ריחו"ל

כריס בראון קנה קוף לבת שלו, ומסתכן במעצר

הזמר שכבר ידע מפגשים רבים עם רשויות החוק, מסתבך שוב. הפעם בגלל קוף מחמד שקנה לבתו לחג המולד בלי האישורים הנדרשים לכך, דבר העלול לגרום למעצר של חצי שנה. השוס? זו לא הפעם הראשונה שזה קורה לו

 

מתנת יום ההולדת של כריס בראון לבת שלו

מתנת יום ההולדת של כריס בראון לבת שלו

סגורסגור

שליחה לחבר

שלח
הסרטון נשלח לחברך

סגורסגור

הטמעת הסרטון באתר שלך

 קוד להטמעה:

ערב חג המולד מאחורינו ובזמן שרוב כוכבי הוליווד הסתפקו בחגיגות לגיטימיות, אתם יודעים, כאלה שכוללות מגלשות שלג, תותחים ובניית איגלו (היי קים קרדשיאן), יש כאלה שהעדיפו לעבור על החוק. וכשאנחנו אומרים לעבור על החוק זה רק הגיוני שנתכוון לכריס בראון.

 

הזמר, ששמו נקשר בעבר בפרשיות אלימות, החליט להיות מקורי השנה ורכש עבור בתו קוף מחמד אקזוטי. על פי דיווחים מעבר לים, הקוף נקנה ללא אישורים ורישיונות - מה שעלול לגרום לזמר לבלות חצי שנה מאחורי הסורגים. לא משהו שהוא לא רגיל אליו.

 

מתנה ששווה מעצר
מתנה ששווה מעצר

בראון העלה לחשבון האינסטגרם שלו סרטון של בתו, שהתרגשה עד מאוד מהמתנה הלא שגרתית, ומיד החלה לשחק עם הקוף הקטן והחמוד. רכישת הקוף הובאה לרשויות שמיהרו להגיב ולצאת כנגד הזמר.

 

לאתר הבריטי "דיילי מייל" נמסר כי הזמר צפוי לעמוד לדין ב-6 בפברואר בגין רכישת והחזקת חיה אקזוטית ללא היתר. אגב, השוס האמיתי בכל הסיפור זה שמדובר בדה ז'ה וו אחד גדול, זאת לאחר שבשנה שעברה נתפס בראון לאחר שרכש והחזיק קוף אקזוטי - שהוחרם על ידי הרשויות של קליפורניה. בקיצור, הפקת לקחים זה ממנו והלאה.

 

ועכשיו נעבור לפינתנו האהובה, מסע בזמן: לבראון בן ב-29 עבר פלילי מכובד. בשנת 2009 הואשם בראון באלימות כלפי ריהאנה. הדבר התגלה לאחר שהשניים נעדרו מטקס פרסי הגראמי ומאוחר יותר נודע כי בראון הכה את ריהאנה - שהוציאה נגדו צו הרחקה. הזמרת ביטלה את צו ההרחקה בשנת 2012 וחזרה לזרועותיו שנה לאחר מכן. הזוגיות לא צלחה ובראון המשיך הלאה לקראת ההאשמה הבאה. באותה שנה הוא הואשם בתקיפה של אדם אלמוני מחוץ למלון בוושינגטון ובילה קרוב לשלושה חודשים במאסר.

 

כתוצאה מהתקיפה בראון נאלץ לעבור סדנת עצבים, שבסיומה זרק לבנה על המכונית של אימו. אז לא, אם תהיתם, הסדנה לא ממש עבדה. יותר מכך, לפני שנה הוא הואשם בתקיפה נוספת  לאחר שהכה בחור במהלך אירוע שערך בראון. בקיצור, תרשו לנו לסכם את האייטם בציפייה ל-"מאג שוט", בכל זאת, שיהיה.

 

לא לומד ל'קחים (gettyimages)
לא לומד ל'קחיםgettyimages

 

 

 

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018