50 היפים והנכונים: במקום ה-11 - גיא פינס
מי ששולט ביד רמה בעולם הבידור הישראלי הבין השנה שאין דבר כזה מאוחר מדי, והחליט לשנות את הרגלי התזונה והאימונים שלו. עיניים כחולות - אאוט, תאומים מעוררי קנאה - אין

הניצחון שלי: שליטה עצמית

"בכל ניצחון יש סיפוק, אבל נעים במיוחד לנצח את עצמך. בתקופה האחרונה גיליתי על עצמי שדברים שחשבתי שהם לא אני וזהו - דווקא יכולים להשתנות. אפשר לפרט פה על אוכל (הכמויות גדלו), על שגרת אימונים (ארבעה בשבוע), על המעבר לאופניים (במקום רכב מזהם) וקצת תעופה עצמית, אבל האמת היא שזה בעיקר עניין של החלטה, ויותר מזה, של שליטה. וכמו שכל תינוק מגלה בערך בגיל שלוש, זה די כיף לשלוט בעצמך".

 

יפה, נכון, חטוב. גיא פינס (צילום: ניר גרינבאום)
יפה, נכון, חטוב. גיא פינסצילום: ניר גרינבאום

 

מה יפה בו: אמנם, בדרך כלל אנחנו מתפייטים בליריות על עיניו התכולות והצלולות של האיש, אבל השנה העניק לנו גיא פינס מתנה בדמות ההתחטבות וההשתררות - זו מילה בכלל? כשמתפתחים אצלך שרירים? ניחא - המטורפת שלו. תיכנסו לאינסטגרם שלו אם בא לכם לשזוף קצת את העיניים במה שעבודה קשה, רצון ברזל ואכילה נכונה יכולים לעשות לגוף. או אם סתם בא לכם לראות מאכלים טעימים, כי גם כאלה יש שם.

 

מה נכון בו: כבר עידן ועידנים שפינס שולט ביד רמה, כמעט מונופוליסטית, בשוק הסיקור של תחומי הבידור בישראל. ב־2017 השליטה שלו התחזקה עוד יותר - כעת, עם היציבות והכיוון ש"ערב טוב עם גיא פינס" מעניקה לרצועת הפרה־פריים של קשת 12, הקהל של פינס גדול יותר, וכך גם הבמה העומדת לרשותו. מדובר, בקיצור, בשידוך שטוב לכל הצדדים, גם למקצוען שנטש בזמן ובלי יותר מדי דרמה את ערוץ עשר, שהיה לו לבית במשך שנים, לטובת אכסניה מפתה בהרבה, וגם לאותה אכסניה חדשה שהרוויחה חתיכת עוגן למשבצת טלוויזיונית שדי זעקה לו.

 

כך שורד ומשגשג פינס במשך כל כך הרבה שנים בביזנס שלועס ויורק טאלנטים ופורמטים על ימין ועל שמאל: כפי שעשה בזמנו כשעבר מ־HOT לערוץ עשר, גם השנה הצליח לחזק את הרלוונטיות שלו בלי לטלטל את הספינה שהוא מנווט כל כך הרבה שנים, להמציא את עצמו מחדש בלי שיידרש לצעד הריסקי של המצאה מחדש. ווינר.

 

ובכל זאת, משהו: מתישהו, ולא רק בקטע הגופני אלא גם המקצועי, נשמח לראות אותך ממציא את עצמך מחדש, אבל באמת. לפי האינסטוש, נראה לנו ששווה לכוון למסעדת שף.

 

 

סגורסגור

שליחה לחבר

שלח
הסרטון נשלח לחברך

סגורסגור

הטמעת הסרטון באתר שלך

 קוד להטמעה:

 

50 היפים והנכונים - לרשימה המלאה

 

>> גיליון היפים והנכונים - עכשיו בדוכנים!

 (צילום: דודי חסון )
צילום: דודי חסון

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הכי מדוברים
    ספיישל
    הדגמים המנצחים של 2018