ריחו"ל
פריס הילטון: "הרגשתי שעברתי אונס"
יורשת המיליונים פתחה את הלב וסיפרה על הכאב שנגרם לה בעקבות פרסום קלטת הסקס שהפיץ בן זוגה לשעבר, שחקן הפוקר ריק סולומון: "אנשים מסתכלים עליי וחושבים שאני זונה - כל זה בגלל לילה אחד עם מישהו שבאמת אהבתי"

חלמה להיות נסיכה. פריס הילטון (gettyimages)
חלמה להיות נסיכה. פריס הילטוןgettyimages

 

קלטת הסקס של יורשת המיליונים המפורסמת, פריס הילטון (37), פורסמה בשנת 2003, רגע לפני עלייתה של סדרת ריאליטי בכיכובה. הילטון, שהייתה בת

19 בלבד כשהסרטון צולם, כמה שנים לפני כן, לא ידעה לאיזה עולם היא נכנסת ומה מצפה לה. היום, 14 שנים לאחר פרסום הוידאו, החליטה הילטון לפתוח את הלב ולספר על תחושותיה ומה שעברה מאז.

 

"הרגשתי כאילו עברתי אונס", סיפרה הילטון לאתר Usa Today, והוסיפה: "הרגשתי כאילו לקחו לי חלק מהנשמה שלי. דיברו עליי בצורה כל כך אכזרית, אמרו עליי דברים איומים. רציתי למות, באמת, פשוט רציתי למות. חשבתי לעצמי שאני פשוט לא רוצה לחיות יותר - גם ככה לקחו לי הכל, זו לא הדרך שבה רציתי להיות אישיות מפורסמת".

 

"מרגישה שעברתי אונס" (צילום: Gettyimages)
"מרגישה שעברתי אונס"צילום: Gettyimages

 

את קלטת הסקס צילם והפיץ בן זוגה לשעבר של הילטון, שחקן הפוקר המקצועי ריק סולומון (49), שהעלה את הקלטת לרשת תחת הכותרת "לילה אחד בפריס". הקלטת הופצה סמוך לעלייתה של תוכנית הריאליטי בכיכובה של הילטון וחברתה הטובה ניקול ריצ'י ומהר מאוד הקלטת הופקה כסרט DVD. הילטון מיהרה לתבוע את סלומון, תביעה שהסתיימה בהסכם פשרה אשר זיכה את היורשת ב50% מנכסיו של סולומון שהוערכו באותה תקופה בחמישים מיליון דולר. האמת, יצא בזול וזה ממש לא מספיק.

 

עוד הוסיפה הילטון וסיפרה על החלום שלה להיות כמו הנסיכה דיאנה: "כשהייתי ילדה קטנה הערצתי אנשים כמו דיאנה. נשים חזקות ואני מרגישה שריק לקח את החלום הזה ממני. זה לא מה שתכננתי, לא רציתי להיות אישיות מפורסמת - בטח אל בדרך הזו. כשאנשים מסתכלים עליי הם רואים מישהי שאני לא וכל זה רק בגלל לילה אחד שהעברתי עם מישהו שממש אהבתי. מאז אנשים חושבים שאני זונה - כל זה בגלל הסרטון הזה".

 

"לא רציתי להיות מפורסמת - לא בדרך הזו" (צילום: Gettyimages)
"לא רציתי להיות מפורסמת - לא בדרך הזו"צילום: Gettyimages

 

זו לא הפעם הראשונה שהילטון פתחה את נושא הקלטת או את החלום להיות נסיכה. בחודש אוגוסט האחרון התראיינה למגזין "מארי קלייר" וסיפרה על ההשלכות של קלטת הסקס והסבירה שזה פגע לה בקריירה וגם בחלומות. "במשך כל חיי הערצתי את הנסיכה דיאנה, שהייתה אישה כל כך אלגנטית ועוצמתית, אני מרגישה כאילו סלומון לקח את כל זה ממני", אמרה היורשת והוסיפה בעצב: "יכולתי להיות בדיוק כמו דיאנה, אבל בגלל קלטת הסקס תמיד ישפטו אותי וידברו על מה שהיה ביני לבין החבר שלי".

 

מאז הסרטון ומערכות היחסים הכושלות של היורשת, ביניהם זוגיות עם כוכב להקת הבקסטריט בויז, הזמר ניק קרטר (38), שעל פי השמועות נטען כי הבחור הכה אותה והשאיר סימנים וחבלות על גופה, הילטון בהחלט הצליחה להתאושש. ולשמחתנו, בימים אלה נמצאת הירושת במערכת יחסים יציבה ואוהבת עם בן זוגה, השחקן כריס זילקה (32), כזו שזיכתה אותה בהצעת נישואים מרגשת וטבעת אירוסים עצומה.  

 

"ריק הרס לי את החלום" (צילום: Gettyimages)
"ריק הרס לי את החלום"צילום: Gettyimages

 

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
ספיישל
הדגמים המנצחים של 2018