הנסיך הארי ומייגן מרקל סיימו את הסיור המלכותי שלהם, שהוכרז כהצלחה מסחררת, בניגריה. השניים זכו לאהדת המקומיים ואפילו הסיקור באתרי החדשות הבריטים היה יחסית חיובי, אך בארמון חשבו אחרת.
"הנסיך וויליאם זועם לחלוטין", סיפרו מקורות יודעי דבר מבריטניה, והסופר המלכותי טום קווין אישר - "זה רק יחמיר את הסכסוך המשפחתי".
3 צפייה בגלריה
הנסיך וויליאם המלך צ'רלס
הנסיך וויליאם המלך צ'רלס
כועסים על הדוכסים מסאסקס. הנסיך וויליאם והמלך צ'רלס
(צילום: Max Mumby/Indigo/Getty Images)
לפני שנמשיך נבהיר כי הסיור של הארי ומייגן תחת הטייטל "סיור מלכותי" עבר על כל ההסכמות שסוכמו בזמנו עם המלכה אליזבת המנוחה, לאחר שהדוכסים פרשו מהמלוכה. כל זה כמובן לא הרתיע אותם והסיור יצא לפועל ואף סוקר בכל העולם. השניים הוזמנו לניגריה על ידי ראש מטה ההגנה של המדינה - שזה למעשה התפקיד הצבאי הבכיר ביותר שלה.
"הסיור לניגריה אישר את הפחדים הגרועים ביותר של משפחתו של הארי וגרם למלך צ'רלס ולבנו וויליאם לכעס רב", אמר קווין ל"מירור". "היה שם את כל מה שאפשר לצפות לו בביקור מלכותי: קבלת פנים, ביקור בבתי ספר, ביקור בארגוני צדקה, ביקור בקרב חיילים פצועים ונכים. מספרים כי המלך צ'רלס זועם יותר ממה שמישהו ראה אותו אי פעם".
3 צפייה בגלריה
הנסיך וויליאם המלך צ'רלס
הנסיך וויליאם המלך צ'רלס
מחשבים את הצעד הבא?
(צילום: Max Mumby/Indigo/Getty Images)
מקורות יודעי דבר ממשרד החוץ וחבר העמים של בריטניה סיפרו ל"דיילי מייל" ש"הארי ומייגן ביקרו בניגריה מטעמם האישי", והוסיפו כי ממשלת בריטניה לא הייתה מעורבת בכך.
עם זאת, היו בו כל הסימנים של סיור מלכותי מסורתי. "הנאומים של הארי ומייגן וכל הגישה שלהם נועדו כדי להעביר את הרושם שהם עדיין בני מלוכה בתפקיד", אמר קווין. "המלך צ'רלס מאוד לא אהב את זה ועבורו ועבור וויליאם זה היה כאילו הארי ומייגן אומרים 'אנחנו לא צריכים את הרשות שלכם כדי להיות בני מלוכה - אנחנו נעשה את זה בתנאים שלנו מתי ואיפה שנרצה'. כעת וויליאם ואביו מנסים לחשוב ולהבין איך ישלטו במצב הזה".
3 צפייה בגלריה
הנסיך הארי מייגן מרקל
הנסיך הארי מייגן מרקל
ממשיכים להטריף את משפחת המלוכה. הארי ומייגן
(צילום: Ibrahim Mansur/Anadolu via Getty Images)