פפראצי
הסלבס עושים אודישנים: מי ינחה את האירוויזיון בישראל?
ארז טל, אסי עזר, ליאור סושרד ובר רפאלי הם בין המועמדים שהגיעו בשישי האחרון לאודישנים לקראת בחירת המנחים של תחרות האירוויזיון שתיערך במאי הקרוב בתל אביב. אנחנו היינו שם כדי לתפוס אותם ברגע שאחרי

 

 

בעוד כשבעה חודשים תגיע תחרות האירוויזיון לתל אביב ואנחנו כבר לא יכולים לחכות. אין לנו עדיין נציג שיופיע על הבמה וגם עוד אין מנחים אבל לגמרי הגיע השלב החשוב שבו מתחילים לחפש אותם.

 

בבוקר שישי האחרון נאספו לאודישנים בכפר שמריהו מספר מנחים פוטנציאלים (כן כן, גם הסלבס הגדולים ביותר צריכים לעשות אודישנים!). בין המתמודדים על התפקיד היוקרתי תפסנו את ארז טל כשהוא יוצא מחוייך ונראה די מבסוט. לנו הוא לא אמר יותר מדי, אבל אנחנו מהמרים שהסיכויים משחקים לטובתו ולטובת הנסיון שלו.

 

מנחה על. ארז טל (צילום: אמיר מאירי)
מנחה על. ארז טל

 

מיד אחריו יצא אמן החושים ליאור סושרד כשהוא גורר טרולי, שהיינו מתים לדעת מה יש בתוכו. לסושרד כבר יש ניסיון בינלאומי שאנחנו מכירים בעיקר מתכניות אירוח מעבר לים ואפילו מהופעות במסיבות של הכוכבים הכי גדולים בעולם כמו קים קרדשיאן וקניה ווסט.

 

האחרון שתפסנו, הוא לא אחר מאשר המנחה של "הכוכב הבא לאירוויזיון" אסי עזר (נטול רותם סלע הפעם), שיצא משם כאילו הוא אחרי מבצע סודי של המוסד. עזר התבצר במבנה של האודישנים זמן ממושך בשעה שאנשי הפקה מנסים להרחיק את התקשורת, עד שלבסוף הוא יצא מהמקום כשהוא מכסה את ראשו במעיל וחמק במהירות לרכב.

 

מועמדת בולטת נוספת להנחיית תחרות השירה האירופית היא בר רפאלי, שככל הנראה הגיעה לאודישנים דרך מנהרה, כיוון שאף כלי תקשורת לא הצליח להשיג תיעוד שלה למרות שבסביבתה טוענים שהיא אכן נכחה שם בשישי האחרון. כך או כך, אנחנו לגמרי בעדה. שירי מימון, ששמה אף הוא היה בין המועמדים, החליטה לוותר על הכבוד בסופו של דבר לאור לו"ז עמוס.

 

מזוודת מזומנים? ליאור סושרד (צילום: אמיר מאירי)
מזוודת מזומנים? ליאור סושרד

 

עכשיו אנחנו נפרדים אבל אולי עוד נתראה (צילום: אמיר מאירי)
עכשיו אנחנו נפרדים אבל אולי עוד נתראה


מבצע התחמקות נינג'ה. אסי עזר (צילום: אמיר מאירי)
מבצע התחמקות נינג'ה. אסי עזר

 

לאן אתה בורח? עזר (צילום: אמיר מאירי)
לאן אתה בורח? עזר

 

צילם ומעוניין להיבחן כנציג ישראל בתחרות: אמיר מאירי

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
ספיישל
הדגמים המנצחים של 2018