ריחו"ל

אחיה של מייגן מרקל במכתב פתוח לנסיך הארי: "היא לא האישה הנכונה עבורך"

תומס מרקל ג'וניור, אחיה למחצה של הדוכסית לעתיד, פנה ישירות לנסיך הבריטי וניסה לשדל אותו לבטל את החתונה לפני שיהיה מאוחר מדי. "היא אשה רדודה, יהירה, שתהפוך את המורשת המשפחתית שלך לבדיחה". משפחה לא בוחרים, כבר אמרנו?

יקשיב לאח או לא יקשיב לאח? הנסיך הארי ומייגן מרקל (צילום: Gettyimages)
יקשיב לאח או לא יקשיב לאח? הנסיך הארי ומייגן מרקלצילום: Gettyimages

 

תומס מרקל ג'וניור (51), אחיה למחצה של השחקנית מייגן מרקל  (36), מי שאמורה להינשא לנסיך הארי (33) בעוד שבועיים, כתב מכתב פתוח ליורש העצר ובו הוא מנסה לשכנע אותו לא להינשא לאחותו. "עוד לא מאוחר מדי", פותח מרקל ג'וניור את המכתב לנסיך, "מייגן מרקל היא בבירור לא האישה הנכונה עבורך".

 

במכתב שפורסם בצהובון In Touch, כותב מרקל ג'וניור בכתב ידו, שני עמודים של הסיבות מדוע על הנסיך לבטל את החתונה המלכותית. "ככל שהחתונה המלכותית מתקרבת, מתבהר כי זו הטעות הגדולה ביותר בהיסטוריית החתונות המלכותיות", מזהיר האח הממורמר. "אני לא מבין כיצד אתה לא רואה את מייגן מרקל האמיתית, הניסיון שלה לגלם תפקיד של נסיכה, כמו שחקנית סוג ג', ממש מיושן כבר", כתב והוסיף "היא אשה רדודה, יהירה, שתהפוך את המורשת המשפחתית שלך לבדיחה".

 

 (צילום: מגזין In Touch)
צילום: מגזין In Touch

 (צילום: מגזין In Touch)
צילום: מגזין In Touch

 

מרקל הכועס התייחס כמובן גם לכך שאחותו לא הזמינה אותו לחתונה המלכותית. "היא לא מזמינה את המשפחה שלה ובמקום זה מזמינה זרים גמורים. מי עושה דבר כזה? כנראה שמעט התהילה ההוליוודית לה זכתה, עלתה לה לראש".

 

בהמשך המכתב מדבר האח על אביהם המשותף, ומספר לנסיך כי האב, תומס מרקל, נכנס לחובות בגלל חלומות הקריירה של בתו ועדיין נאבק כלכלית בעוד שהיא שכחה ממנו לגמרי. "איזה מין בנאדם מנצל את אביו עד שהוא פושט את הרגל ואז שוכח ממנו במקסיקו?", תהה מרקל והבהיר להארי: "אתה והמשפחה המלכותית צריכים לשים סוף לסיפור הסינדרלה המזויף הזה לפני שיהיה מאוחר מדי".

 

מייגן מרקל עם משפחתו של אביה (צילום: מתוך האלבום של תומס מרקל ג'וניור)
מייגן מרקל עם משפחתו של אביהצילום: מתוך האלבום של תומס מרקל ג'וניור

 

זוהי כמובן לא הפעם הראשונה שמרקל מדבר על אחותו בתקשורת. בדצמבר האחרון הוא התראיין לאתר ה-Daily Mail ואמר כי לא קיבל הזמנה לחתונה. "אם היא תרצה אותי שם היא תיצור איתי קשר. מייגן יודעת איפה למצוא אותי, אבל זה תלוי רק בה. אני לא אתנגד לצפות באחותי הקטנה בחתונה הגדולה ביותר בעולם".

 

אי אפשר להאשים את השחקנית לשעבר ודוכסית לעתיד שאיננה רוצה שמשפחתו של אביה תגיע לחתונה המלכותית. בינואר האחרון נעצרה גיסתה לעתיד, דארלן בלנאנט, המאורסת לתומס מרקל ג'וניור, לאחר שתקפה את בן זוגה בערב השנה החדשה. וגם עם אביה העניינים לא זורמים על מי מנוחות.

 

משפחה לא בוחרים? מרקל (צילום: Gettyimages)
משפחה לא בוחרים? מרקלצילום: Gettyimages

 

 

סגורסגור

שליחה לחבר

שלח
הסרטון נשלח לחברך

סגורסגור

הטמעת הסרטון באתר שלך

 קוד להטמעה:

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018