ריחו"ל
כשגל גדות פגשה את ג'סטין טימברלייק
גיבורת העל הלאומית שלנו חלקה במה עם כוכבות הוליווד הגדולות, ביניהן ג'ניפר לורנס - שהחסירה פעימה כשנתקלה בגדות, אנג'לינה ג'ולי ושרה סילברמן, ואפילו זכתה לקבל נשיקה וחיבוק מטימברלייק ההורס. אנחנו לא ירוקים מקנאה, זו רק התאורה

אנחנו מקנאים, ועוד לא החלטנו במי מכם יותר. ג'סטין טימברלייק וגל גדות (צילום: Gettyimages)
אנחנו מקנאים, ועוד לא החלטנו במי מכם יותר. ג'סטין טימברלייק וגל גדותצילום: Gettyimages
 

 

במהלך חודש אוקטובר האחרון החלה הוליווד לגעוש בעקבות גל תלונות על הטרדות מיניות שהחל לצוף החוצה, אל התקשורת. זה התחיל מתלונות שהוגשו נגד מפיק העל היהודי, הארווי ויינשטיין, והמשיך אל כוכבים נוספים, ביניהם: בן אפלק, קווין ספייסי, ניק קרטר ועוד רבים אחרים.

 

אתמול (ד') התקיים בהוליווד אירוע שהתמקד בנשים והעצמה נשית, אז חוץ מזה שג'סטין טימברלייק היה הגבר היחיד שעלה לבמה ודיבר, גם גל גדות, הוונדר-וומן הלאומית שלנו, הייתה שם וחלקה במה עם כוכבות גדולות נוספות.

 

הקנאה עדיין נמשכת (צילום: Gettyimages)
הקנאה עדיין נמשכתצילום: Gettyimages

 

אירוע ה- VIP של מגזין ה"הוליווד ריפורטר", שלמעשה כלל ארוחת בוקר מפנקת, התקיים ב-Milk Studios ומשך אליו את כל נשות הוליווד החזקות והדעתניות ביותר, החל מאנג'לינה ג'ולי, שבחודש נובמבר האחרון ניצלה את הבמה בועידת האו"ם וסיפרה על כך שהוטרדה על ידי המפיק הארווי ויינשטיין, דרך ג'ניפר לורנס, שלאחרונה התראיינה וסיפרה על החוויות האישיות שלה כמישהי שהפיצו תמונות עירום שלה ברשת, ועד לשרה סילברמן.

 

"100 נשים וג'סטין טימברלייק אחד". שרה סילברמן (צילום: Gettyimages)
"100 נשים וג'סטין טימברלייק אחד". שרה סילברמןצילום: Gettyimages

 

הראשונה שפתחה את ארוחת הבוקר ועלתה לומר דברים הייתה הקומיקאית היהודייה: "זו הייתה שנה גדולה וטובה עברה הנשים וגם עבור ארוחות הבוקר", אמרה סילברמן, והוסיפה: "אני אוהבת את זה שכל האולם פה מלא בנשים, בכוח ובהעצמה נשית. וגם בג'סטין טימברלייק", מיותר לציין שכל הקהל נקרע מצחוק ואילו טימברלייק הסמיק עד מאוד, נכון?

 

"בואו נתאחד כולנו ונשבור את השתיקה". ג'ניפר לורנס (צילום: Gettyimages)
"בואו נתאחד כולנו ונשבור את השתיקה". ג'ניפר לורנסצילום: Gettyimages

 

"בואו נתאחד כולנו ונשבור את השתיקה" אמרה לורנס, שקיבלה מחיאות כפיים נלהבות מהקהל, והוסיפה: "עלינו לקום ולהתייצב מול הקהילות המגוונות ששוללות את הסטטוס קוו וליצור עולם טוב והוגן יותר. כמובן שלורנס לא פספסה הזדמנות להתייחס לגדות, גיבורת העל שלנו, וסיפרה על הרגע שבו פגשה אותה, פנים מול פנים: "היא פתאום נעמדה מולי, לא שמתי לב אפילו מאיפה, ואני פשוט... היא הייתה כל כך מדהימה, אפילו לא זיהיתי אותה, רק הסתכלתי עליהם וחשבתי לעצמי 'מי זו, מה זה??'". רק כדי ליישר קו, ג'ניפר, זו הייתה גל גדות, והיא - משלנו!  

 

ישנן נשים שלעולם לא יוכלו להשמיע את קולן". אנג'לינה ג'ולי (צילום: Gettyimages)
ישנן נשים שלעולם לא יוכלו להשמיע את קולן". אנג'לינה ג'וליצילום: Gettyimages

 

"יש לחלק מאיתנו כמות של חופש שזה משהו שהוא בלתי נתפס עבור מיליוני נשים אחרות מסביב לעולם", אמרה השחקנית אנג'לינה ג'ולי, והוסיפה: "ישנן נשים שחיות תחת טרור, חוסר כבוד וזלזול, נשים שלעולם לא יקבלו הזדמנות, נשים שלעולם לא ישמיעו את קולן".

 

"מתרגשת מידי כדי לוותר על הדף שהכינה". גל גדות (צילום: Gettyimages)
"מתרגשת מידי כדי לוותר על הדף שהכינה". גל גדותצילום: Gettyimages

 

גדות עלתה לבמה כשהיא מהממת כתמיד, ואמרה: "בוקר טוב לכולן, איזה בוקר נפלא! תסלחו לי, אבל אני פשוט אקריא מהדף, אני יותר מידי נרגשת ולחוצה בשביל לוותר עליו", צחקה גיבורת העל, והוסיפה: "הייתה לי את הזכות והאפשרות לגלם את וונדר וומן על המסך, אבל הנשים הצעירות כאן, היום, הן גיבורות העל האמיתיות. הן עברו כל כך הרבה אתגרים בחייהן והן יעברו עוד המון בעתיד, אבל הן המנהיגות האמיתיות של העולם".

 

הגבר היחיד באולם. ג'סטין טימברלייק (צילום: Gettyimages)
הגבר היחיד באולם. ג'סטין טימברלייקצילום: Gettyimages

 

"אני כל כך מתרשם מכל הנשים שנמצאות באולם הזה", פתח ג'סטין טימברלייק את דבריו, והוסיף: "אנחנו נעשה כל מה שאנחנו יכולים כדי לעזור להן להצליח, והנה כבר עכשיו כל אישה פה, באולם, מקבלת מלגה על סך עשרת אלפים דולר ללימודים באוניברסיטה". תגידו, איך אנחנו לא היינו שם? 

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
ספיישל
הדגמים המנצחים של 2018