ריחו"ל

הריב על הטבעת נמשך: פריס הילטון מסרבת לשחרר

יורשת העצר, שמסרבת להחזיר לבן זוגה לשעבר את טבעת האירוסים בשווי 2 מיליון הדולר שקיבלה, טוענת כי הטבעת שייכת לה והיא זו ששילמה עבורה. פייר, מביך

חסרת בושה. פריס הילטון (צילום: Gettyimages)
חסרת בושה. פריס הילטוןצילום: Gettyimages

 

יורשת העצר, פריס הילטון (37), נפרדה מבן זוגה ומי שהיה ארוסה לשעבר, כריס זילקה (33), בחודש נובמבר האחרון. השניים ביטלו את האירוסים אחרי שנתיים של זוגיות וטבעת יהלום אחת עצומה בשווי 2 מיליון דולר, כזו שעדיין נמצאת בכותרת ולמעשה הפכה להיות הנושא לריב המרכזי בין השניים.

 

נתחיל עם רקע משפטי, בכל זאת, שלא תגידו שאנחנו לא רציניים: על פי חוקי קליפורניה - במידה והבחורה היא זו שמבטלת את האירוסים היא מחויבת להחזיר את הטבעת לבחור, ועל פי דיווחים מי שהחליטה לסיים את הקשר היא הילטון, שכאמור ממש מתקשה להיפרד מהיהלום העצום שקיבלה ומסרבת להחזיר את הטבעת לאקס.


הטבעת! הילטון ובן זוגה לשעבר, כריס זילקה (אינסטגרם)
הטבעת! הילטון ובן זוגה לשעבר, כריס זילקהאינסטגרם

 

אמש (ד') הגיעה הילטון לשדה התעופה בלוס אנג'לס וכשנשאלה לגבי החזרת הטבעת לאקס מיהרה להבהיר כי הטבעת היא לחלוטין שלה, כך דווח באתר TMZ. יורשת העצר טוענת כי היא זו ששילמה עבור הטבעת ועשתה זאת באמצעות הרשתות החברתיות. הכי מיי פרשס.

 

הילטון רמזה בגסות כי זילקה לא שילם על הטבעת מכספו וקיבל אותה בחינם וכי מי שלמעשה שילמה על הטבעת העצומה היא הילטון עצמה, שפרסמה את הטבעת ברשתות החברתיות וכך החזירה לצורף את העלות. אגב, אם תשאלו את זילקה הוא יאמר לכם, כנראה בדמעות, שהוא זה ששילם על הטבעת ואפילו חילק את העסקה לארבעה תשלומים. האמת, במקרה הזה, אנחנו לא יודעים למי להאמין.

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018