רכילות+
משכיחות את הסכסוך: אביבית בר זוהר וליהיא גרינר בסטיז
אמנם עברו הרבה מים בנהר מאז הריב המתוקשר, אבל לראות את שתי כוכבות הריאליטי, שהציתו את אחד הסכסוכים הכי בלתי נשכחים בביצה, צוחקות ומבלות יחד - ירגש כל חובב רכילות. בסט פרינדס פוראבר

 

 

אחד מהסכסוכים הבלתי נשכחים בביצה הוא זה של ליהיא גרינר ואביבית בר זוהר, בוגרות "האח הגדול". למי ששכח נזכיר שהמתיחות בין השתיים החלה בשנת 2012 בחתונתה של גרינר, אחרי שזו גירשה את בר זוהר ממתחם האירוע כי זו הגיעה אליו מוקדם מהצפוי יחד עם בן זוג חדש והצליחה לגנוב את הפוקוס מהכלה. הדרמה הגדולה התפתחה לריב שנמשך שנים כאשר בהמשך טרחו השתיים להשמיץ זו את זו בכל הזדמנות, עד שהתבטאות גסה של גרינר הובילה את השתיים לבית המשפט (המילה "נערת ליווי" הוזכרה בה בין השאר).

 

בר זוהר תבעה מגרינר פיצויים בסך מאות שקלים בגין אותה התבטאות ולמרבה ההפתעה, זה מה שהוביל בסופו של דבר לקמפיין משותף של השתיים כהליך פשרה. מאז עברו הרבה מים בנהר והשתיים דואגות לטפח את החברות ביניהן ולהשכיח את הדם הרע שהדיר שינה מעיני מדורי הרכילות.

 

סלפי של חברות. אביבית בר זוהר, ליהיא גרינר ובל אגם (צילום: שי פרנקו)
סלפי של חברות. אביבית בר זוהר, ליהיא גרינר ובל אגם

 

ביום חמישי האחרון נערכה השקה למותג הנעליים Blundstone מרשת נעלי WeShoes ביקב בצפון. שתי כוכבות הריאליטי הגיעו לחגוג והזכירו לנו כמה חשוב לשכוח ולסלוח כשהציגו חברות כיפית מול המצלמות. הבנות לא הפסיקו לצחוק ביניהן וכמובן להצטלם כשרגע השיא הגיע כאשר גרינר ניסתה לעשות "סינדרלה" על בר זוהר ולנעול נעל על רגלה. חובה לראות את הסרטון.ח

 

עוד הגיעו: כוכבות "גולסטאריות" בל אגם ותאלין אבו חנא (שממש לאחרונה ריגשה אותנו בראיון משותף עם אביה אחרי שנים של נתק ביניהם), הדוגמנית סתיו סטרשקו, הדוגמן דין זילברשטיין, כוכב הנוער רועי סנדלר, מלכת היופי לשעבר רותם רבי ועוד.

איזה צחוקים! (צילום: שי פרנקו)
איזה צחוקים!

גירלז ג'סט וונה האב פאן. גרינר, בר זוהר, סתיו סטרשקו, בל אגם ותאלין אבו חנא (צילום: שי פרנקו)
גירלז ג'סט וונה האב פאן. גרינר, בר זוהר, סתיו סטרשקו, בל אגם ותאלין אבו חנא

תופסות ראש (צילום: שי פרנקו)
תופסות ראש

חוזרים הביתה. בל אגם, דין זילברשטיין, רותם רבי וליהיא גרינר (צילום: שי פרנקו)
חוזרים הביתה. בל אגם, דין זילברשטיין, רותם רבי וליהיא גרינר

חזרה לעקבים. אביבית בר זוהר (צילום: שי פרנקו)
חזרה לעקבים. אביבית בר זוהר

 

צילום: שי פרנקו

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
ספיישל
הדגמים המנצחים של 2018