ריחו"ל
לב זהב: קים קרדשיאן עוזרת לאסיר משוחרר
כוכבת הריאליטי שמעה על אסיר משוחרר שנדחה ממגורים בפרוייקט שנועד לעזור לשיקומו ומתגורר אצל חברים כי אין ביכולתו לשלם שכר דירה. אז היא הוציאה פנקס צ'קים והחליטה לשלם על הבית שלו לחמש השנים הקרובות

כיסוי הפטמה הזה מסתיר לב עצום. קים קרדשיאן (צילום: אינסטגרם)
כיסוי הפטמה הזה מסתיר לב עצום. קים קרדשיאן

 

קים קרדשיאן (38) ממשיכה במתן עזרה לאסירים, אולם הפעם לא מדובר בחנינה אלא בשכר דירה. ערוץ E! דיווח שכוכבת הריאליטי הסכימה לשלם את שכר הדירה של האסיר המשוחרר מת'יו צ'ארלס בחמש השנים הקרובות.

 

צ'ארלס, שריצה עונש מאסר בגין עבירות סמים, נדחה מפרוייקט מגורים שמיועד לאסירים משוחררים ולמרות שהוא עובד, אין ביכולתו לממן דירה והוא מתגורר אצל חברים. סיפורו המרגש הגיע לאוזניה של קרדשיאן, שהחליטה לעזור לו להשתקם ולהשתלב בחברה באופן מיטבי.

 

הפוסט של מת'יו צ'ארלס
הפוסט של מת'יו צ'ארלס

 

"קיבלתי את החדשות הטובות ביותר בעולם ואני חייב לחלוק אותן עם כולכם", כתב מת'יו בחשבון הפייסבוק שלו. "קים קרדשיאן-ווסט שמעה על המצב אליו

נקלעתי, התרגשה והחליטה לעזור לי. קים לא עושה את זה כדי לקבל תשומת לב או יחסי ציבור טובים, אבל הייתי חייב לספר לכולם כי זה טוב מדי. הלב שלי נמצא על סף פיצוץ מרוב אושר ואני רוצה שתשמחו בשמחתי. אלוהים הוא טוב! תודה לך קים קרדשיאן-ווסט וגם לך, טרייסי, על האהבה שהורעפה עלי כשהייתי כלוא. ועכשיו כשאני חופשי - הלב שלי גדול יותר".

 

בקיץ האחרון נפגשה כוכבת הריאליטי עם נשיא ארצות הברית, דונלד טראמפ, כדי לדון בבקשת חנינה שהגישה מרי ג'ונסון, אישה שריצתה 22 שנות מאסר לאחר שהרגה גבר שסרסר בה, השתמש בה להעברת סמים והתעלל בה נפשית, גופנית ומינית. אחרי שיחה ארוכה, טראמפ הסכים להעניק חנינה לג'ונסון, אם לחמישה ילדים, ששבה לחיק משפחתה.

 

רואים את ההילה מעל הראש שלה? (צילום: EPA)
רואים את ההילה מעל הראש שלה?צילום: EPA

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
ספיישל
הדגמים המנצחים של 2018