רכילות+
מאייל גולן ועד נסרין קדרי: "מה נשתנה" גרסת הסלבס
השנה שחלפה מליל הסדר שעבר הביאה עמה שלל שינויים עבור הסלבס, שהספיקו להתחתן, להתגרש, להתארס ולהתגייר. קבלו כמה אירועים מעניינים שיפיחו רוח חיים בכל ארוחת חג משמימה ויהפכו אתכם למומחים הגדולים שיודעים מה הכוכבים שלנו עברו מהפעם האחרונה בה אכלנו חרוסת

 

מה נשתנה הלילה הזה מכל הלילות? (דודי חסון, ענת מוסברג, אמיר מאירי)
מה נשתנה הלילה הזה מכל הלילות?דודי חסון, ענת מוסברג, אמיר מאירי

 

תהליך גיור שהושלם, חתונה אחרי שבע שנות זוגיות, אירוסים מרגשים בשידוך שהתחיל בתוכנית ריאליטי, ותינוק שהצטרף לתא המשפחתי - הרבה דברים השתנו אצל הסלבס שלנו מאז הפעם האחרונה שהם שרו "מה נשתנה" בליל הסדר בשנה שעברה. וכן, זה לגמרי נורמלי להרגיש רע על כך שהדבר המשמעותי ביותר שעשיתם בשנה החולפת זה להחליף את מותג הטחינה האהוב עליכם באחר, זול יותר.

 

רגע לפני שאתם נתקפים בחרדה מהשאלות העתידיות של הדודות, שפשוט חייבות לדעת מה חדש אצלכם, קבלו את השינויים והסיפורים הכי מעניינים מהשנה החולפת שהתרחשו בביצה וישאירו את כל הסועדים עם פה פעור. וכן, אתם לגמרי מוזמנים להעתיק, לשכפל ולספר לנו מה היו התגובות. ואל תשכחו את הברכה הנפוצה מכולן: בקרוב אצלכם!

 

נסרין קדרי: נושאת ברכה

כשרה. נסרין קדרי הרב דרעי
כשרה. נסרין קדרי הרב דרעי

 

פסח 2018: קדרי, זוכת העונה השנייה של "אייל גולן קורא לך", נמצאה על פרשת דרכים וחזרה לסטטוס רוווקה שבעה חודשים אחרי ביטול אירוסיה לאביעזר בן מוחה. הזמרת החליטה להפסיק את תהליך הגיור שעברה ובריאיון שער למגזין "פנאי פלוס" באפריל 2017, הכריזה קבל עם ועדה: "חוגגת את הפסח שלכם ואת הרמאדן שלי".

 

מה תספר השנה מסביב לשולחן: אין ספק שמדובר בליל סדר מיוחד ומרגש עבור הזמרת בת ה-32, שתחגוג לראשונה את חג הפסח על שלל הלכותיו, שבעה חודשים אחרי שסיימה בהצלחה את תהליך הגיור, כפי שפורסם לראשונה ב"ידיעות אחרונות". הזמרת, שנולדה למשפחה ערבית מוסלמית, תגיע לסדר עם השם החדש שהוסיפה לעצמה - ברכה, אותו קיבלה עם סיום התהליך, שכלל טקס אינטימי בכותל המערבי ולקינוח טבילה במקווה.

 

מה תבקש מהאפיקומן לשנה הבאה? שלום במזרח התיכון. זו נראית בקשה לגיטימית בהחלט ויש לנו הרגשה שקדרי עוד יכולה לגרום לזה לקרות.

 

מזל וברכה (צילום: אמיר מאירי)
מזל וברכהצילום: אמיר מאירי

 

אופירה אסייג: הפרודה הכי מדוברת בביצה

הפוסט שפירסמה אסייג
הפוסט שפירסמה אסייג

 

פסח 2018: את חג הפסח אשתקד, אשת התקשורת אופירה אסייג חגגה לצד בעלה ב-12 השנים האחרונות, גילי מנקין וילדיהם אמילי, אריאל ואייל. אידיליה משפחתית.

 

מה תספר השנה מסביב לשולחן: בערב יום כיפור, שעות ספורות לפני כניסת הצום, אסייג הטילה פצצה וסיפרה לכל העולם ואשתו בפוסט שפרסמה בחשבון האינסטגרם שהיא ובעלה נפרדים. אנחנו באמת מחכים בקוצר רוח כדי לראות איזה פוסט באינסטגרם יביא איתו ליל הסדר. נכון לכתיבת שורות אלה, אסייג ומנקין שוב חוגגים יחד עם הילדים והחבורה העליזה טסה בשבוע שעבר לחופשה בארצות הברית. אז נכון, השניים עדיין לא הכריזו על קאמבק רשמי, אבל אם תחושת הבטן שלנו לא טועה ומטעה, היינו אומרים שהם יחזרו מהטיול לאותו הבית. אז תחושבת בטן או יותר מדי חרוסת? ימים יגידו.

 

מה תבקש מהאפיקומן לשנה הבאה? נראה לנו שריאיון בבית ראש הממשלה בנימין נתניהו, עם אשתו שרה והבן יאיר בהחלט תהיה בקשה לגיטימית למגישה שלא חוששת להגיד את דעתה. אנחנו בטח לא נתנגד לצפות בראיון שכזה. פופקורן, מישהו?

 

צילום- אמיר מאירי

צילום- אמיר מאירי

סגורסגור

שליחה לחבר

שלח
הסרטון נשלח לחברך

סגורסגור

הטמעת הסרטון באתר שלך

 קוד להטמעה:


COME ON BABY המטוס מחכה (צילום: אמיר מאירי)
COME ON BABY המטוס מחכהצילום: אמיר מאירי

 

אילנית לוי ואלירז שדה: עכשיו כולם רוצים לדעת מתי ילדים

חתונה אילנית לוי אלירז שדה חופה
חתונה אילנית לוי אלירז שדה חופה

 

פסח 2018: הפאוור קאפל של הביצה, אילנית לוי ואלירז שדה, הגיעו לארוחת החג בתור בני זוג בידיעה שכל מי שיושב סביב השולחן רוצה לדעת רק דבר אחד: מתי החתונה?

 

מה יספרו השנה מסביב לשולחן:  הרבה דברים השתנו בחייהם של אילנית ואלירז מאז פסח שעבר. השניים הספיקו להתארס בחודש יולי האחרון אחרי שבע שנות זוגיות, כשלבשורה המשמחת קדמו דיווחים על פרידה, שהוכחשו נמרצות וחתונת השנה בביצה, זו שכולם עדיין מדברים עליה, התקיימה בחודש דצמבר האחרון. אל תשכחו להביא למארחים את הסרט מהאירוע. אתם יודעים, כדי שיהיה במה לצפות עם הפיצוחים בתום הארוחה. רגע, פיצוחים זה כשר? חברה שואלת.

 

מה יבקשו מהאפיקומן לשנה הבאה? נראה לנו שאתם כבר יודעים את התשובה. לוי, שהביאה לעולם את הילדים ליאם ואלין עם האקס אייל גולן, כבר לא חושבת פעמיים ובריאיון שער חגיגי ל"זמנים מדרניים", אמרה: "אני מתה לתקתק שני תינוקות צפופים, לגדל אותם ביחד, אחד בכל יד". ועל זה נאמר אמן.

 

 


חתונה אילנית לוי אלירז שדה חופה
חתונה אילנית לוי אלירז שדה חופה
 

 

בן אל תבורי אורטל עמר: הפרידה שעוד יעשו עליה סרט

אורטל עמר בן אל תבורי בית משפט (צילום: מוטי לבטון)
אורטל עמר בן אל תבורי בית משפטצילום: מוטי לבטון

 

 

פסח 2018: בן אל תבורי ואורטל עמר תחזקו זוגיות פוטוגנית והיו מבוקשים במיוחד במדורי הרכילות. השניים משכו לא מעט תשומת לב בכל מקום אליו הגיעו ונראה שאחרי שנתיים צמודות במיוחד, הקשר נמצא במסלול הנכון והמהיר לשמלה לבנה (אורטל) והינומה מוזהבת (בן אל). 

 

מה יספרו השנה מסביב לשולחן: מה לא? אחרי שלוש שנים של זוגיות מתוקשרת באור הזרקורים, תבורי ועמר יחגגו השנה את ליל הסדר בנפרד, אחרי שהביאו לעולם את בייבי תו פרינס. בשנה שחלפה, בני הזוג הפכו להורים לבן בכור וחודש וחצי אחרי הם כבר הספיקו להיפרד בצורה מלוכלכת מאוד. לשמחתנו, השניים הבינו שעדיף להם "לגמור את זה יפה" ולהשאיר את בית המשפט וניידות המשטרה מחוץ לעניין. הם הצליחו ליישר את ההדורים ובניגוד לפעמים הקודמות, הסולחה נעשתה בלי פלאשים וצלמי פפראצי סקרנים.

 

מה יבקשו מהאפיקומן לשנה הבאה? שלום בית.

 


הבטחנו זה לזו. עמר ותבורי (צילום: אמיר מאירי)
הבטחנו זה לזו. עמר ותבוריצילום: אמיר מאירי

 

דניאלה פיק וקוונטין טרנטינו: החתונה ההוליוודית שלי 

חתונה דניאלה פיק קוונטין טרנטינו (צילום: Mega)
חתונה דניאלה פיק קוונטין טרנטינוצילום: Mega

 

פסח 2018: דניאלה פיק שרה "מה נשתנה" עם טבעת אירוסים שהעניק לה בן הזוג, במאי הקולנוע קוונטין טרנטינו. הזוג המדובר הגיע לסדר פסח שבעה חודשים אחרי שהבינו שהם נועדו אחד לשנייה והתארסו.

  

מה יספרו השנה מסביב לשולחן: עד שתוגש המנה הראשונה לשולחן, פיק ובעלה טרנטינו ישמחו לספר לאורחים על החתונה ההוליוודית והמפוארת שלהם, שהתקיימה בנובמבר האחרון בבביתם המשותף והמפואר בבוורלי הילס. אם יהיה להם עוד כוח לדבר אחרי המנה העיקרית, הם גם יוכלו לחלוק חוויות מהביקור בישראל אחרי החתונה והמפגש המשפחתי המרגש עם אביה של דניאלה צביקה פיק. בקיצור, יש על מה לדבר ויש עיניים לנקר.

 

מה יבקשו מהאפיקומן לשנה הבאה? נראה לנו שנכד לסבא צביקה פיק זו בקשה לגימטית לגמרי. כאילו, זה מה שאנחנו היינו מבקשים אם היינו מוצאים את האפיקומן.

 

סגורסגור

שליחה לחבר

שלח
הסרטון נשלח לחברך

סגורסגור

הטמעת הסרטון באתר שלך

 קוד להטמעה:


חג שמח ומשפחתי (צילום: אינסטגרם)
חג שמח ומשפחתיצילום: אינסטגרם

 

אנה ארונוב: מאורסת אחרי שנים של רווקות

שם טבעת עליה. אנה ארונוב ואייל אלגבי
שם טבעת עליה. אנה ארונוב ואייל אלגבי

 

פסח 2018: היה זה עוד חג אליו אנה ארונוב הגיעה לבד וכשאת רווקה בת 36, ההצקות לא מאחרות להגיע. הרי בשביל זה אלוהים המציא את הדודות.

 

מה יספרו השנה מסביב לשולחן: אחרי תקופת רווקות ארוכה, החליטה ארונוב היפה לפנות לכיוון לא צפוי - תכנית ריאליטי בכיכובה, בה היא חיפשה שידוך. התוכנית, שזכתה לשם " לאהוב את אנה", משכה לא מעט בחורים שניסו את מזלם עם ארונוב, אבל בסופו של דבר רק אחד יצא מתאים יותר מכולם: אייל אלגבי התאהב באנה, היא התאהבה בו ואחרי מספר חודשים, אלגבי שלף טבעת והפך את אנה למאושרת בנשים. ליל הסדר השנה יתקיים בסימן הנישואים הקרבים והשאלות המקוריות, שיכללו את המילים "נכדים", "טעימות" ו"חשבנו שזה כבר לא יקרה". בשורה התחתונה, אחרי השנה שעברה על ארונוב, אין ספק שלא יחסרו לה סיפורים לשעשע בהם את שאר האורחים.

 

מה יבקשו מהאפיקומן לשנה הבאה? ריאליטי שילווה את הדרך שלהם עד לחופה סטייל קים קרדשיאן, מינוס הגירושים אחרי 72 ימים. טפו, חמסה ומצה שמורה.
 


מתאים להם לבן? (צילום: ענת מוסברג)
מתאים להם לבן?צילום: ענת מוסברג

 

הראל סקעת ועידן רול: הורות חדשה וג'וב בכנסת ישראל

גור דינוזאורים. הראל סקעת, עידן רול והבן ארי
גור דינוזאורים. הראל סקעת, עידן רול והבן ארי

 

פסח 2018: פחות לחץ, פחות אחריות, יותר שעות שינה ובקיצור - זוג בלי ילד.

 

מה יספרו השנה מסביב לשולחן: הזמר הראל סקעת ובן זוגו עידן רול, כלומר חבר הכנסת רול, מנהלים מערכת יחסים בשמונה השנים האחרונות (עם הפסקה קטנה באמצע) והם מהזוגות היפים בביצה. השנה הם יגיעו לשולחן החג בפעם הראשונה כהורים לבנם הקטן ארי, שיתלווה אליהם לליל הסדר הראשון שלו. לפני כשמונה חודשים ציפתה לנו הפתעה יוצאת דופן לאחר שבני הזוג העלו תמונה לחשבונות האינסטגרם שלהם. בני הזוג, שהתחפשו לדינוזאורים, אחזו בתינוק קטן ובמתיקות שהיה קשה לעמוד בה.

סקעת ורול הביאו ילד לעולם בהליך פונדקאות ממש מתחת לראדר של כולנו והפכו להורים בפעם הראשונה. בנוסף לשמחה הזאת, לאחר הבחירות לכנסת ה-21, רול הפך לחבר כנסת עם הרשימה של "כחול לבן" בראשות בני גנץ ויאיר לפיד וזכה בתואר נוסף: הגבר הלוהט ביותר במשכן.

 

מה יבקשו מהאפיקומן לשנה הבאה? את תיק החינוך או התרבות. לא מתפשרים!

 

הראל ועידן נוחתים בישראל עם ארי

הראל ועידן נוחתים בישראל עם ארי

סגורסגור

שליחה לחבר

שלח
הסרטון נשלח לחברך

סגורסגור

הטמעת הסרטון באתר שלך

 קוד להטמעה:


כבוד הח"כ. רול נכנס לכנסת ברשימת "כחול לבן" (צילום: ענת מוסברג)
כבוד הח"כ. רול נכנס לכנסת ברשימת "כחול לבן"צילום: ענת מוסברג

 

מגי אזרזר וקותי סבג: מפסיקים להסתתר אחרי הצעת הנישואים

מאורסים! מגי אזרזר וקותי סבג (צילום: נשמות טובות)
מאורסים! מגי אזרזר וקותי סבגצילום: נשמות טובות

 

פסח 2018: מגי אזרזר וקותי סבג בילו יחד יותר מליל סדר אחד, אבל שמרו על פרופיל נמוך ולא סיפרו לנו מי מכין את החרוסת בבית הזה.

 

מה יספרו השנה מסביב לשולחן: בני הזוג מנהלים מערכת יחסים לוהטת למעלה משנתיים ועד החודשים האחרונים, התרחקו מאור הזרקורים כמו מאש. כולם התעיינו, שאלו ורצו לדעת מה קורה ביניהם, למה סבג לא מגיע עם זוגתו הרותחת לאירועים, איפה מסתתרות כל התמונות המשותפות כמה הקשר הזה באמת רציני. קיבלנו תשובות בדמות שתיקה רועמת, אבל לפני כשנה חל מהפך והשניים הפתיעו אותנו כאשר קותי הצטרף למגי בטקט פרסי הטלוויזיה.

באותו ערב, זכינו לתמונה ראשונה של הזוג ביחד וזה היה רגע מכונן עבורינו ועבורם כי בחייאת, כמה אפשר להסתתר? מאז הם העלו הילוך בהופעות הפומביות שלהם ולאט לאט חושפים אותנו לצדדים נוספים בזוגיות שלהם. לפני שלושה חודשים קותי כרע ברך מול חומות ירושלים והציע למגי להיות שלו לתמיד, היא כמובן הסכימה, ואנחנו ממש יושבים ומחכים ליד תיבת הדואר עד שההזמנה תגיע. בינתיים הם ממשיכים להגיע יחד להשקות ואירועים, אמנם לא הרבה, אבל מספיק כדי שנאמר "זהו, הם יצאו מהארון!". אז שיהיה בשעה טובה וסלפי משולחן החג בהחלט לא יזיק!

 

מה יבקשו מהאפיקומן לשנה הבאה? בנים זכרים וקמפיינים זוגיים.

מפסיקים להסתתר (צילום: ענת מוסברג)
מפסיקים להסתתרצילום: ענת מוסברג

 

בר רפאלי: שותפות עסקית חדשה עם קים קרדשיאן

הבסטיות החדשות. בר רפאלי וקים קרדשיאן (צילום: אינסטגרם)
הבסטיות החדשות. בר רפאלי וקים קרדשיאןצילום: אינסטגרם

 

פסח 2018: בליל הסדר הקודם בר רפאלי ישבה סביב שולחן החג עם חברה אחת פחות, אבל עד החג הנוכחי היא הספיקה לטפח חברות חדשה עם גברת שלצערנו לא הגיעה להתארח השנה.  

 

מה תספר השנה מסביב לשולחן:  זה בטח יתחיל ב"אתם לא מבינים איזו עסקה סגרתי!", סתם, עד שמשפחת רפאלי הגיעה לשולחן החג, כל מדינת ישראל כבר שמעה על השותפות העסקית החדשה שנרקמה בין הדוגמנית למלכת הריאליטי קים קרדשיאן. אז למי שפספס, קרדשיאן נכנסה כשותפה בפעילות של קרולינה למקה בארצות הברית ותחזיק בעשרה אחוזים ממנה. בנוסף, היא מככבת לצד רפאלי בקמפיין, ששלטי החוצות שלו פזורים ברחבי הארץ. בואו, המנתח הפלסטי שלה לא עובד כל כך קשה כדי שהפרצוף הזה יתרחק ממצלמות.

 

לרגל השקת הקמפיין, כוכבת הריאליטי הבינלאומית הייתה אמורה לנחות בישראל לביקור באמצע חודש מרץ ואנחנו כבר פינטזנו על פפראצי של השתיים מטיילות ברוטשילד או יוצאת ממסעדה מפונפנת במרכז תל אביב. ברגע האחרון, היא הבריזה לרפאלי וכל הציפייה שלנו ושל המעריצים ירדה לטמיון. עם זאת, השמועה אומרת שהיא תגיע לביקור בחודש יוני הקרוב, או ככה לפחות אנחנו מקווים. שותפות או לא להיות!

 

מה תבקש מהאפיקומן לשנה הבאה? שקים תגיע לישראל בלי לדפוק ברז ברגע האחרון ותחתום לנו על ספר הסלפי.

חברות חברות, אבל בסוף קים הבריזה (צילום: דנה קופל)
חברות חברות, אבל בסוף קים הבריזהצילום: דנה קופל

 

אייל גולן: סטטוס זוגי חדש מאז הפרידה מרוסלנה

מברוק עליכם. אייל גולן ודניאל גרינברג (צילום: אמיר מאירי)
מברוק עליכם. אייל גולן ודניאל גרינברגצילום: אמיר מאירי

 

פסח 2018: בשנה שעברה, הזמר אייל גולן הגיע לשולחן ליל הסדר כאחד הרווקים הנחשקים ביותר בביצה וכמי שלא היה בזוגיות רצינית זמן רב מדי.

 

מה יספר השנה מסביב לשולחן: גולן, אחד הזמרים המוכרים והאהובים בישראל, ניהל מערכות יחסים עם שתיים מהנשים היפות בישראל - אילנית לוי, איתה הביא את שני ילדיו ליאם ואלין, ורוסלנה רודינה, איתה הביא לעולם את יאן. מאז הפרידה מרודינה לפני כשנתיים, גולן היה רווק ונהנה מהשינה באלכסון. כל זה השתנה לפני חמישה חודשים, אז הכיר את דניאל גרינברג, דוגמנית ויוצאת "האח הגדול".

השניים מנהלים מערכת יחסים יציבה וצמודה ולמרות שיש מי שמצקצקים לנוכח פער הגילאים בין השניים (23 שנים), הזמר ובת הזוג מבלים בלא מעט חופשות משותפות בחו"ל. הוא הרים לה מסיבת הפתעה ענקית עם החברים ובני המשפחה ובגדול הם לא מפספסים אף הזדמנות להשוויץ בזוגיות שלהם מול הפלאשים. לאחרונה צילמו השניים קליפ משותף לשיר של גולן, מה שמעיד על טיב הקשר ועם כל השמחה הזאת, אפשר להוסיף שמחה נוספת - אחרי שנים שלא נכנס לרשימה הנוצצת, אייל סלל את דרכו לרשימת "היפים והנכונים 2019". אנחנו בטוחים שהזוגיות הזאת תרמה מאוד לנוכחות שלו שם.

 

מה יבקש מהאפיקומן לשנה הבאה? אולי יותר בקשה בשבילנו מאשר בשבילו - אבל חתונה מפוצצת בסלבס תבוא לנו ממש בטוב.

 

 

הפער לא מפריע (צילום: אמיר מאירי)
הפער לא מפריעצילום: אמיר מאירי

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
ספיישל
הדגמים המנצחים של 2018