תגיות חמות
מידע כללי וביוגרפיה:
בר רפאלי היא דוגמנית ישראלית ובינלאומית, הפעילה גם כאשת עסקים, מנחת טלוויזיה בעברה ושחקנית.
רפאלי נולדה ב-1985 להורים ציפי ורפי. היא הופיעה בפרסומת ראשונה כבר בגיל שמונה חודשים, ולאורך ילדותה השתתפה בפרסומות, סרטים ותוכניות טלוויזיה.

במקביל ללימודיה בתיכון החלה לדגמן בחברות ביגוד גדולות בישראל, בהן קסטרו ורנואר. היא כיכבה בפרסומות ואף פיתחה קריירה בינלאומית, בין היתר קיבלה קמפיין להלבשה תחתונה ב"ויקטוריה'ס סיקרט". ב-2008 אף דורגה במקום השני ברשימת הנשים הסקסיות בתבל בערוץ E! האמריקני.

דוגמנית העל התחמקה משירות צבאי בפרשה שעוררה סערה רבה סביבה. ימים לפני גיוסה נישאה לידיד של הוריה בנישואים פקטיביים, והנישואים הובילו את רפאלי לקבלת פטור מגיוס, אחריו התגרשה.

מ-2008 חתמה על חוזה דוגמנות מתמשך של חברת האופנה "פוקס". היא שימשה כדוגמנית של החברה עד סוף 2013. באותה שנה נבחרה רפאלי לפרזנטורית של מותג המשקפיים "קרולינה למקה", וכחלק מהחוזה נכנסה כשותפה בחברה ורכשה 5% ממניותיה. החל מ-2014 משמשת רפאלי כדוגמנית של חברת האופנה "הודיס".
רפאלי בטלוויזיה:
בשנים 2008 וב-2009 הנחתה רפאלי תוכניות בערוצים "בראבו" ו-MTV האמריקניים. בשנים שלאחר מכן התארחה גם בתוכניות לליהוק דוגמניות בגרמניה. היא התארחה במספר תוכניות אירוח מובילות בארה"ב - ובהן של קונאן או'בריין, אלן דג'נרס, דייוויד לטרמן וג'ימי פאלון.

ב-2013 החלה להנחות את הגרסה הישראלית של תוכנית הריאלטי המוזיקלית "אקס פקטור" בערוץ 2, שבהמשך עברה לרשת 13. רפאלי הנחתה את אירוויזיון 2019 שהתקיים בישראל יחד עם ארז טל, לוסי איוב ואסי עזר.
פרשת עבירות המס:
בדצמבר 2015 נחקרו בר רפאלי ואמה ציפי ברשות המיסים, בחשד שדוגמנית העל קיבלה הנחות סלב ניכרות ולא שילמה מס עליהן, ובחשד שהציגה מצג שווא שמרכז חייה אינו בישראל, במטרה לחמוק מתשלום מס הכנסה על עבודות מחוץ לישראל. הפרקליטות הודיעה שנשקלת העמדה לדין של רפאלי והוריה, בכפוף לשימוע, באשמת עבירות מס.

התיק הפלילי נגד רפאלי ואמה היה אחד מתיקי החקירה הגדולים של מס הכנסה בשנים האחרונות. בהסדר טיעון עם הפרקליטות הוסכם כי ציפי רפאלי תרצה מאסר של 16 חודשים. על פי כתב האישום שנקבע בהסדר טיעון, ציפי רפאלי הורשעה בהשבת תשובה כוזבת על שאלה שנשאלה על פי הפקודה, שימוש במרמה, ערמה ותחבולה, השמטת הכנסה מדו"ח בכוונה להתחמק ממס או לעזור לאחר להתחמק ממס, וכן בעריכת דו"ח לא נכון ובמסירת ידיעות לא נכונות ללא הצדק סביר. בר רפאלי הודתה במסירת ידיעות לא נכונות ללא הצדק סביר. אמה של דוגמנית העל אכן ריצתה מאסר - אך של שמונה חודשים בלבד - לאחר שוועדת השחרורים קיצרה את עונשה בחצי.

בהתאם להסדר הטיעון, בר רפאלי מרצה תשעה חודשי עבודות שירות בבית נועם שבקריית אונו, מרכז המספק מסגרת חינוכית שיקומית לחניכים מעל גיל 21, בעלי לקויות שכליות ופיזיות. בית נועם פועל זה 34 שנים בעיר, ונמצאים בו 72 חניכים שהגיעו מכל רחבי הארץ.
חייה האישיים
רפאלי נשואה לאיש העסקים עדי עזרא ולזוג שתי בנות ובן.
בין השנים 2011-2005 ניהלה רפאלי מערכת יחסים עם שחקן הקולנוע האמריקני לאונרדו דיקפריו.
בר רפאלי רשתות חברתיות:
כל הכתבות בר רפאלי
תגיות חמות