ריחו"ל

בהרכב חסר: משפחת בקהאם עושה את ווג

ויקטוריה בקהאם והילדים הצטלמו לשער גיליון אוקטובר של מגזין ווג הבריטי ללא אבא דיוויד, שהצטרף לתמונות שפורסמו בעמודים הפנימיים. הבונוס מגיע בתור סרטון היסטרי שפוש ספייס צילמה עבור המגזין וכולל הומור עצמי וחליפת חתול

משפחה יפה. הבקהאמים מינוס אבא דיוויד
משפחה יפה. הבקהאמים מינוס אבא דיוויד


אחרי שגיליון ספטמבר של התנ"ך האופנתי ווג יצא לאור, הגיע תורו של גיליון של חודש אוקטובר, שהלהיב אותנו לא פחות. ויקטוריה בקהאם הצטלמה לווג בריטניה יחד עם הילדים ברוקלין (19), רומאו (16), קרוז (13) והארפר (7), ומי שנעדר מהתמונה היה אב המשפחה דיוויד בקהאם, שכיכב בתמונות שהתפרסמו בתוך המגזין.

 

בריאיון עצמו, ויקטוריה דיברה על ילדיה וסיפרה שהארפר הקטנה מסוגלת לצעוד עם נעלי פלטפורמה מגיל שלוש, אולם עקבים ואיפור מותרים רק בין כותלי הבית. "מצד אחד, היא מתנהגת מאוד כמו בת, אולם מצד שני יש לה שלושה אחים גדולים והיא אוהבת לרוץ ולשחק איתם כדורגל. היא לא מפחדת מדחיפות ורוצה להיות ממציאה כשתגדל".

 

 

בחודשים האחרונים מתמודדים בני הזוג עם דיווחים על כך שהם מנהלים חיים בנפרד ושגירושים הם רק עניין של זמן. גם על השמועות היה לבקהאם מה להגיד וכמו שציפינו, היא מכחישה כל קשר למשבר זוגי. "אנשים ממציאים דברים על מערכת היחסים שלנו כבר שני עשורים. למדנו איך להתמודד עם השמועות, אבל הן משפיעות גם על האנשים שסובבים אותנו וזה לא הוגן. דיוויד ואני יודעים שאנחנו חזקים יחד בדיוק כפי שאנחנו חזקים כאינדיבידואלים. הכל מתמקד בתא המשפחתי. אנחנו הרבה יותר חזקים כשישייה, מכבדים אחד את השניה וזה בדיוק הסוד שלנו".

 

דה בריידי באנץ' (צילום: אינסטגרם)
דה בריידי באנץ'

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018