ריחו"ל

עושים סדר: למה ג'ניפר אניסטון וג'סטין ת'רו נפרדו?

החדשות על הפרידה של השחקנית ההורסת ובעלה נחתו עלינו כמו רעם ביום בהיר. כעת, לאחר שההלם הראשוני התפוגג, צצות השמועות והספקולציות. מי מהם בגד, איך בראד פיט קשור לזה, ולמה קורטני קוקס היא חברה מבאסת?

אז יאללה ביי. ג'ניפר אניסטון וג'סטין ת'רו (gettyimages)
אז יאללה ביי. ג'ניפר אניסטון וג'סטין ת'רוgettyimages

 

בסוף השבוע האחרון רעדה האדמה, וכן, אנחנו לגמרי מדברים על הפרידה המפתיעה של ג'ניפר אניסטון (49) וג'סטין ת'רו (46). השניים, שניהלו מערכת יחסים במשך שבע שנים והתחתנו לפני שנתיים, הוציאו הודעה מכובסת לתקשורת שכללה מילים כמו "חברות" ו"כבוד", אבל מתחת לפני השטח הדברים מלוכלכים במיוחד.

 

חבריה של אניסטון סיפרו ל"דיילי מייל" שהשחקנית חזרה להיות בקשר עם האקס המיתולוגי בראד פיט, שעבר פרידה קשה מאנג'לינה ג'ולי לפני שנה וחצי. "הם מיודדים מאוד ומדברים מדי פעם. הם נשארו חברים אחרי הפרידה המתוקשרת שלהם ב-2005, אבל היא ממש נשענת עליו בחודשים האחרונים".  

 

לא נשקר, התגעגענו למראה הזה (getty images)
לא נשקר, התגעגענו למראה הזהgetty images

 

הקשר הידידותי עם האקס הוא לא מה שהוביל לפרידה. אז למה זה קרה בעצם? לפי הבלוג crazy days and nights, ת'רו לא היה גבר נאמן במיוחד ובגד באניסטון בכל הזדמנות שנקרתה בדרכו. למעשה, בזמן שהשניים ניסו להציל את מערכת היחסים שלהם בחופשה שאליה יצאו בחודש שעבר - ג'סטין העדיף להתכתב עם החברה החדשה שלו ולא לבלות עם אשתו.

 

בערוץ !E דיווחו שהשניים בילו זמן רב בנפרד כיוון שאניסטון העדיפה לחיות בלוס אנג'לס, ואילו ת'רו הוא טיפוס ניו יורקי. "ג'ניפר וג'סטין התאהבו חזק ומהר, אבל הם אף פעם לא באמת התאימו זה לזה. הוא היפסטר מניו יורק, גבר מחוספס עם נפש חופשייה, סוג של נווד. ג'ניפר אוהבת את הפרטיות שלה ומעדיפה חיים מבודדים יותר", סיפר מקורב לבני הזוג.

 

המרחק או הבגידה? (gettyimages)
המרחק או הבגידה?gettyimages

 

הצהובון Page Six הטיל גם הוא את האשמה על המרחק הפיזי בין השניים, וציטט חבר ששמח לספר על היחסים המתפוררים. "ג'ניפר ניסתה לגור בניו יורק, אבל לא הצליחה להתמודד עם הפפראצי ועם הדירה הקטנה של ג'סטין. היא העדיפה לחיות באחוזה שלה בבל אייר, מוקפת בחברים ובני משפחה. ג'סטין לא הרגיש בבית בלוס אנג'לס ולא הצליח להתחבר לחברים שלה. הוא אוהב את ניו יורק ואת האנשים שחיים בעיר הזאת. ככל שהם בילו יותר זמן בנפרד, כך הפערים ביניהם העמיקו. הוא מעדיף להתמקד בעצמו וביצירה שלו, וג'ניפר לא קלילה כמו שהיא מנסה להציג. למעשה, היא אישה מתוסבכת מאוד". טוב, כשאת נבגדת סדרתית, זה ממש בסדר להיות מתוסבכת.

 

לא סבבה ג'סטין, לא סבבה בכלל (gettyimages)
לא סבבה ג'סטין, לא סבבה בכללgettyimages

 

ובזמן שג'ניפר אוספת את השברים, הבסטי קורטני קוקס החליטה לזרות מלח על הפצעים והתמזמזה עם ארוסה ג'וני מקדייד בפומבי. השניים תועדו אתמול (ש') בשדה התעופה הית'רו בלונדון כשהם מחליפים נוזלים ומנקרים עיניים בכוח. ככה עושים לחברה?

 

"חברה". קורטני קוקס וג'וני מקדייד (splashnews)
"חברה". קורטני קוקס וג'וני מקדיידsplashnews

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018