ריחו"ל

החופשה המושלמת: סקוט דיסיק מבלה עם בת הזוג והאקסית המיתולוגית

כוכב הריאליטי ומי שלא מפסיק לעשות צרות לבנות הקרדשיאנס טס לחופשה במקסיקו יחד עם הילדים, האקסית, קורטני קרדשיאן, ובת זוגו הנוכחית, סופיה ריצ'י. דיסיק העלה תמונה וכתב: "מה עוד גבר יכול לרצות". תכלס, לא היינו מצפים ממנו למשהו אחר

חלום. סקוט דיסיק, סופיה ריצ'י וקורטני קרדשיאן (צילום: אינסטגרם)
חלום. סקוט דיסיק, סופיה ריצ'י וקורטני קרדשיאןצילום: אינסטגרם

 

לא נשקר, בכל הנוגע למשפחת קרדשיאן די קשה להפתיע אותנו. אבל הפעם, כשגילינו שהאחות הגדולה לבית משפחת הטראש, קורטני קרדשיאן (39), טסה לחופשה במקסיקו יחד עם האקס הבוגדני, סקוט דיסיק (35) ובת זוגו (אתם יודעים, הנבגדת הנוכחית) סופיה ריצ'י (20), אנחנו מודים שאפילו אנחנו נחנקנו לרגע.


הכי יפה כשנוח לך. סופיה ריצ'י (צילום: אינסטגרם)
הכי יפה כשנוח לך. סופיה ריצ'יצילום: אינסטגרם

 

קרדשיאן ודיסיק, שכנראה רצו לבלות יחד את תקופת החגים לקחו את שלושת ילדיהם, מייסון (9), פנולפה (6) וריין (4) לחופשה משפחתית במקסיקו. וכמה שזה יכול להשמע לא נורמלי, בכל זאת מדובר באקסים (ותוסיפו לזה את העובדה שממש לא קל להתמודד עם דיסיק), לחופשה המשפחתית הצטרפה בת זוגו של הכוכב ומי שמסתכנת באיבוד חלקה בירושה במידה ותמשיך לצאת איתו, העלמה ריצ'י.

 

"מה עוד גבר יכול לרצות ולבקש", כתב דיסיק והעלה תמונה של שלושתם לחשבון האינסטגרם. ובינינו, לא עוד הרבה, בכל זאת, דיסיק מבלה את הימים האחרונים בחברתן של שתי נשים לוהטות בביקיני, ומאיך שהספקנו להכיר אותו - זה בערך הרצון היחיד שיש לו בחיים.


לוהטת! (צילום: אינסטגרם)
לוהטת!צילום: אינסטגרם

אנחנו בעדך, שתדעי. קורטני קרדשיאן (צילום: אינסטגרם)
אנחנו בעדך, שתדעי. קורטני קרדשיאןצילום: אינסטגרם

זמן איכות משפחתי (צילום: אינסטגרם)
זמן איכות משפחתיצילום: אינסטגרם

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018