ריחו"ל

מחזיר מלחמה: ג'וני דפ תובע 50 מיליון מהאקסית

השחקן ומי שהואשם על ידי האקסית, אמבר הרד, באלימות חמורה כלפיה ממשיך לטעון כי אין בסיס להאשמותיה והחליט לתבוע את השחקנית על סך 50 מיליון דולר. "אמבר רק רצתה לקדם את הקריירה שלה על חשבוני"

ממשיך להכחיש. ג'וני דפ (צילום: getty images)
ממשיך להכחיש. ג'וני דפצילום: getty images

 

הדרמה ממשיכה: השחקן ג'וני דפ (55) ומי שמככב בכותרות בשנים האחרונות ולא בזכות הקריירה הזוהרת אלא בגלל התנהגותו האלימה, הואשם על ידי אשתו לשעבר, השחקנית אמבר הרד (32), בכך שתקף אותה פיזית וגרם לה לחבלות. בחודש אוקטובר האחרון התראיין דפ למגזין GQ וניצל את הבמה כדי לטעון ולהבהיר כי הרד משקרת והוא מעולם לא פגע בה. "יום אחרי שאמבר התלוננה היא יצאה למסיבה. אפשר היה לראות ממרחק של 25 מטר לפחות שהעין שלה לא סגורה. הדבר האחרון שהייתי עושה זה להכות אותה. אני אולי נראה טיפש אבל אני ממש לא". אך זה לא נגמר בזה.

 

אמש (ו') פורסם באתרים מעבר לים כי דפ החליט לנקוט צעדים והגיש תביעה על סך 50 מיליון דולר נגד הרד בטענה שהאשמותיה הן "תרמית מתוכננת" וכל מה שהיא רוצה זה "לקדם את הקריירה שלה על חשבונו". "גברת הרד היא לא קורבן של התעללות במשפחה, היא זו שמבצעת את הפשע", כך נכתב בכתב התביעה שפורסם בחלקו באתר Jusr Jared.

 

מה יהיה הסוף? אמבר הרד ודפ (צילום: Gettyimages)
מה יהיה הסוף? אמבר הרד ודפצילום: Gettyimages

 

"הגברת אמבר הרד ידעה שהתרמית שלה תעבוד וזה בהחלט עבד. בעקבות האשמותיה השקריות הרד הפכה ל'יקירת' תנועת ה-Metoo, היא מונתה להיות שגרירה בארגון זכויות נשים ואף הועסקה על ידי חברת 'לוריאל פריז' להיות הדוברת הראשית העולמית של החברה", הוסיף וטעם עורך הדין של דפ.

 

כזכור, במאי 2016 הרד הגישה תלונה נגד דפ בטענה כי הוא התעלל בה ואף גרם לה לחשוש לחייה. שלושה חודשים לאחר תלונתה של השחקנית פורסם סרטון וידאו שלא השאיר מקום לספק. בסרטון נראים השניים כשהם עומדים במטבח ודפ בועט בדלתות, מקלל, מנפץ בקבוק יין ותוקף את הרד. ולמרות הווידאו - השחקן המשיך לטעון כי הדבר לא קרה מעולם ואפילו המשטרה לא מצאה סימן להתעללות על גופה של הרד: "אמבר דיברה עם המשטרה אבל השוטרים לא ראו כלום ובכל זאת הציעו לה עזרה ראשונה וטיפול חירום אבל היא סירבה. כמו כן השוטרים לא ראו שום דבר שבור או הרוס בבית ורק יום אחרי, או כמה ימים אחרי, אני לא בטוח, צצו לה סימנים על הפנים".

 

פעם, לפני התקיפה, האלימות והגירושים (צילום: gettyimages)
פעם, לפני התקיפה, האלימות והגירושיםצילום: gettyimages

 

באוגוסט 2016 דפ והרד התגרשו באופן סופי. בהסכם הגירושים, שנחתם אחרי מאבק ארוך ומתיש של השניים, סוכם כי דפ ישלם להרד 7 מיליון דולר. לאחר הסכם הפשרה יצאה הודעה מכובסת במיוחד לתקשורת מטעמם של השניים: "מערכת היחסים שלנו הייתה מלאה בתשוקה ולא יציבה לעתים, אך תמיד מלאה באהבה. אף צד לא שיקר בבית המשפט ממניעים כלכליים, ומעולם לא הייתה כוונה לפגיעה פיזית או נפשית. אמבר מאחלת לג'וני את כל הטוב שבעולם, ותתרום חלק מהכסף שתקבל לצדקה". נמשיך לעדכן.

 

נכנס לדמות ה"קורבן" (צילום: Gettyimages)
נכנס לדמות ה"קורבן"צילום: Gettyimages

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018