רכילות+

הנעלמים: הסלבס שבורחים מהפפראצי

בתחילת השבוע נתקלנו בשיר אלמליח שניסתה להתחמק מעדשת הפפראצי שלנו, ובהמשך השבוע, כשרותם סלע דפקה לצלם שלנו מבטי התעלמות החלטנו שהגיע הזמן לסקירה נרחבת. אז מי הסלבס שמנסים לחמוק מהצלמים?

 

גל גדות בורחת לנו

גל גדות בורחת לנו

סגורסגור

שליחה לחבר

שלח
הסרטון נשלח לחברך

סגורסגור

הטמעת הסרטון באתר שלך

 קוד להטמעה:

 

בכל יום עבודה טיפוסי הצלם שלנו לוקח מצלמה, יוצא לסיבוב בעיר ולוכד בעדשה שלו רגעים יומיומיים מהחיים של הסלבס, בתמונות פפראצי שלגמרי הפכו לחלק מהשגרה שלנו ושלכם. יש את מי ששמחים לראות אותנו ומקבלים את פנינו יפה, אומרים שלום, מחייכים ומנופפים, ומנגד יש את האחרים שפחות שמחים לקראתנו וכועסים, מתעלמים או אפילו מסתתרים בפחד, לא פחות.

 

גם אותם מפורסמים שחיים את המצלמה מחפשים לפעמים את השקט, רחוק מהעדשה שלנו. בשביל זה יש להם את האינסטגרם, שם יוכלו לשתף בדיוק מה שהם בוחרים בסטורי הפרטי שלהם. כן, אנחנו באמת יכולים להבין את זה, אבל היי - להגיד שלום מנומס לא באמת יזיק. אספנו עבורכם את הסלבס שמסתתרים או מתעלמים מעדשת הפפראצי, כי אנחנו יודעים שגם כשהם מסתתרים - הכי בא להם שנכתוב עליהם. לא ככה?

 

מרכינים ראש: יונית לוי ועידו רוזנבלום

לא רואה אותנו ממטר. יונית לוי ועידו רוזנבלום (צילום: אמיר מאירי)
לא רואה אותנו ממטר. יונית לוי ועידו רוזנבלוםצילום: אמיר מאירי

 

כשאנחנו פוגשים סלבס שלא רואים כל יום ההתרגשות לגמרי מחייבת אותנו להוציא מצלמה ולתעד אותם, רק בשביל המזכרת שהאירוע אכן קרה. יונית לוי, מגישת החדשות שמלווה אותנו כל כך הרבה שנים, יש שיגידו קרירות, על המסך, לא משתייכת לקבוצת האנשים שאנחנו רגילים לפגוש ככה סתם ברחוב או אפילו על איזה שטיח אדום. יונית שומרת על הפרטיות שלה וגם אנחנו מאוד מנסים, עד שאנחנו פתאום רואים אותה מחוץ לטלויזיה ונשמטת לנו הלסת. אז בערב אחד בו יצאה לבלות עם הבעל עידו רוזנבלום ניצלנו את ההזדמנות והצלחנו לתפוס אותה בעדשה שלנו. לוי כופפה את הראש ונצמדה לבעלה, אבל לא באמת יכולנו לשחרר ולחכות לצפות בה בטלויזיה בעוד שעה. בכל זאת, מעריצים שרופים.

 

"חבק אותי, קר לי" (צילום: אמיר מאירי)
"חבק אותי, קר לי"צילום: אמיר מאירי

 

נחיתה רכה: גל גדות

קבלת פנים חמה. גל גדות (צילום: מוטי לבטון)
קבלת פנים חמה. גל גדותצילום: מוטי לבטון

 

ברור לכולם שפפראצי של גל גדות שווה זהב, גם מהסיבה שהיא הכוכבת הישראלית הכי גדולה מעבר לים וגם מהסיבה שהיא רוב הזמן נמצאת מעבר לים. אז עד שהיא מגיעה לפה אנחנו לא מתכוונים לשבת בחיבוק ידיים ולחכות לסלפי שלה עם בעלה מאיזו מסעדה, אלא לצאת לחפש אותה ולא לשקוט עד שנמצא. רגע לפני ליל הסדר הגיעה גדות לארץ יחד עם הבנות אלמה ומאיה והבעל ירון ורסנו. המשפחה זכתה לקבלת פנים חמה מאיתנו לאחר 15 שעות בטיסה מלוס אנגל'ס (לא נעים). מה? רק חיכינו להם בכניסה לבית ורצינו להגיד שלום. גדות כמובן לא ממש שמחה לראות אותנו, ביקשה שלא נצלם את הבנות וגם לא ממש הסתכלה לכיוון שלנו. חג שמח וזה.

לא מישירה מבט (צילום: מוטי לבטון)
לא מישירה מבטצילום: מוטי לבטון

רק רוצה להגיע הביתה (צילום: מוטי לבטון)
רק רוצה להגיע הביתהצילום: מוטי לבטון

 

לא מישירה מבט: בר רפאלי

 

"כל כך שקט פה ברחוב". בר רפאלי (צילום: מוטי לבטון)
"כל כך שקט פה ברחוב". בר רפאליצילום: מוטי לבטון

 

הדוגמנית בר רפאלי כבר רגילה לצלמי הפפראצי וכידוע כבר נכנסה לתאקלים איתם בעבר, אבל רפאלי כבר מזמן הזניחה את העצבים ועברה לשלב הבא. בר אמנם לא ממש מסתתרת, אבל לגמרי מתעלמת מאיתנו ומתנהגת כאילו שאנחנו לא שם, משחק מוכר וידוע בקרב סלבס. תפסנו את רפאלי ביציאה מנמל תל אביב, פוסעת לכיוון מכוניתה וקיבלנו את התחושה שגם אם היינו עם מצלמה בגודל מטוס, היא לא הייתה מסתכלת לכיווננו. זה בסדר, ברבור, כבר התרגלנו למעמד שלנו בחייך ואנחנו חיים איתו בשלום.

"לה לה לה לה" (צילום: מוטי לבטון)
"לה לה לה לה"צילום: מוטי לבטון

נעלמת (צילום: מוטי לבטון)
נעלמתצילום: מוטי לבטון

 

גורם ההפתעה: קרן מור

 

יוצאת להנאתה וחוזרת באותה נשימה. קרן מור (צילום: מוטי לבטון)
יוצאת להנאתה וחוזרת באותה נשימה. קרן מורצילום: מוטי לבטון

 

הפתעות זה דבר חשוב בחיים. קצת התרגשות אמנם מעולם לא הרגה אף אחד, אבל ברור שיש פארטי פופרס שפחות בעניין של מחוות בלתי צפויות. השחקנית קרן מור רק חנתה את מכוניתה וירדה ממנה בשמחה רבה, עד שקלטה שמחכה לה מחוץ לרכב צלם, עשתה אחורה פנה וחזרה לתוך המכונית, כאילו שהיינו אוויר. היי קרן, כבר ראינו אותך!  את יכולה לצאת, זו רק מצלמה, לא תת-מקלע. לאחר זמן מה התייאשה השחקנית והחליטה להקריב את הפרטיות שלה ולצאת מהרכב. מה אפשר לומר? אחת אפס לנו.

שביל הבריחה (צילום: מוטי לבטון)
שביל הבריחהצילום: מוטי לבטון

 

נשברה (צילום: מוטי לבטון)
נשברהצילום: מוטי לבטון

 

המתעלמת הסדרתית: רותם סלע 

"צאי מהרכב מאמי, השטח פנוי". רותם סלע (צילום: מוטי לבטון)
"צאי מהרכב מאמי, השטח פנוי". רותם סלעצילום: מוטי לבטון

 

מתברר שהמצלמה שלנו רואה יותר את הגב של רותם סלע מאשר את הפנים שלה, אפילו כשמבטה של המולטי טאלנט כבר פונה לכיווננו - הוא חולף דרכנו וכבר למדנו לחיות עם זה. יום אחד תפסנו את סלע יורדת ממכוניתה יחד עם הבת וכרגיל הרגשנו כמו אויר, מה שנקרא - "מתעלמת מקצועית". סלע לקחה את בתה, לא נתנה לנו יותר מידי הזדמנות לראות את פניהן ונעלמה מהמקום. בתחילת השבוע האחרון התפרסמו תמונות פפראצי של סלע יחד עם שי-לי שינדלר, והיחס חזר על עצמו, כמובן. בואו נאמר שאנחנו לא מקנאים במי שיקבל את המבט שאנחנו קיבלנו ממנה. הו האימה.


מי שמביט בי מאחור כבר מזהה אותי (צילום: מוטי לבטון)
מי שמביט בי מאחור כבר מזהה אותיצילום: מוטי לבטון

"בואי חמודה, רחוק מצלם הפפראצי" (צילום: מוטי לבטון)
"בואי חמודה, רחוק מצלם הפפראצי"צילום: מוטי לבטון

 

נסה על נפשה: עלמה זק

 

"רק אסדר את עצמי". עלמה זק (צילום: מוטי לבטון)
"רק אסדר את עצמי". עלמה זקצילום: מוטי לבטון

 

"אילו רק ידעתי לסמן לי את שביל הבריחה"... ידעתי! עלמה זק מככבת אצלנו בתמונות פפראצי לא פעם ומעבר להתעלמויות שאנחנו רגילים לקבל ממנה, בפעם המדוברת נמלטה השחקנית מהמקום כאילו שהייתה חשודה בפשעי מלחמה. זק ירדה מרכבה בחניון של קניון בתל אביב ונראתה רגועה, אבל ברגע שראתה את צלם הפפראצי שלנו עשתה אחורה פנה, חזרה למכונית והסתלקה מהמקום. קצת צר לנו שהרסנו לך את הבילוי, אבל היי, קצת פרופורציה כפרה.

"שונאת אתכם" (צילום: מוטי לבטון)
"שונאת אתכם"צילום: מוטי לבטון

הייתי פה. (צילום: מוטי לבטון)
הייתי פה.צילום: מוטי לבטון

 

מסתירה את הפנים: מאיה בוסקילה

בלי פנים. מאיה בוסקילה (צילום: מוטי לבטון)
בלי פנים. מאיה בוסקילהצילום: מוטי לבטון

 

כשאנחנו תופסים סלבס ברגעים בהם הם לא ממש היו רוצים שיראו אותם, לפעמים רגעים שהם אפילו לא היו רוצים לראות את עצמם (קורה לכולם), אנחנו באמת יכולים להבין את זה. מה אפשר לעשות כשאתה לגמרי חשוף באמצע הרחוב ופתאום מצלמה ניצבת מולך? לנסות להשתמש בעזרים סביב על מנת להסתתר. את מאיה בוסקילה תפסנו ביציאה מהקניון שמתחת לביתה והזמרת הגדילה ונעזרה בחברה שתסתיר אותה ואפילו טרחה להסתיר את פניה עם השיער. טוב שיש חברים, טוב שיש שיער וטוב שיש ראש יצירתי.


לא מזהים ככה (צילום: מוטי לבטון)
לא מזהים ככהצילום: מוטי לבטון

 

מפנה גב: שיר אלמליח

אבל כבר ראינו אותך! שיר אלמליח (צילום: מוטי לבטון)
אבל כבר ראינו אותך! שיר אלמליחצילום: מוטי לבטון

 

כן, גם שיר אלמליח צולמה והסתתרה בתוך רגע בזמן שנהגה ברכבה בשדרות רוטשילד בתל אביב. אין ספק שזה היה רגע קצת משעשע - הרי כבר צילמנו אותך שירוש, אז מה זה משנה אם תפני לנו את הגב עכשיו? יפה, מאופרת, מגונדרת ועדיין מסתתרת, מה עוד אנחנו צריכים לעשות כדי שלא תברחי?

אוי, איפה שיר? בין הפותרים נכונה יוגרלו פרסים (צילום: מוטי לבטון)
אוי, איפה שיר? בין הפותרים נכונה יוגרלו פרסיםצילום: מוטי לבטון

 

משקפי שמש - שלוף! מיה דגן ועדי אשכנזי

 

הנה אנחנו. מיה דגן ועדי אשכנזי (צילום: מוטי לבטון)
הנה אנחנו. מיה דגן ועדי אשכנזיצילום: מוטי לבטון

 

הן נהדרות, הן מצחיקות ואנחנו אוהבים אותן מאוד, אבל לפעמים הן לא ממש מחזירות לנו אהבה, בעיקר כשאנחנו מגיעים עם מצלמה. תפסנו את הבסטיז עדי אשכנזי ומיה דגן יושבות לארוחת צהריים במסעדה בלב תל אביב, והשתיים עברו מיד ממצב של פאן למצב כוננות - דגן הרכיבה את משקפי השמש, אשכנזי הסתתרה מאחורי שמפניירה ובהמשך אפילו הגדילה לעשות ועברה מקום. זה רק נדמה לנו או שלא ממש בא לכן לראות אותנו?

 

הנה אנחנו לא (צילום: מוטי לבטון)
הנה אנחנו לאצילום: מוטי לבטון

 

אחד העם פינת בוא נברח: יעל פוליאקוב ואילן פלד
באין מפריע. יעל פוליאקוב ואילן פלד (צילום: מוטי לבטון)
באין מפריע. יעל פוליאקוב ואילן פלדצילום: מוטי לבטון

 

אנחנו מכירים את אילן פלד לא מהיום ויודעים שהוא נוהג להתנהל הרחק מאור הזרקורים, יותר מזה, גם כשהזרקורים מתקרבים אליו הוא לוקח צעד ענק אחורה, או במילים אחרות - בורח. תפסנו את פלד וחברתו יעל פוליאקוב, כוכבי "אחד העם 1" יושבים בארוחת צהריים ונהנים זה מחברת זו, עד שהגענו. סורי. ברגע שהשניים ראו את המצלמה הם החלו להסתתר, זה התחיל מכובע על הראש והסתיים בכך שפלד קם ונכנס לתוך המסעדה, רק כדי שלא נראה אותו. ולחשוב שפעם הוא היה מצטלם במדי פקחית עירונית ומחלק דוחות חניה. היו זמנים.

הכובע מסתיר (צילום: מוטי לבטון)
הכובע מסתירצילום: מוטי לבטון

הברחנו אותם (צילום: מוטי לבטון)
הברחנו אותםצילום: מוטי לבטון

 

 

רוכבת לנו מהפנים: מיכל אמדורסקי

כלא הייתה. מיכל אמדורסקי (צילום: מוטי לבטון)
כלא הייתה. מיכל אמדורסקיצילום: מוטי לבטון

 

יש כאלה שמתקשים לברוח ויש כאלה שתוך שניה כבר מצליחים להיעלם. מיכל אמדורסקי נצפתה כשהיא רוכבת על אופניה החשמליים ברחובות תל אביב, ועוד לפני שהצלחנו לתפוס את מבטה היא כבר הספיקה לברוח מאיתנו כמו מאש. מיכלי, לפחות תשימי קסדה כשאת חותכת אותנו ככה. זהירות בדרכים זה חשוב לי ולך.

אחת מהגב (צילום: מוטי לבטון)
אחת מהגבצילום: מוטי לבטון

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018