ריחו"ל

מעצב השיער הישראלי שיוצא עם אחות של בלה וג'יג'י חדיד

מעצב שיער מפתח תקווה יוצא כבר חצי שנה עם אלאנה חדיד, אחותם של בלה וג׳יג׳י חדיד (מהדוגמניות המפורסמות בעולם) שלא פעם יצאו נגד הכיבוש הישראלי ומזדהות כפלסטיניות. אז איך התחיל הקשר ומה היה לו להגיד לנו על החברה החדשה?

איזו תמונה טבעית (צילום: אינסטגרם)
איזו תמונה טבעית

 

ג'יג'י (23) ובלה (21) חדיד הן שתי הדוגמניות המפורסמות ביותר בעולם כיום, ולא רבים יודעים שיש להן שתי אחיות למחצה מנישואים קודמים של אביהן, מוחמד חדיד. אלאנה, אחת מהאחיות, מנהלת בחודשים האחרונים מערכת יחסים צמודה עם ספר ישראלי בשם אלעד עידן וכן, גם אנחנו מדמיינים את האחיות היפות מגיעות לחתונה מרגשת בבית הכנסת הגדול.

רגע לפני שזה יקרה, נספר לכם על בני הזוג, שיוצאים כבר שישה חודשים: אלאנה בת ה-33, שנולדה לחדיד ולמרי בוטלר, פגשה את עידן (32), יליד פתח תקווה, בפסטיבל הברנינג מן. הקליק בין השניים היה מיידי, וכיום עידן חי על קו ישראל-לוס אנג'לס, שם פתח מספרה בנוסף לזו שהוא מחזיק בצפון תל אביב.

אלעד, ברכות על מערכת היחסים!
"אני לא מוכן לדבר על חיי הפרטיים".

 

מתלבשים ככה ביום יום? אלעד עידן ואלאנה חדיד (צילום: אינסטגרם)
מתלבשים ככה ביום יום? אלעד עידן ואלאנה חדיד

 

בלה וג'יג'י חדיד דיברו בעבר על אביהן, שנולד בנצרת למשפחה מוסלמית, וכאבו את כאב העם הפלסטיני. השתיים מזדהות כמוסלמיות-פלסטינאיות ולאחר שהנשיא טראמפ הכריז שארצות הברית רואה בירושלים את בירת ישראל, כתבה בלה באינסטגרם ש"הטיפול בעם הפלסטיני אינו הוגן וחד צדדי, ואסור לנו לתת לזה לעבור לסדר היום. אני עומדת לצד הפלסטינים".

 

בחודש מאי האחרון, בעקבות עימותים ברצועת עזה, העלתה ג'יג'י תמונה לחשבון הטוויטר שלה וכתבה "בני משפחת חדיד גורשו והגיעו לסוריה כפליטים. תחיו בשלום, או שתעזבו את האדמה שלנו". האם הן מקבלות את בן הזוג הישראלי של אלאנה? ימים יגידו.

 

פייר? לא כל כך דומות. אלאנה וג'יג'י חדיד
פייר? לא כל כך דומות. אלאנה וג'יג'י חדיד

חמודות. אלאנה ובייבי בלה חדיד
חמודות. אלאנה ובייבי בלה חדיד

 

אהבה במעלית. חדיד ועידן (צילום: אינסטגרם)
אהבה במעלית. חדיד ועידן

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018