ריחו"ל
מה קורה בין בראד פיט לנרי אוקסמן?
השחקן ההורס מבלה זמן רב בחברת הישראלית לשעבר, שנחשבת לאדריכלית מבריקה. למרות שמקורבים מוכנים להישבע שמדובר בידידות בלבד, הקשר ביניהם נמשך כבר מספר חודשים ופיט מתרחק מהוליווד ומשקיע באמנות. לשנה הבאה בירושלים?

היה או לא היה? בראד פיט ונרי אוקסמן (gettyimages)
היה או לא היה? בראד פיט ונרי אוקסמןgettyimages

 

מערכת היחסים בין בראד פיט (54) והפרופסור הישראלית נרי אוקסמן (42) ממשיכה לעשות כותרות ברחבי העולם, למרות שמקורבים לשניים טוענים בתוקף שהם ידידים בלבד. הידיעות על רומן פוטנציאלי התחילו לצוף בסוף השבוע האחרון, אולם ערוץ E! דיווח אתמול (ב'), שפיט הגיע לבקר את אוקסמן במכון הטכנולוגי של מסצ'וסטס (MIT) כבר בחודש נובמבר.

 

מספר סטודנטים שלומדים בפקולטה לאדריכלות העלו תמונה עם השחקן, שהגיע להרצאה של הפרופסור בסמסטר הסתיו. עם זאת, מקורבים ממשיכים להתעקש שמדובר ביחסים מקצועיים וידידותיים בלבד. "כן, בראד ונרי הפכו לחברים. הוא חושב שהיא מבריקה ומעוניין להכיר אותה בצורה טובה יותר וללמוד ממנה, אבל הם חברים ותו לא", סיפר מקור עלום. שמו של השחקן נקשר בעבר בשמה של הדוגמנית אל מקפירסון, אבל גם הוא הבין בסוף שאדריכלית צמרת עדיפה על כל סופרמודל.

 

Ocean’s six? ���� #whatjusthappened #bradpitt #medialab

A post shared by Kathy Camenzind (@camenzino) on

 

בשנת 2016 עבר פיט טלטלה לאחר שאנג'לינה ג'ולי, שהייתה זוגתו במשך 11 שנים, הגישה בקשה לגירושים ממנו. הפרידה לוותה בהרבה דרמות, ופיט העדיף לתפוס מרחק מהוליווד ולהתמקד באמנות, עיצוב, פיסול ונגרות. הוא חבר למעצבת רהיטים, עיצב קולקציה והחל להתעניין באדריכלות, אז הכיר את אוקסמן שנחשבת לעילוי בתחום. חודש מאי שעבר התראיין פיט בגילוי לב למגזין People, וסיפר על התחביבים החדשים שסיגל לעצמו אחרי הפרידה. "הבנתי שאני חייב להעסיק את עצמי. התחלתי ללכת לסטודיו של חבר וליצור, לפסל. אני עובד עם חימר, גבס, עץ וגומי. אני לומד את החומרים. זה עיסוק בודד מאוד, אבל מצאתי כאן את הקול שאני צריך".

 

אל חשש, המחוגה והמסור לא יחליפו את עיסוקו המקורי של פיט, שעתיד להשתתף בסרט חדש של קוונטין טרנטינו. אתם יודעים, הבחור שמאורס לדניאלה פיק. וכן, אנחנו לגמרי חותרים לדאבל דייט.

 

גאווה ישראלית (Photo by Jacopo Raule/Getty Images)
גאווה ישראליתPhoto by Jacopo Raule/Getty Images

 

אז את ראש השנה כבר תחגוג עם האוקסמנים? (gettyimages)
אז את ראש השנה כבר תחגוג עם האוקסמנים?gettyimages

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
ספיישל
הדגמים המנצחים של 2018