רכילות+
יהודה לוי: "ברגעים הקשים אתה מבין כמה אתה אוהב"
יהודה לוי הגיע לתצוגת אופנה של המותג שעבורו הוא משמש פרנזטור וסיפר לראשונה מאז הפציעה של אשתו, שלומית מלכה, על השעות הקשות שאחרי התאונה והתמיכה הרבה שזכו לה בני הזוג. מתי הוא העיז לנשום לרווחה ומה הוא חושב על עם ישראל? צפו!

 

כתבת: אפרת וכטל, צילום: אבי חי

סגורסגור

שליחה לחבר

שלח
הסרטון נשלח לחברך

סגורסגור

הטמעת הסרטון באתר שלך

 קוד להטמעה:

 

חודש ספטמבר הגיע בשעה טובה ואי אפשר לפספס את הרוח החגיגית של פתיחת השנה החדשה שמלווה אותו. במיוחד אחרי חודש אוגוסט השנה, שהיה רצוף בבשורות רעות. מפרידות וגירושים ועד אסונות ותאונות. חלקם, לשמחתנו, הסתיימו בצורה טובה, כמו למשל במקרה של שלומית מלכה, שנפלה בזמן נסיעה על הקורקינט החשמלי שלה ונחבלה. מדינה שלמה עצרה אז את נשימתה והתפללה למענה של הדוגמנית והנשואה הטריה. היום (ב') לראשונה מאז הדרמה פגשנו את הבעל, יהודה לוי, כשהוא בעיקר אסיר תודה על האופן שבו הסתיים האירוע. מה עוד הוא מספר על 24 השעות שבהן הייתה מאושפזת בבית החולים? צפו בווידיאו שבתחילת הכתבה.

 

רק בשורות טובות. יהודה לוי (צילום: ענת מוסברג)
רק בשורות טובות. יהודה לוי

 

היום התקיימה תצוגת האופנה לעונת הסתיו-חורף של חברת האופנה רנואר, בנוכחות שלישיית הפרזנטורים העקבית של החברה יהודה לוי, גפן ברקאי, שרק חזר מהשטיח האדום בפסטיבל וונציה, וניבר מדר שחיה על קו תל אביב-ניו יורק וקפצה לארץ במיוחד עבור האירוע. עוד הגיעו להתרשם מהבגדים ולהתחכך בפרזנטורים היפים, היו מלי לוי, רונה לי שמעון, עדי הימלבלוי, יאנה יוסף, יובל שרף, נטע גרטי, הילה סעדה, ירדן הראל, שי מיקה יפרח, הזוג שני גולדשטיין ועומר גורדון, לאה שנירר ובתה מיה שחוגגת היום יומלדת 11, קארן דונסקי ואירית רחמים. אליהם הצטרפו גם הכוכבים של הישרדות שמגיעים לכל ההשקות: הנשוי והמודח הטרי יוסי בובלילורד ספיבק, נתי שדה ואמיר פחר שהגיע עם בת הזוג. אתם יודעים שההישרדות האמיתית מתחילה עכשיו, כן?

שלישייה מנצחת. יהודה לוי, ניבר מדר וגפן ברקאי (צילום: ענת מוסברג)
שלישייה מנצחת. יהודה לוי, ניבר מדר וגפן ברקאי

חובבות אופנה. יובל שרף, עדי הימלבלוי, מלי לוי ורונה לי שמעון (צילום: ענת מוסברג)
חובבות אופנה. יובל שרף, עדי הימלבלוי, מלי לוי ורונה לי שמעון

לפחות הזוגיות שורדת. אמיר פחר והחברה אופל (צילום: ענת מוסברג)
לפחות הזוגיות שורדת. אמיר פחר והחברה אופל

 

 

 

 

צילמה וחלמה שהיא פותחת את התצוגה: ענת מוסברג

 

תגובות לכתבה
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
fix
מרשה
ספיישל