רכילות+
אביבה על בן אל תבורי: "מה שהוא יחליט אני מאחוריו. הוא קודם כל הבן שלי"
פגשנו את אביבה תבורי מאחורי הקלעים של צילומי שער "פנאי פלוס" ושאלנו אותה על הגרוש, שימי תבורי, הרצון לתוכנית ריאליטי בכיכובה "לאהוב את אביבה" ועל המשבר ביחסים בין בן אל לאורטל עמר: "אני מסתכלת על הילד ורוצה שיהיה לו טוב". צפו

 

 

בוקר במתחם היוקרה התל אביבי צמרת. אביבה תבורי יושבת בבית הקפה השכונתי והטלפון שלה מצלצל. על הצג אורטל עמר, זוגתו לשעבר של הכוכב בן אל תבורי - בנה של אביבה. "הנה, הגיע 11 בבוקר והיא מתקשרת. כל בוקר זה ככה, היא רוצה שאני אבוא לשמור על תו, היא כבר רוצה לצאת".

 

שבועיים עברו מאז תבורי, 45, יצאה מבית "האח הגדול" אחרי שהודחה שלישית. את רוב זמנה היא מבלה עם נכדה הטרי, תו פרינס תבורי, בנם של אורטל ובן אל, רק בן 3 חודשים. "אני עוזרת לה המון, שומרת על התינוק מלא, הבנות שלי שומרות על התינוק מלא, אנחנו כל הזמן איתו", מספרת תבורי. "מאז שיצאתי מבית 'האח הגדול' לא בא לי לעשות כלום. אני לא יורדת לחדר כושר וזה הזוי. לפני זה כל יום בשמונה בבוקר הייתי שם, ומאז שיצאתי הייתי אולי פעם אחת, וגם זה בכוח. לא יודעת מה קרה לי. הכל מבולבל לי כזה".

 

היית שם נורא מעט זמן.

"הייתי שם כמעט חודש אבל כשאת חוזרת משם זה לא כמו לחזור מטיול, הכל נראה לי משונה. הגעתי למקום שהרגשתי שאנשים דואגים לי וזה היה כמו טיפול פסיכולוגי לכל דבר. פתאום קיבלתי אהבה לא רק בגלל שאני אשתו של או אמא של, והבנתי שאני שווה. לפני זה הייתי מחכה לאייטמים על הבן שלי או על האקס שלי, כי רק כך הכירו אותי. החיים שלי התחילו כאשתו של והמשיכו כאמא של, וזו הפעם ראשונה שאני לא זה לא זה. אני אביבה. רציתי שיכירו אותי בזכות עצמי".

 

וזה קרה?

"לגמרי. מאז אני מקבלת מאות הודעות כל יום. 'את נשמה טהורה', 'מדהימה', 'פתחנו לך עמוד מעריצים'. אני מקבלת מלא הצעות לעבודות וקמפיינים. אני יודעת שיצאתי טוב. ההוכחה היא בן (בן אל - מ.ז). תמיד כשאני יוצאת לא טוב, בן הופך לי את הפרצוף, הוא הורג אותי. הפעם נכנסתי אליו אחרי שיצאתי מהתוכנית והוא אמר לי: 'יצאת הכי טוב בעולם'. זה היה נורא חשוב לי לשמוע. זה עשה לי פלאים, זו הייתה חוויה מעצימה".

 

סבתא במשרה מלאה. אביבה תבורי (צילום: דניאל אלסטר)
סבתא במשרה מלאה. אביבה תבוריצילום: דניאל אלסטר

 

תבורי התפרסמה לראשונה לפני 29 שנה, כשהייתה בת 16 וחצי. אז הגיעה עם אביה שעבד בהוצאה לפועל לאולפן של שימי תבורי כדי לעקל ציוד. האבא לקח את הציוד, שימי לקח את הילדה. עשרים שנות הפרש לא הפריעו לזמר המפורסם לחזר אחרי הילדה היפה, וכך, אחרי 3 חודשים מצאה עצמה תבורי בת ה־17 בזוגיות ובהריון. היא ושימי התחתנו, ושנה אחר כך שוב הייתה בהריון.

 

"התחתנתי ילדה", היא אומרת. "נולדה לי בת אל, ושנה אחר כך נולד בן אל. הזוגיות לא שרדה. וכן, לשימי היו רעיונות אחרים בקשר לזוגיות. ריגלתי אחריו בבתי מלון לבושה פאה כדי לבדוק אם הוא בוגד בי, וגיליתי שכן. שנה אחרי שנולד בן אל כבר התגרשנו".

 

אחרי גירושיה הכירה את עופר טלקר, אז שחקן כדורגל מפורסם, ושוב התחתנה. ממנו יש לה שתי ילדות - טום בת ה-16 וזואי בת ה-14. בסיבוב האחרון התחתנה שוב, הפעם עם בחור אנונימי, שצעיר ממנה ב-5 שנים. הנישואים נמשכו רק 8 חודשים.

 

שלושת נישואיך נגמרו בתביעות משפטיות, והזוגיות עם ערן כללה גם תלונות במשטרה על תקיפה הדדית. היו הרבה דרמות.

"נכון, לא עשיתי בחירות טובות והיום אני לא מוכנה להתפשר כמו שהתפשרתי עד עכשיו. אם אני לא אמצא, אז לא תהיה לי זוגיות, זה גם בסדר. אני לא רוצה יותר פיצוצים ופרפרים ומריבות, די. רוצה מישהו עם תקשורת טובה שמכבד אותי ושייקח אותי ואת הילדות שלי כעסקת חבילה, ולא יעשה לי הפרדות. הזוגיות היחידה שיש לי עכשיו זה עם השואב אבק שלי. אני בת 45, אני כבר סבתא, בראש אני צריכה להיות עכשיו למען הילדים והנכדים".

 

"התחתנתי ילדה". אביבה תבורי (צילום: דניאל אלסטר)
"התחתנתי ילדה". אביבה תבוריצילום: דניאל אלסטר

 

אפרופו נכדים, כשיצאת מהבית גילית שאבא ואמא של תו כבר לא ביחד.

"נכון, אבל לא הייתי בהלם כי היו לזה כבר הדים לפני. ידעתי מה קורה. הוא הבן שלי והקשר שלי עם אורטל הוא הכי טוב שיש, אז ידעתי, בטח שידעתי. בזוגיות נורא קשה לדעת מי אשם ומה קורה בתוך מערכת היחסים, אבל עד שמשהו מתפוצץ לוקח זמן. אז כן, הדברים התחילו להתערער כבר כשהיא הייתה בהריון".

 

מה היה לך לומר?

"אמרתי לבן שיזכור את הילדות הקשה שהייתה לו, שהוא לא רוצה שלבן שלו יהיה את אותו דבר. אני לא יכולה להעביר ביקורת על הפרידה, מי אני שאני אעביר ביקורת? לי עצמי זה לא הסתדר לי עד עכשיו. אבל מעבר למה שקורה ביניהם, חשוב שישמרו על הדברים טובים בשביל תו. ילד צריך שני הורים וזה מה שהכי חשוב".

 

ביום סגירת העיתון התחוללה דרמה נוספת במשפחת תבורי. בן אל הגיעה עם אביבה אמו לדירה בה מתגוררים אורטל ותו. כשניסה להיכנס לדירה, לטענתו כדי לאסוף כמה מחפציו, גילה שעמר החליפה את המנעול. לאחר חילופי דברים בין השניים, תבורי הזמין פורץ לדירה, ועמר בתגובה הזמינה משטרה. אללה יוסטור.

 

אביבה, מזכיר לך ימים עברו?

"אני לא יכולה לדבר לא בשם בן אל ולא בשם אורטל. אני לא מגיבה על הסיפור הזה ולא מתערבת ביניהם. אני מכבדת את זה שהוא ביקש שאני לא אתערב".

 

ספרי קצת על תו? איזה תינוק הוא ? למי הוא דומה?

"אמיתי? הוא הורס! הוא דומה לאורטל בול! בול אותו פרצוף! הוא מתוק ומחייך, יצא להם ילד טוב. הוא מבין שאסור לו להפריע ולעשות צרות, הוא צוחק לכולם. לקח לי זמן לעכל את השם שלו, אבל היו גם שמות יותר מיוחדים מתו שבן רצה, אז מבין כולם זה הכי מצא חן בעיני. פרינס לא נראה לי שמישהו באמת יקרא לו".

 

לא רוצה להתערב בצרות של בן אל. אביבה תבורי (צילום: דניאל אלסטר)
לא רוצה להתערב בצרות של בן אל. אביבה תבוריצילום: דניאל אלסטר

 

כשבן אל ובת אל היו קטנים, נמתחה עלייך ביקורת על גידול הילדים. אמרו שההורים שלך היו אלה שגידלו אותם, שאת לא היית שם.

"כן, ההורים שלי עזרו לי לגדל את בן אל ובת אל, וכן, אמרו עלי שזרקתי את הילדים אצל ההורים, אבל זה לא היה ככה. אמא שלי גידלה גם אותי וגם אותם במקביל, כי גם אני הייתי עוד ילדה. הייתי גרושה, בלי פרנסה, בת 22, בלי מקצוע, בלי בעל ועם המון מלחמות. לא היה לי כלום. אם אני אהיה היום עם תו יום ולילה, יגידו לאורטל 'זרקה את התינוק'? אני סבתא שלו! כולם אוהבים לעשות שחור ורע, זה טבע האדם. ברור שאני מייסרת את עצמי על השנים האלה והייתי רוצה לגדל את בן אל ובת אל כמו שגידלתי את הבנות. את הבנות שלי כבר הבאתי בגיל 29 עם מוכנות נפשית והייתי אמא אחרת, הן מתות עלי, מתאבדות עלי. שתיהן ילדות טובות, עושות בייביסיטר בלי הכרה. כשרציתי טבעת יהלום ליומולדת האחרון שלי, זואי אספה כסף, התקשרה לכולם, חברות שלי, אקסים שלי, אפילו מאבא שלה היא ביקשה. כל אחד שם משהו והיא קנתה לי".

 

את חיה בדירת יוקרה בשכונת יוקרה, מגדלת שתי בנות לבד. ממה את מתפרנסת כל השנים האלה?

"אני, חוץ מרכבת, הכל עבר עלי. היו לי ימים שהייתי נוסעת למילאנו כמו אישה יפה עם כרטיס אשראי וקונה מותגים ומבזבזת ים כספים, והיו לי ימים שלא היה לי כסף לשכירות ולא ידעתי איפה אני אגור מחר, מקוששת מחברים שקל לשקל. היו לי פסגות והיו לי תהומות, זה קיצוני. אני גרה בדירת סטנדרט, לא משהו מאוד מפואר. התגלגלתי לכאן בגלל הגרוש האחרון שלי. וכשהיה צריך, עבדתי במלא עבודות. עבדתי בישראכרט, אני עובדת בתור דוגמנית מדידות, יש לי תעודת תיווך ואני עובדת פה בשכונה, ואני גם יושבת על Ebay ומוכרת דברים, בעיקר נעלי ותיקי מותגים, אבל כל דבר אני יכולה למכור לך. אני ב-Ebay כבר 15 שנה, עוד לפני שאנשים פה ידעו מה זה. הייתי קונה בגדי מעצבים, תיקים ונעליים במילאנו, ואז היה נמאס לי ממשהו והייתי מוכרת אותו באלפי דולרים. אני מומחית בזה, מצרפת חשבוניות וטיקטים, הייתי יושבת על זה ימים. אבל היום כבר לא בא לי על זה".

 

הריאיון המלא עם אביבה תבורי וכתבות נוספות בגיליון החדש של פנאי פלוס - עכשיו בדוכנים.

עכשיו בדוכנים! (צילום: דניאל אלסטר)
עכשיו בדוכנים!צילום: דניאל אלסטר

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
ספיישל
הדגמים המנצחים של 2018