4 צפייה בגלריה
אמרו לשמור על מרחק! הנסיך הארי ומייגן מרקל
אמרו לשמור על מרחק! הנסיך הארי ומייגן מרקל
אמרו לשמור על מרחק! הנסיך הארי ומייגן מרקל
(צילום: רויטרס)
הנסיך הארי ומייגן מרקל אמנם נמצאים בהסגר בקנדה - אבל הכותרות אודותיהם ממשיכות להגיע. אתמול (ג') העלו הדוכסים מסאסקס פוסט לאינסטגרם המתייחס לנגיף הקורונה ובו הוראות לגבי ההתנהלות בימים מטורפים אלה. בין הכללים שהדגישו הדוכסים היו שניים, שאיך נאמר זאת בעדינות - אומרים בכל מהדורת חדשות אפשרית לפחות 20 פעם ביום כבר שבועות ארוכים. הראשון: "להקפיד לשטוף ידיים" והשני "להימנע מלגעת בפנים".
הדוכסים, שכאמור נזכרו להעלות את הפוסט רק אתמול - כשהעולם כבר בעיצומה של המגפה, חטפו על הראש מהעוקבים שלהם, שהאשימו אותם בניתוק ובניסיון נואש להישאר רלוונטיים. "אוי אלוהים, אף אחד לא אמר לנו את זה קודם, מזל שאתם יכולים לספק לנו מידע שאף אחד אחר לא יכול", הגיב גולש אחד ציני, ואחרים רבים מיהרו להצטרף. "אלוהים, לא ראיתי את המידע הזה קודם, איפה הייתם?", שאל אחד המגיבים, ואחד אחר הוסיף: "אתם חושבים שאנחנו לא יודעים את זה? ברצינות?".
4 צפייה בגלריה
הפוסט המדובר של הדוכסים
הפוסט המדובר של הדוכסים
הפוסט המדובר של הדוכסים
(צילום: אינסטגרם)
מאז שמרקל נכנסה למשפחה המלכותית הרבה דברים השתנו, בין אם זן ההתנהגות של הארי ובין אם זו תחושתם של האזרחים אל הדוכסית, שנעה בכל מנעד הרגשות. אבל דבר אחד נשאר יציב ואיתן: האשמות החוזרות של אזרחי בריטניה שהדוכסים מסאסקס מנותקים לחלוטין מהעולם. והנה זה חזר על עצמו גם הפעם. "אין פה שום דבר שלא הוסבר לנו כבר מאה פעם, עדיין מנסים להישאר רלוונטיים", כתבה גולשת זועמת, ואחרת האשימה את השניים בניתוק מוחלט, וחידדה: "אני בטוחה שתישארו בטוחים באחוזה המפוארת שלכם, אני בטוחה שתהיה לכם גישה לטיפול הטוב ביותר. אבל אתם צריכים להיות בקו החזית, בדיוק כמו וויליאם וקייט! את הדאגה והאהדה שלכם אלינו, האיכרים המסכנים, תשמרו לאזרחי המדינה המאומצת שלכם!".
והציניות ממשיכה: "נכון שוויליאם וקייט עושים עבודה נהדרת? אתם לא גאים בהם?", כתבה עוקבת בשם סוזי וגרפה 358 לייקים נלהבים. "חבר'ה, כל כך איחרתם למשחק", כתב עוקב משועשע, ואחד אחר ניצל את הפוסט כדי לסגור חשבונות: "מייגן, נכשלת בהזדמנות להתחבר לעם הבריטי, לא הצלחת לעבוד עם משפחת המלוכה. נכשלת בחייך בלונדון, לא הצלחת למצוא דרך להסתדר עם המשפחה שלך. נכשלת בהוליווד. אבל בכל זאת את חושבת שאת כשירה לתת עצות, את חושבת שאת מומחית. את בחורה ממוצעת, בדיוק כמו כולנו. את לא מוסמכת לומר לאנשים אחרים מה לעשות ואיך לחיות את חייהם. תתמקדי בעצמך, תפסיקי לנסות להיות מפורסמת - להיות אופרה ווינפרי השנייה. המרדף אחרי תהילה וכסף לעולם לא ישמח אותך".
4 צפייה בגלריה
"מאמי, היום נפרסם אזהרות לבאג 2000"
"מאמי, היום נפרסם אזהרות לבאג 2000"
"מאמי, היום נפרסם אזהרות לבאג 2000"
(Getty images)
כמו כן, נזכיר כי בשבוע שעבר פורסם כי הדוכסים מסאסקס ייכנסו לבידוד באחוזת הפאר שלהם בקנדה, זאת לאחר שהיו בקשר רציף עם הגברת סופי טרודו, אשתו של ראש ממשלת קנדה ג'סטין טרודו, שחשפה כי נדבקה בנגיף הקורונה. רק בריאות לכולם!
וזה סתם כי אנחנו נהנים לראות איך מייגן "חינכה" את הארי 
(מתוך האינסטגרם)
ולסיום, נעדכן כי פרסומים מעבר לים מדווחים כי הנסיך צ'ארלס נדבק בנגיף הקורונה .את הימים האחרונים מעביר הנסיך בהסגר יחד עם אשתו, הדוכסית קמילה, בבירקהול שבסקוטלנד, באחוזה מפוארת הנמצאת על שטח של 53 אלף דונם. רק בריאות!
4 צפייה בגלריה
תהיה חזק. הנסיך צ'ארלס
תהיה חזק. הנסיך צ'ארלס
תהיה חזק. הנסיך צ'ארלס
(צילום: Gettyimages)