ריחו"ל
כוכבת Glee מתגרשת מבעלה
השחקנית נאיה ריברה הגישה בקשה לגירושים מבעלה, השחקן ריאן דורסי, חודשיים לאחר שביטלה את בקשת הגירושים הקודמת שהגישה. יציבות זה שם המשחק, אה?

פעם, לפני שהחלטת להכות אותו. ריברה ודורסי (Gettyimages)
פעם, לפני שהחלטת להכות אותו. ריברה ודורסיGettyimages

 

פרידות וחזרות זה חלק מהמשחק ההוליוודי. בכל זאת, רק עכשיו שמחנו בשמחתם של ג'סטין ביבר (23) וסלינה גומז (25) שחזרו זו לזרועותיו של זה בפעם המיליון. אבל הפעם אנחנו מוכרחים לציין שאפילו אנחנו הופתענו, כשנאיה ריברה (30), כוכבת הסדרה Glee, הגישה בקשה לגירושים מבעלה, השחקן ריאן דורסי (34). למה הופתענו, אתם שואלים? מכיוון שבדיוק לפני חודשיים ביטלה ריברה את הבקשה לגירושים והשניים חזרו להיות יחד. מקווים שאתם חוסכים עבור טיפול פסיכולוגי לילד.   

 

יש לנו תחושה שגם הפעם הגירושים לא יכנסו לתוקף (Gettyimages)
יש לנו תחושה שגם הפעם הגירושים לא יכנסו לתוקףGettyimages

 

"נאיה ריברה מוכנה לסיים את הנישואים שלה סופית", כך פורסם אתמול (ג') באתר E!. ואנחנו לא יכולים שלא לתהות האם יש קשר לזה שבשבוע שעבר נעצרה השחקנית לאחר שהכתה את בעלה במהלך טיול שגרתי עם בנם ג'וזי בן השנתיים. 

 

דורסי, שאיכשהו מצליח לשמור על איפוק היסטרי בכל הסיפור הזה, צייץ בטוויטר לאחר המאורע: "זו תקופה קשה עבור כל המשפחה שלנו ובמיוחד עבורנו. זו לא תוכנית ריאליטי, ואני מבקש מכולם ובמיוחד מהתקשורת, בבקשה, תכבדו את הפרטיות שלנו ותתייחסו אלינו כפי שהייתם רוצים שיתייחסו לאלה שאתם אוהבים".

העיקר שאת יודעת מה את רוצה. נאיה ריברה (Gettyimages)
העיקר שאת יודעת מה את רוצה. נאיה ריברהGettyimages

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
ספיישל
הדגמים המנצחים של 2018