רכילות+

שימי תבורי על בן אל: "אני לא רוצה לשמוע ממנו יותר בחיים"

הזמר ואשתו, יהודית באומן, שמעו על הריב בין בן אל תבורי לאורטל עמר ומיהרו להגיב. "אנחנו מוכנים לתת לאורטל מענה, בית, כל מה שהיא צריכה"

"לא רוצה לשמוע ממנו". שימי תבורי ובן אל תבורי (צילום: ענת מוסברג)
"לא רוצה לשמוע ממנו". שימי תבורי ובן אל תבוריצילום: ענת מוסברג

 

עזרה ממקור לא צפוי: שימי תבורי ויהודית באומן שמעו על הריב בין בן אל תבורי לאם בנו, אורטל עמר, החליטו לנקוט עמדה והתערבו לטובתה של האקסית. "קראנו את הכתבה. אנחנו מוכנים לתת לאורטל מענה, בית, כל מה שהיא צריכה. אנחנו מוכנים לעזור לה עם התינוק, עם הכל", כך אמרה לנו היום (ב') באומן.

 

שימי תבורי עצמו ביקש להוסיף, ואמר: "אני לא יודע בדיוק מה הולך שם אבל אם היא צריכה עזרה, אנחנו פה. זה גועל נפש, מריבות, משטרה, דברים לא נעימים, אני ויהודית מוכנים לעזור בכל דרך, הבית פתוח. עם ההתנהגות הזאת, אני לא רוצה לשמוע מבן אל יותר בחיים", אמר תבורי המזועזע ולא פספס את ההזדמנות להאשים את אביבה תבורי: "זה הכל אמא של בן אל, אביבה. היא עושה את הבלאגן".

  

מוכנים לתת גב לאורטל. שימי ויהודית באומן (צילום: ענת מוסברג)
מוכנים לתת גב לאורטל. שימי ויהודית באומןצילום: ענת מוסברג

 

הדברים של בני הזוג מגיעים לאחר הריב המתוקשר שהתקיים בשעות הצהריים המוקדמות בין תבורי לעמר, זאת לאחר שהזמר הגיע לדירה המשותפת של השניים במטרה לקחת מספר פריטים אך הופתע לגלות כי עמר החליפה את המנעול כדי למנוע את כניסתו לדירה. תבורי הזמין פורץ מנעולים ועד מהרה הוזמנה גם משטרה.


בית חם? (צילום: רפי דלויה)
בית חם?צילום: רפי דלויה

הפרידה עלתה שלב. אורטל עמר ובן אל תבורי (צילום: ענת מוסברג)
הפרידה עלתה שלב. אורטל עמר ובן אל תבוריצילום: ענת מוסברג

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018