בלי חולצה

בלי בושה: קים קרדשיאן (שוב!) עירומה

מלכת הטראש עובדת בימים אלה על השקתו של בושם חדש, ומה הדרך הטובה ביותר להכריז על זה? להתפשט, אלא מה?! קרדשיאן פרסמה סשן תמונות עירום נועזות במיוחד - וכל זה בזמן שבעלה, קניה ווסט, עובר התמוטטות עצבים ורב עם כל העולם

חכו, זה רק הולל ומשתפר. קים קרדשיאן (צילום: אינסטגרם)
חכו, זה רק הולל ומשתפר. קים קרדשיאןצילום: אינסטגרם

 

אנחנו מודים שהיינו בטוחים שבכל מה שקשור למלכת הטראש, הגברת קים קרדשיאן (37), אנחנו כבר די חסינים, אבל מסתבר שטעינו. אז נכון, בגדול אפשר לומר שראינו כבר הכל, וכשאנחנו אומרים "הכל" אנחנו מתכוונים לחליפת יום ההולדת שלה - ללא צנזורה או בושה, אך מסתבר שלקימי יש חשש כזה שאולי נשכח איך היא נראית מתחת לבגדי היוקרה - אחרת איך תסבירו את סשן תמונות העירום שהבחורה העלתה?

 

והנה זה מתחיל (צילום: אינסטגרם)
והנה זה מתחילצילום: אינסטגרם

 

אמש (ג'), בזמן שישנתם, פרסמה אשת השערוריות סשן תמונות עירום מוגזמות ולא חסכה שום פרט מעוקביה המבולבלים, שלא הבינו למה היא חייבת לשתף את האומה כולה בפרטים הכי אינטימיים בגופה, או לחילופין, בהצלחה המסחררת של הסרת השיער שעברה.

 

ואם חשבתם או קיוויתם שלפחות הגיע טקסט או סרטון הסבר אז לא - קימי פרסמה את התמונות בכמה וריאציות שונות וזהו. שם זה נגמר. תכלס, אם נצא לרגע מהשוק ונחשוב על זה לרגע, הבחורה הזו היא סוג של גאון - בכל זאת, היא מצליחה להמשיך ולככב בכותרות.

 

אגב, אם תהיתם מה פשר התמונות ומה עבר על הבחורה הפעם, מסתבר שזו הדרך המיוחדת והצנועה (לא באמת) של קרדשיאן להכריז לעולם שבקרוב ייצא הבושם החדש שלה, עליו היא עובדת בימים אלה. אז מה הקשר בין בושם לעירום מלא ומוגזם? אין קשר, אבל כפי שאתם יודעים, קימי כבר הבינה שעירום תמיד עובד. וברוך השם הבחורה יודעת להתפשט.

 

כן, גם אנחנו בהלם (צילום: אינסטגרם)
כן, גם אנחנו בהלםצילום: אינסטגרם

 

אגב, זה הזמן לציין שבזמן שקימי דגמנה פוזות מפתות למצלמה, בעלה, הזמר המתוסכל קניה ווסט (40), נמצא בעצמו של ריב משפחתי והתמוטטות עצבים (גם במקרה הזה, שוב), זאת לאחר שהחליט לנתק את הקשר עם המנהל האישי שלו, עורכי הדין וחבריו הטובים. ואם זה לא מספיק אז הבחור נקלע לעימות עם יושבת ראש הקרדשיאנס, הגברת קריס ג'נר בכבודה ובעצמה. לא חכם חבר, לא חכם.

 

"היה לו ריב ענק עם קריס", סיפר מקורב למשפחה לאתר People, והוסיף: "היא רואה עד כמה הוא מתנהג בצורה לא יציבה והיא דואגת לבת שלה, לקים. היא באמת מנסה להיות חמות טובה אבל כולם נורא מודאגים לגביו". כולם חוץ מקימי, כנראה.

 

צוחק מול המצלמות - בוכה בבית. קרדשיאן וקניה ווסט (Gettyimages)
צוחק מול המצלמות - בוכה בבית. קרדשיאן וקניה ווסטGettyimages

 

ועוד אחת, סתם ככה, בשביל ההרגשה (צילום: אינסטגרם)
ועוד אחת, סתם ככה, בשביל ההרגשהצילום: אינסטגרם

 

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018