ריחו"ל

סלינה גומז: ג'סטין שמע על הניתוח ומיד יצר קשר

נסיכת הפופ התראיינה ל-NBC NEWS וסיפרה, בקול חנוק מדמעות, על התהליך שעברה מהרגע שבו הבינה כי מצבה הבריאותי החמיר ועד אחרי הניתוח. ואם תהיתם, הזמר הקנדי שהוא גם האקס המיתולוגי לא נשאר אדיש למצבה

"הגעתי למצב של חיים או מוות". סלינה גומז (Gettyimages)
"הגעתי למצב של חיים או מוות". סלינה גומזGettyimages

 

בחודש שעבר פרסמה סלינה גומז (25) תמונה בעמוד האינסטגרם שלה שבה חשפה כי עברה השתלת כליה וחברתה הטובה, השחקנית פרנסיה רייסה (29), התנדבה ותרמה לה את הכליה שלה. הפעם, פתחה גומז את הלב וסיפרה, כשקולה חנוק מבכי ועיניה מוצפות דמעות, על התהליך שעברה ואיך הגיב לכך האקס ג'סטין ביבר (23).

 

"פרנסיה מיד התנדבה לתרום לי כלייה". גומז ורייסה  (אינסטגרם)
"פרנסיה מיד התנדבה לתרום לי כלייה". גומז ורייסה אינסטגרם

 

השחקנית, שסובלת ממחלת הזאבת שהחמירה וגרמה לכליות שלה לחוסר תפקוד, התראיינה ל-NBC NEWS וסיפרה על התהליך שעברה, מהרגע שבו הבינה שמצבה הבריאותי החמיר ועד לרגע שאחרי הניתוח. "הכליות שלי היו גמורות לגמרי ולא רציתי לבקש כליה מאף אחד מהקרובים אליי", סיפרה גומז עם דמעות בעיניים. "חזרתי הביתה ופרנסיה הייתה שם ופשוט התנדבה לתרום לי את הכליה שלה".

 

"זה כבר הגיע למצב של חיים או מוות", המשיכה גומז לספר, כשלאורך הריאיון הסתכלה לא אחת על חברתה רייסה שישבה לידה. "מה שעברנו יחד לא היה קל", הוסיפה. רייסה, שלא אמרה מילה לאורך כל הריאיון, נראתה מוטרדת ומודאגת מכך שגומז לא הפסיקה לבכות. השחקנית וחברתה הטובה של גומז, שהחלימה במהרה מהניתוח שעברה, חזרה לשגרת אימונים אינטנסיבית ואינה מנסה כלל להסתיר את הצלקות. את מודל לחיקוי, שתדעי לך!

 

חברת אמת. פרנסיה רייסה (אינסטגרם)
חברת אמת. פרנסיה רייסהאינסטגרם

 

בסיום הריאיון פנתה גומז לצופים ואמרה: "אני מקווה שהסיפור שלי ייתן השראה ויעזור לכולם להאמין שיש אנשים מאוד טובים בעולם הזה". גם גומז חזרה לשגרה מאז הניתוח וצלמי הפפראצי תיעדו אותה כמה פעמים כשהיא נראית מאושרת ובריאה. תשמרי על עצמך נשמה!

 

ומה לגבי ביבר, האקס המיתולוגי? מסתבר שהזמר הקנדי עדיין מאוד רגיש לגומז. ברגע שהוא שמע, דרך חברה משותפת של השניים, על מצבה הבריאותי הוא מיד יצר קשר ומאז הם שומרים על קשר הדוק ומבלים יחד. לגבי דה וויקנד, החבר הנוכחי של גומז, מקור אנונימי אך מקורב לזמר סיפר כי "סלינה מאוהבת בדה וויקנד על מעל הראש והוא יודע את זה, לכן זה לא מפריע לו שהיא וג'סטין מבלים יחד". כבר ציינו שאנחנו בעד קאמבק? סליחה דה וויקנד, אבל בכל זאת.

 

דיי נו, תחזרו כבר וזהו. ביבר וגומז (gettyimages)
דיי נו, תחזרו כבר וזהו. ביבר וגומזgettyimages

 

 

תגובות לכתבה
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018