רכילות+

ליהיא גרינר מגיבה לבריונים ברשת: "אתם לוזרים". צפו

פרויקט מיוחד: פגשנו את כוכבות הביצה לשיחה צפופה ושאלנו אותן איך הן מתמודדות עם ההערות הנבזיות והתגובות המעליבות. מה דנה זרמון חושבת על התגובות לתמונותיה בבגד ים, האם מריה דומרק חושבת לסגור את חשבון האינסטגרם שלה ולמה ליהיא גרינר חושבת שהבדיחה דווקא על חשבונכם?

 

סגורסגור

שליחה לחבר

שלח
הסרטון נשלח לחברך

סגורסגור

הטמעת הסרטון באתר שלך

 קוד להטמעה:

 

תופעת הבריונות ברשת היא אמנם לא חדשה אבל אין ספק שבזמן האחרון ישנה תחושה שחלה החמרה, בעיקר בגלל העובדה שסלבס רבים בארץ ובעולם מדברים על הנושא ומשתפים בתחושותיהם הקשות. המפורסמים מוצאים את עצמם לא פעם מותקפים על ידי טוקבקיסטים והופכים לקורבנות של אלה שידם קלה על המקלדת.

 

כתוצאה מכך, כוכבים רבים מעבר לים, ביניהם ג'סטין ביבר, היילי בולדווין, סלינה גומז וקארדי בי, החליטו להילחם בתופעה ואפילו להשבית את הרשתות החברתיות שלהם. יצאנו לבדוק איך הכוכבות הישראליות מתמודדות עם ההערות הפוגעניות והתגובות השליליות והאם הן היו שוקלות לסגור את חשבונות האינסטגרם שלהן בגללם?

 

מפוצלת בריונות ברשת (צילום: ענת מוסברג, אביב חופי, ראובן שניידר)
מפוצלת בריונות ברשתצילום: ענת מוסברג, אביב חופי, ראובן שניידר

 

כששאלנו אם יוצא לה לחוות הרבה בריונות ברשת, שיתפה הדוגמנית ויוצאת "האח הגדול", מריה דומרק, ואמרה: "יוצא לי לחוות את זה הרבה, לצערי. ציירו לי דמות ברשת שהיא לא אני", וכוכבת הרשת, דנה זרמון, שיתפה: "האינסטגרם שלי יכול להיות המקום הכי מרים, הכי מפרגן, ומצד שני אני יכולה להיתקל בהמון ביקורות".

 

על השאלה אילו תגובות קשות הן מקבלות, למשל, סיפרה הדוגמנית הצעירה יעל שלביה שהיא מקבלת המון קללות שקשורות בעיקר במראה שלה ובכך שהיא דתיה. גם דומרק אמרה שהרבה מהתגובות עוסקות במראה שלה, אבל גם המון במוצא שלה, ממש כמו אנה ארונוב שהרחיבה ונתנה דוגמאות לתגובות: "עוד רוסיה בינונית. מביכה. מטומטמת. מי את בכלל ואת מי את מעניינת?".

 

"מבקרים את הבן אדם שאני". מריה דומרק רועי קורנבלום (צילום: גיא כושי ויריב פיין)
"מבקרים את הבן אדם שאני". מריה דומרק רועי קורנבלוםצילום: גיא כושי ויריב פיין

 

זרמון סיפרה על מקרה ספציפי ונראתה טעונה במיוחד כשהתייחסה לנושא: "יצא לי להעלות תמונות בבגד ים אז נשים מרגישות שהן יכולות לכתוב לי: 'תכבדי את הגבר שלך', 'את אישה נשואה'. מה הקשר בין תמונה בבגד ים לבין לכבד את הגבר שלי?" והוסיפה שאת רוב התמונות שלה בבגד ים מצלם בעלה, "אז נשים תירגעו, בעלי עף עליי ועף עליי בבגד ים ומאוד אוהב את זה".

 

"בעלי עף עליי". דנה זרמון והבעל גיא ביטון (צילום: אינסטגרם)
"בעלי עף עליי". דנה זרמון והבעל גיא ביטוןצילום: אינסטגרם

 

לגבי סגירת חשבונות האינסטגרם שלהן, ממש כמו הכוכבים מחו"ל, ענתה ארונוב שהיא לא בטוחה שזו הדרך. ודומרק הרחיבה והוסיפה שמבחינתה לסגור את האינסטגרם שלה זה לוותר, "יראו אותי נפגעת מהתגובות שלהם, ישמחו מזה שפגעו בי ורק ימשיכו לעשות את זה יותר. אם אני אסגור את האינסטגרם שלי זה רק יעצים את התופעה". כוכבת הריאליטי וגורו הדיאטות ליהיא גרינר, כהרגלה מצאה את הדרך החיובית להסתכל על הדברים ואמרה: "מה שחשוב לי זה מה שהמשפחה שלי והחברים שלי אומרים. כל האחרים - אני לא מכירה אותם, הם לא מכירים אותי ופשוט לא אכפת לי", והוסיפה: "זה כל כך לא פוגע בי שאומרים 'את מי היא מעניינת'... אתם בזבזתם דקות מהחיים שלכם עליי, לוזרים".

 

 

"לוזרים". ליהיא גרינר (צילום: אביגיל עוזי)
"לוזרים". ליהיא גרינרצילום: אביגיל עוזי

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018