ריחו"ל
הנסיך הארי על מייגן מרקל: ״אנחנו המשפחה שמעולם לא הייתה לה״
הנסיך הג'ינג'י התראיין לתוכנית רדיו ב-BBC וסיפר על כך שארוסתו הטרייה נהנתה מאוד מהחגיגות המלכותיות ושמשפחתו שמחה לארח את מייגן בכריסמס. ומי ילווה את הדוכסית לעתיד בחתונה? אחותה המרשעת טוענת שאביה, אבל בפועל הוא טרם פגש את חתנו לעתיד אז אנחנו בספק

אתם נראים קצת מתוחים. הנסיך הארי ומייגן מרקל (Gettyimages)
אתם נראים קצת מתוחים. הנסיך הארי ומייגן מרקלGettyimages

 

הרבה שיאים נשברו השנה, נגיד מספר הפעמים שטיטי איינאו וישראל אור חזרו ונפרדו, או כמות הפעמים שבן אל תבורי ואורטל עמר הסירו עוקב אחד לשניה באינסטגרם, אבל השיא ששברה השחקנית מייגן מרקל, שהצליחה לרכך את ליבה של המלכה אליזבת' ולקבל הזמנה לחגיגות חג המולד בארמון המלוכה, עוד לפני שהצטרפה באופן רשמי למשפחה הוא הגדול מכולם.


הרגע הזה שאנחנו רוצים להיות לירן חולצה אפורה (Gettyimages)
הרגע הזה שאנחנו רוצים להיות לירן חולצה אפורהGettyimages

 

היום (ד') התראיין הנסיך הארי ל"רדיו 4" וסיפר על הכריסמס המלכותי בהשתתפותה של ארוסתו הטרייה, ואמר: "למייגן היה חג מולד פנטסטי. היא אמרה שאנחנו המשפחה שמעולם הייתה לה". 

 

הנסיך הג'ינג'י נשאל על אווירת החג בבית המלוכה וסיפר כי משפחתו מאוד שמחה מזה שמרקל הצטרפה לחגיגות המלכותיות בסאנדרינגהאם שבאנגליה. ואיך הרגישה מייגן עם גיסה וגיסתה לעתיד? "זה היה מעולה, מייגן באמת נהנתה מאוד". נו מה, לא חשבנו אחרת ואנחנו עדיין מוכנים להתחלף איתה בשניה.

יש מצב לדאבל דייט בסוהו? (Gettyimages)
יש מצב לדאבל דייט בסוהו?Gettyimages

 

אז למה מרקל טוענת שמשפחתו של הארי היא המשפחה שמעולם לא הייתה לה? אולי בגלל שהוריה התגרשו כשהייתה ילדה קטנה, אבל בוודאות בגלל העובדה

שסמנת'ה גרנט, אחותה למחצה, טינפה עליה בלי סוף, אמרה שהיא הפנתה עורף למשפחתם שהיו בקשיים כלכליים ושמייגן זממה, מגיל קטן, להתחתן עם נסיך ולהיות נסיכה. זה רק אנחנו או שניתן לזהות פה טון צורם של קנאה?

 

אגב, זה הזמן לציין שתומס מרקל, אביה של השחקנית והדוכסית לעתיד, אומנם לא מיהר לפרגן לבתו על מערכת היחסים עם הנסיך ועוד לא פגש את חתנו לעתיד, אך לפי דבריה של האחות המרשעת הוא ישמח ללוות אותה בחתונתה והוסיפה שבמקרה והאחיין שלה לא יוזמן לחתונה הוא ימצא דרך ויתפלח פנימה, כך נכתב ב-daily mail וזה בדיוק הזמן להגביר את האבטחה. מייגן, אם במקרה אבא שלך יעשה קטע לא במקום, אנחנו נשמח לשלוח נציג מהמדור שילווה אותך במקומו.

 

תגידו, יש לכם קבוצת וואטספ? (Gettyimages)
תגידו, יש לכם קבוצת וואטספ?Gettyimages

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
ספיישל
הדגמים המנצחים של 2018