שלב ההוכחות: אביה של מייגן מרקל מנסה להוכיח שהוא אבא טוב

תומס מרקל, שכנראה הרגיש שהוא מאבד תשומת לב בעקבות הסכסוך בין בתו, הדוכסית מסאסקס, לקייט מידלטון, שלף מהמגירה מכתבים ישנים שכתבה לו מייגן במטרה להוכיח לכולם שהוא אבא אוהב, מסור וכרגיל - קורבן

אז מה יהיה הסוף? מייגן ותומס מרקל (צילום: Mega, Gettyimages)
אז מה יהיה הסוף? מייגן ותומס מרקלצילום: Mega, Gettyimages
 

 

תומס מרקל, אביה של מייגן מרקל, כנראה הרגיש שהסכסוך המתמשך בין הדוכסית לגיסתה, קייט מידלטון, לקח לו את כל הפוקוס. בכל זאת, עד לפני כמה שבועות הוא תפס כותרות והקדיש את כל כולו ללעשות לבתו בושות. אך אל דאגה, אם חשבתם שאביה של הדוכסית השכיל לנצל את השערורייה החדשה כדי להשכיח את הסכסוך המשפחתי הקטן שלו - אז ההפך הוא הנכון. מסתבר שתומס החליט לנבור עמוק במגירת האלבומים והמכתבים כדי להוכיח לעולם שהוא אב השנה.

 

בריאיון ל"דיילי מייל" שלף מרקל מכתבים ישנים שכתבה לו בתו הדוכסית וניסה להוכיח לכולם שהוא בכלל אבא טוב, אוהב ומסור: "כל מה שאני רוצה זה רק שתהיה גאה בי, אני מבטיחה שתמיד אדאג שזה יקרה", כתבה הדוכסית במכתב אחד, והוסיפה במכתב אחר: "תודה על שטיפלת בי כל כך יפה, אני אוהבת אותך".

 

מסכסוך אחד לאחר. מייגן מרקל (צילום: Gettyimages)
מסכסוך אחד לאחר. מייגן מרקלצילום: Gettyimages

 

אביה של הדוכסית הסביר שהוא חושש מכך שזה יהיה חג המולד הראשון בו לא יקבל שיחת טלפון או אפילו אגרת ברכה מבתו, שתחגוג בארמון המלוכה יחד עם אמה, דוריה, אשר בניגוד אליו הפכה להיות חלק בלתי נפרד מהמשפחה. "אני לא יכול לשתוק יותר", אמר מרקל האב, והוסיף: "ניסיתי עשרות פעמים להגיע למייגן, בין אם זה בהודעות טקסט, מכתבים או שיחות טלפון, אבל היא והארי הקימו חומת שתיקה כנגדי. הם עושים את מה שהם הזהירו ואמרו לי לא לעשות - מקשיבים לתקשורת ומאמינים לכל מילה שלילית שנכתבת עליי". וול, בהתחשב בזה שהתקשורת מצטטת אותך, תומס, כנראה שיש להם סיבה טובה.

 

מרקל ניצל את הריאיון כדי לפנות לבתו, שוב, במטרה לנסות לתקן את המצב ולחזור בו מכל הדברים שנאמרו. "כולם שואלים אותי למה אני לא סותם את הפה הגדול שלי, ואומרים לי שמייגן לא יכולה לדבר איתי בגלל שאספר לתקשורת את כל הסודות שלה - אבל זה בולשיט אחד גדול", אמר מרקל, והוסיף: "הואשמתי בכל הדברים הכי נוראיים שאפשר לדמיין והכל שקר אחד גדול".

 

 

"נשבע שלא עשיתי כלום". תומס מרקל (צילום: Mega)
"נשבע שלא עשיתי כלום". תומס מרקלצילום: Mega

 

כמובן שמרקל האב, הידוע בתור האיש עם יכולות ההתקרבנות הגדולות בתבל, היה חייב לערבב שמחה בשמחה ומיהר להזכיר את הנסיך צ'ארלס, שכזכור ליווה את בתו בחתונתה. "מגזין אחד פרסם סיפור איום ונורא על הנסיך צ'ארלס, ממש באותו העמוד ליד הסיפור שלי, אבל איש לא התייחס לזה כי כולם מתמקדים רק בי".

 

כזכור, אביה של הדוכסית זייף תמונות פפראצי לפני החתונה המלכותית, מה שהתחיל את גל הדרמה המשפחתית ולטענתו גרם לו להתקף לב שמנע ממנו להגיע לחתונה. בזמן שרבים טוענים כי התקף הלב היה שקר, מרקל מציג קבלות רפואיות ואת חוות הדעת של רופאיו במטרה להוכיח כי אכן לקה בליבו ואפילו היה בסכנת חיים. עצת המדור: תומס, חשבת לרגע לנסות להפסיק לעשות בושות, לפרסם מכתבים אישיים ולהביך את מייגן? אולי זה מה שיעזור לכם לשיקום הקשר. רק אומרים.

 

חומות של שתיקה. מרקל והנסיך הארי (צילום: Gettyimages)
חומות של שתיקה. מרקל והנסיך האריצילום: Gettyimages

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הכי מדוברים
    הדגמים המנצחים של 2018