בגלל מייגן: הנסיך הארי מבטל מסורת משפחתית

הנסיך הארי, שנהג לבלות את היום שאחרי חג המולד בציד עם בני משפחתו בשני העשורים האחרונים, יבריז השנה כדי לא לבאס את אשתו הטרייה, שמתנגדת למנהג הברברי. את יודעת מה קורה למי שמבטלת את המסורות בארמון, נכון?

מה יהיה הסוף? מייגן מרקל והנסיך הארי (צילום: Gettyimages)
מה יהיה הסוף? מייגן מרקל והנסיך האריצילום: Gettyimages

 

הנסיך הארי (35) ומייגן מרקל (37) נישאו לפני פחות משנה, אבל הדוכסית מסאסקס כבר משנה סדרי עולם בממלכה: הדיילי מייל הבריטי דיווח שהארי לא יצטרף השנה לציד המסורתי בבוקר שאחרי חג המולד, על אף שעשה זאת בשני העשורים האחרונים. מקורב לבית המלוכה סיפר שהוא יבריז מהאירוע כיוון שציד, כמו לבישת פרווה, מטרידים מאוד את מנוחתה של רעייתו, שהפצירה בו לא לקחת חלק באירוע.

 

על פניו נראה שכוונותיה של מרקל טובות וציד הוא מנהג שצריך להיעלם מהעולם. עם זאת, בני משפחה חוששים שהדבר יגרום להארי ואחיו, הנסיך וויליאם, להתרחק ויגביר את המתח שקיים לאחרונה בין מרקל לקייט מידלטון.

 

נו באמת, בגלל בחורה? הנסיך הארי והנסיך וויליאם (צילום: Gettyimages)
נו באמת, בגלל בחורה? הנסיך הארי והנסיך וויליאםצילום: Gettyimages

 

"וויליאם חושש כיוון שזו דוגמא נוספת לכך שאחיו מתרחק מהמשפחה בגלל אשתו. הארי תמיד אהב לצוד וזו הייתה הזדמנות נהדרת עבורו ועבור וויליאם לבלות יחד. כעת נראה שימי הירי של הארי הסתיימו, זו נקודה נוספת שקישרה בין האחים וכעת היא נעלמה", סיפר מקורב. מי שלא יפסחו על הבילוי המשפחתי הם הנסיך צ'ארלס והנסיך ג'ורג'.

 

התנהגותו של הארי, שכונה בעבר "נסיך המסיבות", התמתנה מאוד מאז שהכיר את מרקל. הוא התרחק מחברי ילדות, שינה את האופן בו הוא מתלבש ואימץ את אורח החיים הטבעוני של מרקל.

 

 

הממלכה סוערת בשבועות האחרונים לאחר שנשים שעבדו בארמון עם מרקל התפטרו. התקשורת מכנה אותה "הוריקן מייגן" ואם זה לא מספיק חמור, היא הספיקה להסתכסך עם קייט מידלטון, המאמי הלאומית ומי שעתידה להיות אשתו של המלך.

 

הוריקן מייגן. לא הכינוי הכי מחמיא (צילום: Gettyimages)
הוריקן מייגן. לא הכינוי הכי מחמיאצילום: Gettyimages

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הכי מדוברים
    הדגמים המנצחים של 2018