ריחו"ל
שוב לבד: בן אפלק נפרד מדוגמנית הפלייבוי
השחקן, שחייו עמוסים באין סוף דרמות, החליט להיפרד ממי שהייתה בת זוגו בחודשיים האחרונים, דוגמנית הפלייבוי הצעירה שונה סקסטון. אפלק החליט שהוא רוצה להשקיע את כל כולו במשפחה ובגמילה מאלכוהול. וטוב שכך

החלטה נבונה. בן אפלק (צילום: Gettyimages)
החלטה נבונה. בן אפלקצילום: Gettyimages
 

 

בן אפלק (46), שללא ספק חי את החיים הכי עמוסי דרמה בהוליווד, החליט שהגיע הזמן לקחת את עצמו בידיים, זה לפחות מה שהוא טוען. אפלק, שבחודשיים האחרונים הספיק להיתפס על חם עם דוגמנית פלייבוי צעירה וכתוצאה מכך להיפרד ממי שהייתה בת זוגו בשנה האחרונה, לינדזי שוקוס, להיכנס (שוב) לגמילה ולבסוף לחתום, אחרי שלוש שנים ארוכות ומייגעות, על הסכם הגירושים מאשתו לשעבר, השחקנית ג'ניפר גארנר (46), החליט לקחת צעד אחורה מהדרמות ולדאוג לעצמו.

 

זו לא את - זה הוא. שונה סקסטון (צילום: אינסטגרם)
זו לא את - זה הוא. שונה סקסטוןצילום: אינסטגרם

 

אמש (ג') דווח באתרים מעבר לים כי אפלק החליט להיפרד ממי שהייתה בת זוגו (כביכול) בחודשיים האחרונים, דוגמנית הפלייבוי שונה סקסטון (22), במטרה להשקיע את כל כולו במשפחה ובגמילה שהוא עובר. "בן החליט שהוא רוצה להתמקד בגמילה מאלכוהול ולהשקיע במשפחה ובילדים", סיפר מקורב לשחקן לאתר People, והוסיף: "ולמען האמת, זו לא באמת הייתה פרידה מכיוון שבן ושונה אף פעם לא היו באמת יחד. היה לו כיף עם שונה אבל זה לא באמת עבד".

 

כזכור, בחודש אוגוסט האחרון נתפס אפלק בעדשת הפפראצי כשהוא מבלה עם סקסטון הצעירה וכתוצאה מכך שוקוס, מי שהייתה בת זוגו בשנה האחרונה, החליטה

להיפרד ממנו ולסיים את מערכת היחסים עם השחקן. ימים ספורים לאחר הדרמות הזוגיות אשתו לשעבר של אפלק, גארנר, החליטה להתערב (שוב) ולהציל את השחקן מעצמו ולקחה אותו לגמילה. חכו, זה לא נגמר. אפלק השתחרר ממכון הגמילה לאחר 40 יום ששהה שם ולמחרת כבר הוזמן לביתה של גארנר כדי לחתום, סופית, על הסכם הגירושים. בקיצור, במקומך, גם אנחנו היינו רוצים קצת זמן איכות עם עצמנו. שיהיה בהצלחה!

 

רוצה להשקיע במשפחה. אפלק, גארנר והילדים (צילום: Splashnews)
רוצה להשקיע במשפחה. אפלק, גארנר והילדיםצילום: Splashnews

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
ספיישל
הדגמים המנצחים של 2018