נמלטות על נפשן: העובדות של מייגן מרקל מתפטרות אחת אחרי השנייה

מזכירתה האישית של מרקל ומי שהייתה חלק מהצוות המלכותי ב-17 שנים האחרונות, הודיעה על התפטרותה - פחות מחודש לאחר שהעוזרת האישית של הדוכסית התפטרה ועזבה את הארמון בדמעות. צירוף מקרים? לא נראה לנו

אז זה הפרצוף האמיתי? מייגן מרקל (צילום: Gettyimages)
אז זה הפרצוף האמיתי? מייגן מרקלצילום: Gettyimages

 

בשבועות האחרונים שמה של הדוכסית מסאסקס, מייגן מרקל (37), מככב בכותרות ללא הפסקה, ככה זה כשאת לא מפספסת אף הזדמנות להיכנס לאיזה סכסוך תקשורתי או ריב מלכותי. בין אם זה מגיע מכיוונו של אביה, תומס מרקל, שהחליט לפרסם מכתבים שכתבה לו הדוכסית בעבר כדי להוכיח שהבעיה לא אצלו ושהוא אבא נהדר, ובין אם זה מגיע מכיוונה של גיסתה, קייט מידלטון.

 

מרקל, שכלפי חוץ מציגה חזות אוהבת, חייכנית ושלווה, מתגלה לאט לאט כרודפת כבוד ותהילה, מה שככל הנראה ועל פי דיווחים ושמועות מעבר לים, גורם לנשות הצוות שלה להתפטר אחת אחרי השנייה. בתחילת השבוע פורסם בעיתון The Sunday Times כי מרקל צפויה להיפרד מסמנת'ה כהן, חברת מפתח בצוות של מרקל ומזכירתה האישית של הדוכסית. כהן הודיעה כי תעזוב אחרי לידתו של הבייבי המלכותי של מרקל והנסיך הארי, מה שצפוי לקרות באביב הקרוב.

 

צוחקת על כולנו, אה? (צילום: Gettuimages)
צוחקת על כולנו, אה?צילום: Gettuimages

 

אגב, זה בדיוק הזמן לציין שכהן הייתה חלק מצוות העובדים בארמון המלוכה ב-17 שנים האחרונות, מה שבהחלט גרם לתדהמה רבה בתקשורת ואפילו בארמון עצמו. כמובן שמבית המלוכה מנסים להכחיש את השמועות על כך שכהן עוזבת בגלל "הדרמות" של הדוכסית: "סמנת'ה לא עוזבת בגלל העניינים שקורים עם מייגן", מסר מקור פנימי מהארמון, והוסיף: "לסמנת'ה יש הרבה כבוד להארי ומייגן והיא הסכימה להישאר שישה חודשים נוספים כדי לעזור להם". כן, איך לומר את זה בעדינות? פחות אמין.

 

פעם, לפני שמייגן התחילה להגזים. מרקל, המלכה אליזבת' וסמנת'ה כהן (צילום: Gettyimages)
פעם, לפני שמייגן התחילה להגזים. מרקל, המלכה אליזבת' וסמנת'ה כהןצילום: Gettyimages

 

לא נשקר, יכול להיות שהיינו קונים את התגובה של המקור האלמוני מהארמון, אבל מה שהדליק נורה אדומה (ולא רק אצלנו) היא העובדה שכהן היא לא אשת הצוות הראשונה שנמלטת על נפשה. ההודעה על התפטרותה של כהן הגיעה בדיוק חודש לאחר שהעוזרת האישית של מרקל ומי שהייתה אחראית על ניהול החתונה המלכותית ועל לוח הזמנים של מרקל, הגברת מליסה טואבטי, שהודיעה על התפטרותה בחודש נובמבר האחרון. בניגוד לכהן, לטואבטי יש ותק של שישה חודשים בלבד בארמון, מה שגרם לתקשורת, תושבי בריטניה ועובדי הארמון לתהות איך יכול להיות שהחליטה לוותר על תפקיד כזה נוצץ כל כך מהר. וול, יש לנו תחושה שלא יהיה קשה לנחש את הסיבה.

 

נכון, אנשי יחסי הציבור של ארמון קנזינגטון עובדים קשה מאוד כדי לבטל את השמועות, אך כל אותן נשמות טובות שלא מאמינות בלשמור דברים בבטן מיהרו לדווח לעיתון The Sunday Times על ההתנהגות הלא נעימה של הדוכסית, שבעקבותיה החליטה טואבטי לעזוב. "למליסה ומייגן הייתה מערכת יחסים קשה מאוד. מליסה סיימה את דרכה בארמון עם הרבה מאוד דמעות". אז מה מייגן, כל החיוכים החמים הםרק העמדת פנים?

 

נמשיך לעדכן על כל מעלליה של הדוכסית.

 

כן אדוני, מה יש לך לומר על זה? הנסיך הארי ומרקל (צילום: Gettyimages)
כן אדוני, מה יש לך לומר על זה? הנסיך הארי ומרקלצילום: Gettyimages

באמת שאנחנו כבר לא יודעים למי ולמה להאמין (צילום: Gettyimages)
באמת שאנחנו כבר לא יודעים למי ולמה להאמיןצילום: Gettyimages

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הכי מדוברים
    הדגמים המנצחים של 2018