי השניים הגיעו ברכבים נפרדים מכיוון שהנסיך וויליאם היה צריך להגיע חצי שעה לפני כולם, כך פורסם היום (ו') ב-TMZ.
4 צפייה בגלריה
מחזיר את ידו למקום באיטיות
מחזיר את ידו למקום באיטיות
מחזיר את ידו למקום באיטיות
(צילום: BBC)
כמו כן, ביום רביעי האחרון פורסמה תמונת חג המולד המסורתית של הדוכסים מקיימברדיג', יחד עם שלושת ילדיהם, הנסיכים ג'ורג', שרלוט ולואי. בתמונה נראים בני המשפחה מאושרים עד מאוד, מה שהזכיר לאזרחים הבריטים את תמונות החג של הנסיך צ'ארלס והנסיכה דיאנה המנוחה, שתמיד נראו מאושרים אך מאחורי הקלעים עברו יחד חיים לא פשוטים.
4 צפייה בגלריה
תמונת חג המולד המסורתית
תמונת חג המולד המסורתית
תמונת חג המולד המסורתית
(צילום: Benjamin Wareing)
ולפני שנסיים, נזכיר כי בחודש אפריל האחרון פרסם מגזין In Touch כי הנסיך וויליאם מנהל רומן עם החברה הכי טובה לשעבר של מידלטון, הגברת רוז הנבורי, דוגמנית לשעבר. הנבורי נשואה לבמאי הקולנוע דיוויד קורסאוויג', לשניים יש שלושה ילדים משותפים וכמו כן היו חלק מקבוצת החברים של מידלטון, שזכתה לכינוי Turnip Toffs. מהארמון אמנם הכחישו בתוקף את השמועות על הרומן אך מידלטון בכל זאת ביקשה לסלק את הנבורי ובעלה מקבוצת החברים - מה שקצת תרם לשמועות.
כדי להיות הוגנים נזכיר כי מגזין In Touch הוא אחד המגזינים הכי לא אמינים שידע עולם הרכילות. למעשה, המגזין דיווח בעבר על כך שג'ניפר אניסטון בהיריון, שליידי גאגא הציעה נישואים לבראדלי קופר, הכריז על הגירושים של ג'ורג' ואמל קלוני ועוד כתרות רבות ושקריות. בכל מקרה, כמובן שנמשיך לעקוב!
4 צפייה בגלריה
מחייכים כאילו לא קרה כלום
מחייכים כאילו לא קרה כלום
מחייכים כאילו לא קרה כלום
(צילום: אינסטגרם)