הגיע הזמן: הנסיך פיליפ התנצל לאחר התאונה
כשבועיים לאחר תאונת הדרכים - הנסיך פיליפ נזכר להתנצל בפני נוסעת הרכב השני, שנפגעה מהתאונה ולא פספסה את ההזדמנות לפנות לתקשורת ולהודיע כי היא מצפה להתנצלות פלוס זר פרחים מהמלכה ובעלה

מזל שנזכרת להתנצל. הנסיך פיליפ (צילום: Getty Images)
מזל שנזכרת להתנצל. הנסיך פיליפצילום: Getty Images

 

לפני כשבועיים, ב-17 בינואר, עבר הנסיך פיליפ (97) תאונת דרכים סמוך לאחוזת סנדרינגהם שבבריטניה. רכבו של הנסיך התנגש ברכב מסוג קיה

שבתוכו היו שתי נשים ותינוק בן תשעה חודשים. למרבה המזל, למרות התאונה העוצמתית, הנסיך יצא ללא פגע, בניגוד לנוסעת שישבה ברכב השני ונפגעה בזרועה.

 

כמה ימים לאחר התאונה התראיינה הגברת אמה פיירווטר בת ה-46 לאתר Sunday Mirror והביעה אכזבה גדולה מכך שהנסיך לא טרח להתנצל ושהמלכה לא שלחה לה זר פרחים. ברצינות, אלה היו דבריה: "זה יהיה מדהים ושווה הכל אם הנסיך פיליפ יבקש ממני סליחה, אבל אין לי מושג אם הוא באמת מצטער. בכל זאת, מה זה בשביל המלכה אליזבת והנסיך לשלוח לי זר פרחים עם כרטיס ברכה ולבקש סליחה". 

 

אז זר פרחים לא הגיע אבל התנצלות רשמית כן, אמנם באיחור של שבועיים, אבל בכל זאת. הנסיך פיליפ שלח מכתב התנצלות לגברת פיירווטר, שפורסם באתר Sunday Mirror, וכתב: "הייתי רוצה שתדעי עד כמה אני מצטער על התאונה. השמש סינוורה אותי ואני כועס על עצמי שלא ראיתי את הרכב השני מגיע. אני זועם על התוצאות". כך דווח הבוקר (א') ב"דיילי מייל".


ריגשת (צילום: Getty Images)
ריגשתצילום: Getty Images

 

"הייתי מעט מזועזע לאחר התאונה, אבל הוקל לי מאוד לדעת שאף אחד לא נפגע באורח קשה". כתב הנסיך, והוסיף: "לאחר התאונה אנשים החלו להתאסף במקום והשוטר המקומי שנכח באירוע ייעץ לי לחזור במהרה לאחוזת סנדרינגהם ורק לאחר מכן נודע לי על הפגיעה שלך. אני באמת מאוד מתנצל".

 

את המכתב חתם הנסיך פיליפ בנימה אישית, וכתב: "בכבוד רב, פיליפ", מה שגרם לגברת הנכבדת לספר לאתר Sunday Mirror עד כמה היא מרוגשת ממכתבו של הנסיך: "זה היה מאוד יפה מצידו של הנסיך פיליפ לחתום את המכתב בנימה אישית, זה הפתיע אותי לטובה". כמובן שמכתב זהה נשלח גם לנהגת הרכב השני, שביגוד לחברתה החליטה לא להיחשף לתקשורת וכמו כן ויתרה על הרצון לזר פרחים מלכותי. בריאות וחגורות בטיחות לכולם.

מקום התאונה (צילום: AP)
מקום התאונהצילום: AP

אחרי התאונה (צילום: רויטרס)
אחרי התאונהצילום: רויטרס

מדליק מי שמקליק ראשון, כן? לא לשכוח לחגור (Splashnews)
מדליק מי שמקליק ראשון, כן? לא לשכוח לחגורSplashnews

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הכי מדוברים
    ספיישל
    הדגמים המנצחים של 2018