רכילות+

להיות איתם: אסי עזר ובן זוגו אלברט אסקולה מצפים לילד

מגיש הטלוויזיה הודיע קבל עם ואינסטגרם כי הוא ואסקולה מצפים לילד ראשון משותף שיגיע בהליך פונדקאות. "כשאתה מגלה שאתה בהריון: גרסת האינסטגרם מול המציאות", כתב בפוסט שהעלה

מזל טוב! אסי עזר ואלברט אסקולה מצפים (אינסטגרם)
מזל טוב! אסי עזר ואלברט אסקולה מצפיםאינסטגרם

 

חדשות מאוד משמחות ומרגשות מגיעות אלינו הערב (א') מכיוונם של בני הזוג אסי עזר ואלברט אסקולה שבישרו היום קבל עם ואינסטגרם שהם מצפים לילד ראשון שיבוא לעולם בהליך פונדקאות. "כשאתה מגלה שאתה בהריון: גרסת האינסטגרם מול המציאות", העלה מגיש הטלוויזיה פוסט בצירוף שתי תמונות.

 

לפני כשנתיים העלה מגיש הטלוויזיה תמונות שלו ושל בן זוגו מבדיקות דם וכתב: "זהו, החלטנו שאנחנו רוצים להיות אבא ואבא, שיהיה לנו בהצלחה". אז היום המאושר הגיע והיום (א'), הודיעו השניים באינסטגרם כי הם מצפים לבייבי ראשון יחד.

 

חמודים! (אינסטגרם)
חמודים!אינסטגרם

 

השניים, שהכירו בסוף שנת 2012 בהופעה של מדונה, ניהלו מערכת יחסים בשלט רחוק, עד שאסקולה, אדריכל ספרדי יליד בברצלונה, החליט ללכת עם הלב ועזב את ספרד, רק כדי לאחד כתובות עם עזר בישראל. ב-2016 הזוג התחתן באירוע מצומצם ומרגש בברצלונה לצד החברים ובני המשפחה. היום השניים הפתיעו אותנו באמצעות תמונה ברשתות החברתיות והשאירו אותנו פעורי פה אך מאושרים מאוד.

 

עזר שלקח חלק במחאה התומכת בפונדקאות לזוגות גאים, העלה תמונה סביב אותם אירוע מחאה כשהוא מחזיק תינוק והוסיף: "לעשות ילדים באמצעות פודקאית בארץ - אסור לי. לכם מותר. לנו אסור. למה? ככה." וכעת הוא הגשים את חלומות להיות הורה ולהקים משפחה.

 

הורים מאושרים. אסי עזר ואלברט אסקולה (צילום מסך)
הורים מאושרים. אסי עזר ואלברט אסקולהצילום מסך

לזה אנחנו קוראים דדיז (צילום: איציק בירן)
לזה אנחנו קוראים דדיזצילום: איציק בירן

אוהבים (צילום: אור גפן)
אוהביםצילום: אור גפן

מוחה על האפליה (צילום: אינסטגרם)
מוחה על האפליה

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018